antidepresan kullanan anne adayları yardımmmmmmm

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve vertigo tarafından 24 Nisan 2010 başlatılmıştır.

24 Nisan 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar daha önce farklı topiklerde yazmıştım hamileliği umutla bekleyen bir anne adayıyım ama benim çok farklı korkularım va yaklaşık 10 yıldır obsesif kompulsif rahatsızlık yüzünden anti depresan kullanıyorum çok bırakmaya çalıştığım anlar oldu bu arada hamile kalamadım ve stresten tekrar başladım çok korkuyorum arkadaşlar çünkü bıraktığımda saçma sapan takıntılarla hayat rezil oluyo bana ve eşime 6 yıllık evliyim ve artık çocuk istiyorum ve onun gelişimi benim sağlığıma bağlı.dua etmekten başka çarem yok umarım bebeğim benim ilacım olur ama hamileleik dönemini ve emzirmeyi nasıl geçirecem ilaçsız!!!!!

2. 24 Nisan 2010
  3. MELIS PINAR

MELIS PINAR Bismillahirrahmanirrahim Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba sorunuza yanıt veremicem yalnız henüz anne degilim çünkü bende 4 senedir ruhsal hastalık yaşıyorum psikoik bozukluk ve yarıca okb var ama siz 10 senedir demişsiniz nasıl yani 10 senedir ilaçmı içiyosunuz şu zamana kadar iyileşmniz lazımdı benim yeşil reçeteli ialçlar kesildi mesala yalnız bir ilacım var neye karşı takıntılarınız zor bişi kolay degil

4. 26 Nisan 2010
  5. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım ben 10 yıl boyunca aralıksız almadım antidepresanı.ara verdiğim çok oldu anacak her seferinde tekrarladı.aşırı decede temizlik ve başka biri sürü şey vardı.ve zaten her gittiğim doktor da bunun bir ömür boyunca benimle olacağını söyledi.bir kere ilaca başladınmı bunun sonu yok çok umutsuzca konuşuyorum belki ama yaşadığım için biliyorum.umarım sen benden farklısındır ve biran önce iyileşirsin bebek olması durmunda da belki hastalığma şifa olacak yada daha kötü olcak iyi olmasını umarak dua ediyorum