Antalyalı hamişlerden hastane ve doktor tavsiyesi bekliyorum!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve lightlila tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : lightlila
  1. lightlila

lightlila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili Antalya sakini hamişler ve doğumunu Antalya hastanelerinde yapacaklar,
    öncelikle ssk lı olarak abartılı astronomik olmayan ölçülerde ve de bana ilk doğumumu travma olarak yaşatmayacak bir hastane arıyorum.
    Antalya da hangi hastane ssk fiyatlarıyla ne kadardır memnun olduğunuz şiddetle tavsiye ettiğiniz hastane ve doktor var mı,öneri ve tecrübelerinizi paylaşırmısınız
    şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 18 Kasım 2008
  2. 13 Mayıs 2011
  3. diamond07

diamond07 İZMİR Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Andeva daki şerife şeniz yurtsever i veya Emine Arslan ı tanıyan var mı?

4. 13 Mayıs 2011
  5. diamond07

diamond07 İZMİR Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    diğer sayfalardan da okuduklarıma göre Medical park sanem Hanım içime sinmedi. Yaşam hastanesindende şikayetler var. En çok Andeva Yıldız Şerife Şeniz Hanıma tavsiye var. aradım randevu için çok yoğundu zaten. 2 Haziranda gidicem inş. Hastane ücretinide öğrendim. Epidural anesteziyle sezeryan 1100 tl. bebek için işitme testi ve aşı ücretide 40 tl. oda süsü isterseniz 40 tl. bütün odaları tek kişilikmiş. Ama en üst katta 2 odalı daha özel bir oda varmış günlük 130 tl farkla orasını da seçebilirmişiz. Ayrıca medical parkı ve Yaşam Hastanesinide aradım. Bana başka ilden aradığım halde fiyat bilgisi vermediler. Telefondaki görevlilerin konuşması bile hoş değildi. Andeva ilk izlenim olarak beni tatmin etti ama ilk muayenemden sonra size yine yazarım.

Sevgiler