Antalya'da riskli gebelik uzmani doktor ariyorum.

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve elif1970 tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : elif1970
  1. elif1970

elif1970 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba. 38 yasinda ilk bebegime hamileyim. Antalya'ya yeni tasindim ve 35 yas ve ustu riskli gebelikler konusunda uzman bir dogum doktoru ariyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Ilginiz icin simdiden tesekkurler
    a.s.

2. 27 Temmuz 2009
  3. BEBEK07

BEBEK07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba elif mailine yeni rastladım antalyada riskli gebelik uzmanı öneren oldumu benimde ihtiyacım var teşekkürler

4. 10 Eylül 2009
  5. smmmsultan

smmmsultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam bende aynı şekilde riskli gebelik uzmanı arıyorum; bende ilk bebeğimi 8 aylık kaybettim tansiyon yükselmesi nedeniyle olduğunu söyledi sezeryanımı yapan doktor ama bütün belirtilerim gebelik zehirlenmesini taşıyordu ama bana söylenen tansiyon yükselmesi nedeniyle plasentanın yerinden ayrılması teşhis ve sonuç bu.Sezeryandan 2 ay sonra Figen Demir'e gittim muayene olmak için sezeryandan 6 ay sonra hamile kalabilirsin dedi o sürenin dolmasına bir ay var.Bende araştırıyorum ve aklım çok karışık bu konuda kimileri de bucakta Ali Fuat Şengör'ü öneriyor. Ben Figen Hanımı beğendim ama operasyonlarını özel hastanede yapıyor olması aklıma takılan konu Anadolu haricinde yenidoğan ünitesi yok yaşamda ve andevada diye biliyorum.Anadolu hastaneside çok pahalı.Devlete ait hastanelerde tıpta atatürk devlette ve eğitim araştırma devlet hastanesinde var elbette. Bir sorun olursa yenidoğan ünitesi önemli çünkü bence. Aslında bu zor bir konu herkes birilerini öneriyor çünkü ama işte her doktordan memnun olanda var olmayanda. Ama Figen hanım riskli gebelik uzmanı başka kim var bilmiyorum.

6. 10 Eylül 2009
  7. yasmin_07

yasmin_07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım forumda yaşam hastanesinde doğum yapanlar vardı ve yaşamda yeni doğan ünitesinin olduğunu söylüyorlardı.bende kesin bilmiyorum ama iyice araştırdınmı belki vardır yaşamda yeni doğan ünitesi.birde bende figen hanıma gittim.sen ne zamandır gidiyosun memnunmusun.paragöz falan diyolar.kararsız kaldım bende iyi birine benziyo ama bide hep sezeryan yapıyo diyolar.

8. 10 Eylül 2009
  9. eliff07

eliff07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    figen hanım riskli gebelik uzmanı değil arkadaşlar.kısırlık problemi olanlara ve normal takipleri iyi yapan biri.para gerçekten onun için önemli doğumu sezaryen düşünüyorsanız gitmek lazım ve özel hastane mecburen.ali fuat şengör bu konuda çok iyi biz uzman. 2 yakınımın bebeklerine tıpta bile kesinlikle kürtaj demelerine rağmen a.f şengör takiplerini yaptı ve çok sağlıklılar.akrabalarımdan biri 40 yaşında yaptı doğumunu.a.fut beyin antalya tüp bebek merkezinin doğum hastanesiyle anlaştığını biliyorum ama henüz başlamadı sanırım.

10. 10 Eylül 2009
  11. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bende figen hanıma kontrol için gitmiştim..akrabalar onu tavsiye etti..bende çok beğendim...insana acayip güven veriyor ..muayene tarzını da çok beğendim...bende erken doğum yaptım sonrasında figen hanıma gittim...tavsiye ederim...

12. 10 Eylül 2009
  13. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    figen hanımbizim akrabaları hep normal doğum yaptırdı...

14. 29 Eylül 2009
  15. BEBEK07

BEBEK07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    antalya tıpta riskli gebelik uzmanı inanç mendilcioğlu bilgisi olan var mı arkadaşlar...

16. 25 Eylül 2010
  17. 07aslan

07aslan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Figen Demir'den sakının

18. 9 Ekim 2010
  19. ayse1314

ayse1314 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Riskli gebeliklerle Perinatoloji uzmanları ilgileniyormuş. Benim de gebeliğim bu gruba girdiği için Ankara'da bu konuda bir Prof.a(Acar Koç) gidiyorum artık. Kendisi Antalya'da İnanç Mendilcioğlu'nu önerdi. Hamileliğim sürerse sürekli Ankara'ya gidemeyeceğim için ben de İnanç Bey'e gitmeyi düşünüyorum. Ancak benden söylemesi, çok yoğun sanırım, 2-3 haftadan öncesine randevu almak zor. Ben randevu alamadığım(daha doğrusu 2 hafta sonrasına aldığım için) için beklemektense Ankara'ya gittim.
    link verecektim ama forum izin vermedi: perinatoloji derneği diye aratırsanız bu konuyla ilgili doktorları bulabilirsiniz.
    Sağlıklı hamilelikler..