Antidepresan almaya başlamadan önce lütfen yardım:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lizzie tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Ocak 2009
    Konu Sahibi : lizzie
  1. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar,bu aralar çok doluyum galiba hersey üst üste geliyor.daha önce anlatmısımdır belki size;ben 7 aylık evliyim .ailem balıkesrde,izmirde okudum,dokuz eylül üni.mezunuyum.ve suanda istanbuldayım.anlıycagınız tanıdgm herkesi herseyi bırakıp geldim istanbula eşimle.7 aydr burdayım yapayalnız:KK43::1no2:yalnız diyorum çünkü ne komsum var yasıma denk ne de akraba var ne de sevdiğim bi arkadasım.benneyaptımkisenağlama

Dün gece eşimle tartıstık.daha doğrusu sakanın dozunu kaçırdı.ben kpssyi kazanamadım.o nedenle kariyerimi üniversiteye yönlendirip alese girdim.77 aldım yani cok güzel bir puan .kpds ye de girdm ondan da 82 aldım.yani istenen puan ama ingilizce öğretmeni oldugum için ben hiç memnun olmadm daha fazla alabilirdim çünkü(gerci bnm öğretmenim bile 81 almıştı)...eşim de dün gece bi yerden konu acıldı ve senin coook eksiğin var daha dedi,geliştrmen lazım kendini dedi.ama bunu öle sölüoki dalga gecermişcesine.bi de ona bişi sölerken agzımdan cıkan bir lafı tekrarlayıp agzımı ökenmesi de cok üzdü beni.agladım bagırdım..yatakları ayırdım ama özür özür dileyip geldi yattı yanıma.

su anda büyük kalp kırıklığı yasıyorum.sonucta ben de üni mezunu ingilizce öğretmeniyim ve iş bulamadım evde oturuyorum:KK43:senağlamabenneyaptımki o ise gayet iyi bir konumda ofisde calısıo.düşünün bi sürü arkadasınızdan ayrı,tek basınasınız ve de 7 aydr evdesiniz:KK43: hergün bundan nefret eden birine bu sekilde saka yapılır mı...cok incindim cok....o da incindi ,çünkü bagırdım bi sürü sey söledm.

napmam lazım kızlar..bana bi fikir verin.calısmak istiyorum.üniversitede okutman olmak için bu sınavlara girdim ama heryerde adam kayırmaca...napim ben şimdi nerde çalışim ..dersanede mi...kızlar cok kötüyüm ya..antidepresan alıp nötrleşsem mi...evliliğime zarar vermeye basladı bu evde oturma olayı.diploma var ama nafile mi yani:KK43::KK43::KK43::KK43::a015:

bana lütfen yardımcı olun.....bu konu beni cok yoruo...:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2010
  2. 9 Ocak 2009
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    konunuzu Bir Derdim Var bölümüne taşıyorum...
    lütfen oradan devam edelim....

arkadaşım branş öğretmenisiniz çok ama çok güzel...
    önceliği özel okullara ve dersaneler verin bence...
    netten araştırın...
    oralardan daha kolay iş bulabilirsiniz gibi...
    kurs verin,biliyorsunuz ki artık SBS sınavlarında da inglizceden çıkıyor,
    yani yabancı dil kursu çok rahatlıkla verebilirsiniz...
    eşinizle olan durumunuzu bence abartmayın...
    tanımadığınız bir ilde birbirinize destek olacaksınız...
    sevgiler...

4. 9 Ocak 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım ingilizce öğretmeniymişsin..nasıl devlette öğretmen olmadın şaşırdım..şaşırdım diyorum çünkü bildiğim kadarıyla en az 1000 kişi falan alınıyor ve puanda çok düşük..60-65 falan..sanırım sen kafanı verip iyi çalışmadın..çalışsan alırsın o puanı..bence önünde zaman var..sen hiç özel sektörü falan düşünme,otur kpss ye çalış..alınamayacak bir puan değil ki...bende öğretmenim ve benim durumum seninkinden daha vahim..benim en az 90 falan almam lazım ki atanayım..zaten 3-5 kişi alıyorlar..ben de evde boş boş oturuyorum..boş boş oturan yüksek lisanslı öğretmen.(((

arada tercümanlık falan da yapabilirsin..kitap çevirisi falan..özel ders..aslında sana iş çokkkkkkkkkkkk..ama sen çok karamsarsın

6. 9 Ocak 2009
  7. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ?...[/color]

Son düzenleme: 13 Mart 2010
  8. 9 Ocak 2009
  9. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148

öyle mi..demek puanlar yükselmiş....
    canım kurslar var...onlara gidersin..ayrıva üniversite için öss ye girdin..mutlaka bişiler hatırlıyorsundur..unutmuş olabilirsin ama baktıkça aklına gelir..arada özel ders ver..ingilizce öğrenmek isteyen çok..çeviri yap..hem de hazırlan kpss ye...
    benim bölümüm fizik.)) ben artık atanmayı unuttum normal memurluk için uğraşacağım.))

10. 9 Ocak 2009
  11. serwenay

serwenay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    güzelim işi problem edip eşinlede sorunlar yaşıyosun her seyi oluruna bırak ummadığın anda karşına iş fırsatı çıkar ama pozitif düşün sen işe sıkılıp hınçını eşinde çıkartamaya çalışıyosun oda seni rahatlatmaya calışıyo büyük bi problem olmadığını seninle uğraşarak gösteriyo sen hem evliliğin hemde ailenden ayrılmanın piskolejisini yasıyosun aslında iş arka planda bence . TAKMA KAFANI BÖLE SEYLERE BAK YENİ EVLENMİŞSİN SEVDİĞİN İNSANIN YANINDASIN TADINI ÇIKAR BİR DAHA BU GÜNLER GERİ GELMEZ

12. 9 Ocak 2009
  13. serwenay

serwenay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    :dance::dance::dance::dance::dance::dance:a.sa.s

14. 9 Ocak 2009
  15. parlaa

parlaa SiL BaŞtAn BaŞLaMaK gErEk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    belkide sizi kendisinden üstün gördüğünden böyle bişey söyledi..erkeklerin alçaklık kompleksi vardır..bayanın ondan yüksek olmasını kaldıramazlar..eşinizin mesleği ne bilmiyorum ama aklıma bu geldi birden..bu arada öğretmenlik yapmak zorunda değilsiniz..çok güzel tercüman arayan şirketler işyerleri vs oluyor bir arkadaşım da öğretmenliği bitirdi fakat şuan tercüman olarak çalışıyor..sizde başvurun bence ayrıca öğretmenlikten çok daha rahat bir iş..

16. 9 Ocak 2009
  17. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    antidepresanı neden kullanmak istiyorsunuz...???

18. 9 Ocak 2009
  19. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    antidepresanı zaten kafanıza gör kullanıp ağrı kesici gibi içemezsiniz.benneyaptımki
    sakın yapmayın böyle bir şey.
    psikiyatra gidersiniz, o ihtiyaç görürse verir size.

iş durumunuza gelince;
    arkadaşların da söylediği gibi, özel okullar ve dershanelerle görüşün.
    ya da evde özel ders verin öğrencilere.
    tercüme yapabilirsiniz evde pc başında.
    iyi ingilizcenizla yapabaleceğiniz çok alternatif var aslında.a.s

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.