Antalyalı anne adaylarının alışveriş paylaşım alanı

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve sft tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sft
  1. sft

sft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kendinize ve bebeğinize nerelerden alışveriş yapıyorsunuz?

2. 29 Ağustos 2010
  3. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    günlerdir bende başlıklar açtım ama cevap veren olmadı desem yeri var ... umarım senin açtığın başlığa cevap verirler..

sadece antalya içindeki alışveriş mekanlarından öte bazı internet sitelerinde de çok uygun fiyatlı şeyler olabiliyor...

ama dediğim gibi ben cevap alamadım :))

bende 13+2 haftalık hamileyim.. daha bir iğne bile almadım :)) sen kaç haftalıksın ??

allah tamamına erdirsin sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

4. 29 Ağustos 2010
  5. krokan

krokan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar bende geldim..antalyada hamile yok mu ama dimi?bende bakıp duruyorum..bebek odasına yöneldim..belis diye bi sitede karizma bebek odası var..bi baksanıza nasıll.benim hoşuma gitti..bebek arabası baktım.3 tekerli olsun istiyorum,rahatmış kullanımı.bide ana kucağı ve park yatak bakıyorum..ama sonuç yok.

6. 29 Ağustos 2010
  7. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım belis adlı siteye girdim ama karizma bebek odası göremedim ben ya :KK43: sitenin tam ismini özelden yazarsan fikrimi söyleyebilirim bende :))

8. 29 Ağustos 2010
  9. semaveela

semaveela hayallerim doğdu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    selam kızlar bende antalyalı anne adayıyım şu ana kadar sadece ilk günler lazım olucakları aldık babyjuniordan fiyatlar normal önce üye oluyorsun 10 tl verip kart çıkarttırıyorsun böylelikle indirimli alıyorsun ürünleri zaten herşey var orda
    kıyafette boynerde güzel şeyler var biberon emzik filanda var birde kapalıyolda kışlahanın karşısına bebek mağzası var ben gitmedim ama eşim gitmiş yeni açılmış çok güzel bebek kıyafetleri varmış bayada büyükmüş aradığının herşeyi bulabilirsiniz orda
    park yatağı çok araştırdık hem netten hem piyasadan ben ilk etapta oda yapmıycam için beni tam anlamıyla kurtarıcak bişey olsun istedim özdilekte idil bebe var orda bulduk
    Babymax.com.tr - Bebek Arabaları,Travel Sistem Bebek Arabaları,İkiz Bebek Arabaları,Oto Güvenlik Koltukları,Bebek Gereçleri
    bu model hem aparatları hem cici görünüşü hem sallanması bana uygun geldi orda kraftında var oda fena değil ama bana çok sade geldi
    bu arada özdileğin karşısında mavi akdeniz bebe mağzası var ordada çeşitler var
    arabaya gelince ben ıvır zıvır çok sevmem yani sadece ilk hastane çıkışı ve 1-2 ay kullanmak için portbebe aldım sonrası içinde doğumdan itibaren kullanılan baston puset chıcconun lıte way di sanırım o modeli alıcam dün boynerde baktım özellikleri çok güzel yaz kış harika model ilk günden en az 3 yaşına kadar kullanılır hemde bütün tecrübelerle konuştum başta o kocaman bebek arabalarını alanlar hiç kullanmamışlar hep gidip 2. arabayı baston olarak almışlar fuzuli diyorlar
    bu arada 3 tekerlekli arabayı asla tavsiye etmiyorlar denge kaybı çok oluyormuş
    nette çok çeşit var ama aynılarını araştırın merkezdeki veya avm deki mağzalarda aynı fiyata bulabilirsiniz yani kızlar herşeyi gözünüz göre göre alın derim ben tchıbonun sitesinde giysilere baktım az kalsın alıyordum sonra vazgeçip gidip migros avm deki tchıboya baktım ve kumaşı malı hiç hoşuma gitmedi böyle işte
    bebek bakım setinide baby juniordan aldım chıcconun çantası ve içinde birsürü ürün 46 liraydı
    başka sormak istediğiniz bişey olursa yardımcı olabilirim

10. 29 Ağustos 2010
  11. yasminkamu

yasminkamu mavi gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    süpersin semaveela :))) ellerine yüreğine sağlık alkisalkisalkis

kaç haftalık hamilesin?? cinyeti belli mi??? allah sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu evlatlar nasip etsin cümlemize :Saruboceq:

12. 30 Ağustos 2010
  13. sft

sft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar merhaba ben 16 hafta 5 günlük hamişim.bebişimin cinsiyeti kesin olmamakla birlikte erkek.alışveriş için sabırsızlanıyorum ama cinsiyeti kesinleşsin öyle yapıcam.bende dayanamayıp boynerden tulum aldım 3lü 26.00 tl.konyaaltında bebeji mağazası var ürünler çok güzel sitesi de var ordan da bakabilirsiniz.ben mağazaya gittim ürün çeşidi çok bebek arabasına baktım ana kucaklı takım düşünüyorum 380.000 tl.kışlahanda da bakmıştım o 350.000 tl demişti.beşiğide baby junior da beğendim ağaçtan sepet beşik düşünüyorum malum bir süre yanımızda olmaları gerek o da 300 tl babamız sabırsızlanıyor almak için ama ben daha erken olduğunu düşünüyorum.arkadaşlar hamile kıyafetlerinizi nerden alıyorsunuz bebek kıyafetleri için internetten alışveriş yapan varmı,siz uygun fiyatlı yerler biliyormusunuz cevap yazın ltf..

14. 30 Ağustos 2010
  15. semaveela

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ne demek
    30+1 haftalık hamileyim canım kızım olucak nasipse
    ben riskli gebeliğe giriyorum biraz kanamam olmuştu 21. haftada o yüzden dışarı pek çıkamıyorum doktorum izin vermiyor hep evde istirahatteyim ama evde sürekli netten araştırma yapıp eşimi gönderiyorum o bakıp fotolarını çekip geliyor bende tercihimi yapıyorum sadece geçen gün migrosa gittim gezip baktım ama gene netten karar verdiklerimi beğendim hep birde tabi tecrübelerin nasihatlerinide pas geçmiyorum sürekli soruyorum araştırıyorum malum bütçeler kısıtlı herşeyden alıp kullanamamaktansa tek tek alıp iyiki almışım demek daha güzel olur diye düşünüyorum
    evet gerçekten insan acayip hevesleniyor herşeyi almak istiyor ama biraz sabırlı olmak daha doğru
    allah hepimizin yavrularını sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin inşallah :Saruboceq:

16. 30 Ağustos 2010
  17. semaveela

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada 28. haftada artık çantanızı hazırlamış olun bende size yardımcı olmak amaçlı liste veriyim kendi yaptıklarımın listesi
    1 adet emzirme yastığı
    2 adet gecelik
    1 adet pijama
    2 adet pijamaya uygun çorap
    1 adet hastane terliği gene pijamaya uygun renkte sabolar uygun
    1 adet lohusa tacı bantı veya kırmızı şal yazma vs.
    1 kutu göğüs pedi
    1 paket en büyük boy pet
    havlu
    meme ucu için krem (garmastan)
    emzirme sütyeni 2-3 külot
    göğüs pompası
    bebek için:
    emzik biberon
    2 adet hastane çıkış bezi
    ağız silme mendili
    bebek bezi prima yenibebek serisi tavsiye edildi
    portbebe
    hastane çıkış setinde battaniye oluyor ama siz genede ekstra doğum mevsimine göre kalın veya ince bir battaniye koyun
    eğer hava soğuksa yelek hem bebeğe hem kendinize
    ve taburcu olurken giymek için uygun bir eşofman takımı

ve bunlara istediğinizi ekleyebilirsiniz tarak diş fırçası macun makyaj malzemesi gibi gibi
    bütün bunları ilk önce alın ve hazır dursun sonra hepsini yıkayıp ütüleyip 28. haftada çantanızı kenara koyun yerimseniben

Son düzenleme: 30 Ağustos 2010
  18. 30 Ağustos 2010
  19. semaveela

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bebek şekeride piyasada ortalama türüne göre 1,5 2 liradan başlıyor
    benim ablam örgüden tül ve kurdelelerle hazırlıyor ama size bir site veriyim ordan çok uygun fiyata kargoyla getirtin şekerinide marketten alır hazırlarsınız hem çok zevkli olur hemde 3 te 1 fiyatına mal edersiniz
    bebek şekeri malzemeleri - bebek figürleri
    burdan temin edebilirsiniz en tavsiye edilen site burası