Antalyalı Annler alışverişlerinizi nerden yaptınız??

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve BaBy_LoVe tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1 Mart 2010
    Konu Sahibi : BaBy_LoVe
  1. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Herkeze selamlaaar.buyrunnnnnnnnn
    Bende ikiz anne adayıyım:KK46::KK46:..ANTALYADA YAŞIYORUM .yavaş yavaş bebeklerime bişeyler almak istiyorum.malum hem fiyatları açısından hemde daha fazla güzel seçenekler için SİZDEN FİKİR İSTİYORUM..boshayallersmile ANTALYALI BAYANLARDAN..

Biberondan tutun da kendi pijamalarınızı ÖZELLİKLE PARK YATAK(kraft)nerden aldınız nereleri tavsiye edersizin..??:uhm:
    ben sadece iki mağzaya baktım.daha fazla bilgi edinmek istiyorum sayenizde..
    LÜTFEN BANA YOL GÖSTERİNa.s ..küçük bir fikrinize bile ihtiyacım var..
    Kendinizle yada bebeğinizle ilgili ne aldıysanız paylaşırsanız ÇOK SEVİNİRİM..
    İster marka ister pazar malı hiç öenmli değil..:uhm: :uhm: :uhm:
    Şimdiden teşekürederiiiima.s.

2. 1 Mart 2010
  3. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım deepo da ceylan bebede acayip indrim var şu sıralar tavsiye ederim..lc waikiki de aynı şekilde indirimde..hastane çıkışı vs. için kapalı yolda ilke bebeden alabilirsin..kraft istiorsan aynı pasajın içinde irem bebe var orada kraft satılıyo sanırım..pazarlara bakmanı da tavsiye ederim gerçekten mğazalarda satlanların kalitesinde daha uyguna bulabiliosun..çin malı falan da diil..

4. 1 Mart 2010
  5. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :1hug: canımsııın yaaaaaa çok sağol çok teşekürederim ilk başta bana cevap yazdığın için..
    istediğim herşeyin zaten cevabını verdiiinopuyorumnanaktanmutlaka bu pazar günü dediğin yerleri not ettim eşimle gidicez bakmaya..
    SAĞOL ALLAH RAZI OLSUUUN

6. 2 Mart 2010
  7. eliff07

eliff07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrh canım.bende antalyadayım.aslında doğum mart sonu ama şunada erken doğum riski yüzünden yeni çıktık hastaneden.iki güne bir gidiyoruz hastaneye.
    biz de park yatak aldık kraftın.adını unuttum şimdi şarampol kapalı yolda bir otel var onun altındaki pasajda irem ve ilke bebe var.oradan da alabilirsin.krfatın bayisi orası.birde eski otagarın hemen kuzeyinde clup junyur var.görüşmek üzere.

8. 2 Mart 2010
  9. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    caaanııım geçmiş olsun hayırlısı ile bebeğine sağ sağlim kavuş..
    evet biliyorum dediğin yerleri.tamamen aklımdan çıkmış bak orasııkaydirigubbakcemile5 çok teşekürederiiiim ellerine sağlık..valla öyle makbule geçtiniz ki ikinizdeeeopuyorumnanaktan
    dediğim gibi pazar günü olsundaa hemen gidicem çok sabırsızlanıyoruuum..
    benimde ikiz diye yürüyemiyorum gerçi dikkatli olmam lazım yoksa şimdiye heryeri fetetmiştiim ama kociş izin vermiyoo.
    sağol tekrar allah razı olsuun..rabbim senide meleğinide korusuun:Saruboceq::1hug:

10. 2 Mart 2010
  11. eliff07

eliff07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    önemli değil canım.tabiki birbirimize yardımcı olucaz son anlara da bırakmamaya çalış gerçekten çok zor oluyr sonra.

12. 2 Mart 2010
  13. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok haklısıın,bende ondan korkuyorum.3 yıldır hayalini kurduğum şeyleri ya alamazsam diye rabbim korusun sağlık versin tabi..
    ama işte maddi konuda biraz sıkıntı çekince böyle ucuz şeylere bakmaya ulaşmaya çalışıyorum hemde fikir edinmeyee.
    çok sağol bu işin arasında bana cevap yazman bile beni çok mutlu etti.sağol :asigim:

14. 4 Mart 2010
  15. eliff07

eliff07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın ama sonra gerçekten hazırlamak çok zor.biz de sona na bıraktık.daha önceden üç düşüğüm var hala kaybetme riskimiz vardı.o yüzden hep ertelemiştik.şimdi de risk devam ediyor ama son aylardainan hem risk hem hamillelik çok zor.
    bu arada biz park yatağı yatak odasında kullanıcaz.eşyalarını koyacak başka dolabımız olmadığı için de bir oda hazırladık kızıma.büyüyebilen yataklardan aldık.dolabını ve şifoniyerini sanayide yaptırdık.çokk ucuza geldi böylece.dolabın ve şifoniyerin üzerine ahşap çıkartmalardan aldık.kulpları da yine o mağazalrdaki figürlü takımlardan aldık.bir kaç aksesuar öyle değiştyiriyorki görüntüyü.aynı takımı yaklaşık 1500tl falan demişlerdi.yatağı uyku seti cibinliği falan ile bize yaklaşık 800 maloldu ama mağazanın aynısı.aklında olsun canım

16. 4 Mart 2010
  17. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim ben eminim bebeğin sağlıkla problemsiz kucağına alıcaksın allahın ,izni ile..
    insan başta inanamıyo.bende 3 yıldır hep takip ediyordum ama iş almaya gelince tıkandım.zaten ikiz süpriz oldu hele biri kız biri oğlan olunca daha bir afalladım.bide ben aynı giydirmekten yana değilim..hep farklı şeyler farklı renkeler olsun isterim..çok şükkürde antalyada seçeneğimiz var yeterki paran olsun..

tek olsaydı bende oda yapardım muhakkak ama iki tane olunca çok para..tek yatakalrla bitse hadi neyse ama siz 10 zıbın alıyosanız ben 20 adet alıyorum herşeyi çifte çifte..babamız arabayıda değiştirmeye düşününce ben oda muhabbetinden vazgeçtim hatta okadar tasaruf yapıyorumkii.dolab alıcaktık mesela ama ben vazgeçtim.kendi yatak odamda orta bölmesi boş zaten odama yatağımın altına baza alırım kendi kıyafetlerimi oraya koyarım napalım..canları sağolsun.ilerde onlara ben çok güzel genç odası yaparım ayrı odalarda..PRENSESİME TAÇLI CİMBİNLİK OĞLUŞUMADA SON MODEL ARABA YATAK ALIRIM HELE Bİ BÜYÜSÜNLERDEE..çocuk odasını herzaman kullanamazlar dolabıda küçülüyo zamanla yetmiyo busefer haddiiii gene dolap almaya..
    ÇOK SAĞOL TEKRAR ALLAH RAZI OLSUN..
    bu ara sen hangi dr.gidiyosun??
    SİZEDE SÖYLİYEYİM ANTALYADA VİTALE HASTANESİ AÇILDI.ORAYA ÜÇ ÜNLÜ DOKTOR AÇIYO FİYATLARI ÇOK ÇOK UYGUN.BENDE EPİDURAL SEZERYAN YAPTIRICAM ORAYA KENDİ DOKTORUM GELİYOO..AKLINIZDA BULUNSUN..

18. 5 Mart 2010
  19. eliff07

eliff07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle allah kalbine göre versin canım.rabiim hayırlısı.ben korkutelide yaşıyorum canım burada medi yaşam özel hastane var.dr.um oya hanım çok memnunum baştan beri hep rsik ve stres içinde geçti sağolsun dr.um çok yardımcı oldu gece gündüz.mart 15ine kadar kalırsa kızım bizimle ondan sonra alınacak.erken doğum riskimiz devam ediyor hayırlsı baklaım canım.görüşmek üzere.