Antre İçin Önerilerinizi Bekliyorum

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve Katreee tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

29 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Katreee
  1. Katreee

Katreee Rabbim sen bizi esirge! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Selam kızlar,

Anterme portmanto yaptırmayı planlıyorum ama örneklere ihtiyacım var. Portmantonun bi kısmını da yüklük olarak kullanmak istiyorum. Ayakkabılık kısmı askılık kısmı herşeyi olsun istiyorum.

L şeklinde kullandığnız portmanto var mı bahsettiğim şekilde, fotoğraf çekip ekleyebilir misinz? ya da iç kısımlarını filan nasıl yaptırabilirim fikir verir misiniz?

Şimdiden teşekkürleropuyorumnanaktan

2. 29 Ekim 2010
  3. aysekapadokya

aysekapadokya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yerin müsaitmi bilmiyorum ama dolap yeri büyükse halı koymak için dolapta yaptır benim annem yaptırdı çok kullanışlı oluyo

4. 29 Ekim 2010
  5. Katreee

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    sağol dikkate alacağım opuyorumnanaktan

6. 29 Ekim 2010
  7. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    Bir kaç ay önce gardolap gibi bir portmanto yaptırdık. Çok kullanışlı oluyor gerçekten. 4 bölümden oluşuyor. 1.kısmın üst tarafı raflı ve oraya eşim çantalarını koyuyor, alt tarafı askılık uzun montlar, pardesüler için (gardolapta elbiselerimizi nasıl asarsak o şekilde yaptırdık). 2.kısmın üst tarafı askılık (kısa montlar ve ceketler için), alt tarafı 3 çekmeceden oluşuyor (terliklerimizi, ıvır zıvırımızı koyuyoruz) 3.kısmın üst kısmı raflı, buraya da ben çantalarımı koyuyorum, alt tarafı ayakkabılık (sürgülü, 9-10 raftan oluşuyor) En son kısımda da 2 çekmece var, üzerinde de duvara monte şeklinde 2 raf. Biraz karışık oldu ama umarım kafanda canlanmıştır canım biraz. İmkanın varsa büyük yaptır, bir çok şeyi alıyor içine., büyük rahatlık.

8. 29 Ekim 2010
  9. posetcay

posetcay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    cnm öncelikle resim ekliyemiyorum msj sayım tam dolmadıgı için..
    L şeklin kısa kenarını kapagı olan içine tam ortasına bi raf yaptır üst tarafına yorgan falan koyarsın alt tarafına yastıklarını falan koyarsın benimki öyle çok memnunum..L şeklin uzun tarafınıda sürgülü yaptır çok modern duruyor..içinedeüst kısmına raf yaptır kullanmadıgın ayakkabıları koyarsın onun altına askılık kısmını yaptır en altada yine 2 sıra raf yaptırrr..yalnızzz sürgülü oldugundan bi tarafında sadece raf olsun askılık kısmı bir gözünde olsa yeter..umarım anlatabildim cnmmmm benim antremde iki tarafımda dolap var L şeklinde deil ama..bitarafında ayakkabılık askılık diger tarafınıda yüklük yaptım:)

Son düzenleme: 29 Ekim 2010
  10. 29 Ekim 2010
  11. Katreee

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    teşekkür ederim canım gözümde canlandı gibi. İnşaallah dilediğim gibi güzel olur. CADIARZU

kullama şeklim hemen hemen seninki gibi canım. çok sağolasın gözümde canlandı ama mesaj sayın 100 olunca foto da eklersen beni çook mutlu edersin opuyorumnanaktan