Antıdepresan

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve diablo tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

    21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : diablo
  1. diablo

    diablo Aktif Üye Üye

    Katılım:
    19 Kasım 2009
    Mesajlar:
    813
    Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaslar 1 aydır antıdepresan kullanıyorum , gunde 50mg . ancak 2 gundur devamlı olarak ayagımı sallamaya , yerımde duramamaya basladım. Normal mı ? Ilacın adını yazıp yazamayacgımı bılemedıgım ıcın ilaç ismi belirtmedim ama kullanan kısılerden destek beklıyorum
     
  2. 21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : diablo
  3. zindandelen

    zindandelen Aktif Üye Üye

    Katılım:
    28 Eylül 2010
    Mesajlar:
    357
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    doktor kontrolünde kullanıyorsun değil mi?doktoruna danışman en doğrusu. ilaç sana dokunmuş olabilir ne yapman gerektiğini doktorun söyler sen burdaki insanların sözüne göre hareket edemezsin her bünyeye ayrı etki yapıyo ben 8 ay kullandım ama hiç bi yan etkisi olmadı genelde insanlar ilaç kullanmaya başladıklarında ilk iki hafta bazı yan etkilerle karşılaşırlar makul ölçüdeyse doktor ilaca devam ettirir zamanla azalır bu etkiler aşırılıklarda ilacı bıraktırır içtiğin ilacın prospektüsüne baksana ilacın normal yan etkileriyle olmaması gereken yan etkileri belirtilmiştir
     
  4. 21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : diablo
  5. ven_har

    ven_har Popüler Üye Üye

    Katılım:
    10 Ocak 2010
    Mesajlar:
    2.433
    Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    sana konan teşhisle ve ilaçla alakalı bir durum olabilir bu olay.bence sana o ilacı veren dr na danışmalısın.sıkıntı yapma belki de normaldir veya sen de başka bir rahatsızlığın belirtisi olabilir.en iyisi dr sorman.ilacının ismini google ye yazıp arama yap belki orda da bişiler bulabilirsin.
     
  6. 21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : diablo
  7. zilan.80

    zilan.80 GİDEN GÜNLERİM OLDU :((( Üye

    Katılım:
    4 Aralık 2009
    Mesajlar:
    1.748
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende kullandım kullandığım ilaca bağlı bendede aynı şeyler oldu
    sonra doktora gittim hemen bırakmamı istedi istersen doktora git danış bir
    bide ilacın adını özelden yazabilirmisin aynı ilaçmı benimkiyle acaba merak ettim
     
  8. 21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : diablo
  9. diablo

    diablo Aktif Üye Üye

    Katılım:
    19 Kasım 2009
    Mesajlar:
    813
    Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    daha 2 gun once doktora gıttım ılacım kullanmaya basladıgımda bıraz uykusuzluk cektım ama sonra duzeldı. enson aynı ılaca devam etmem cıcın tekrar yazdı. ama 2 gundur devamlı ayagımı sallıyorum. aslında hıssettıgım sey hanı sınava gırerekn hem heyacanlanır hemde korkar endıse edersınız ya o hısle kendımı hareket etme ıhtıyacı duyuyorum. doktorum bu halın normale dondukten sonra yanı sana bu rahtalaman alıskanlık kazandıgında ılacı 75 mg ye cıkar dedı. doktorum cok ıyı bır kadın hem konusuyoruz hem ılacımı yazıyor. ama ben durumumun normal olup olmadıgını acaba benmı sadece boyle hıssedıyorum dıye endıse ettım.
     
  10. 21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : diablo
  11. zindandelen

    zindandelen Aktif Üye Üye

    Katılım:
    28 Eylül 2010
    Mesajlar:
    357
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    dediğim gibi prospektüse de bi bak şikayetin artarsa doktorunu ara telden konuş
     
  12. 21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : diablo
  13. diablo

    diablo Aktif Üye Üye

    Katılım:
    19 Kasım 2009
    Mesajlar:
    813
    Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    Doktorumla gorustum , bu sekılde hıslerın olması normal bır sure daha devam et dedı.
     
  14. 21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : diablo
  15. zindandelen

    zindandelen Aktif Üye Üye

    Katılım:
    28 Eylül 2010
    Mesajlar:
    357
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    doktoruna gitmişsin onu anladım ama sen de telefonu da bulunsun şikayetin artarsa bi sonraki randevuyu beklemeden doktoruna danışabilmelisin bunu kastediyorum