Antrenör'den Seçmeler

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve antrenxoxr tarafından 6 Mart 2007 başlatılmıştır.

6 Mart 2007
    Konu Sahibi : antrenxoxr
  1. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    BUZDOLABITemel bir gün kahvede otururken arkadaşlarından biri ona:
    - "Ula temel senin hanım seni aldatıyo" demiş.
    Bunu duyan temel hemen eve koşmuş, evi aramış taramış fakat kimseyi bulamayınca sevincinden oracıkta ölmüş. Öbür alemde dolaşırken bir anda arkadaşı Dursun'u karşısında görmüş ve şaşkınlıkla:
    - Ula dursun ben seni daha dün gördüydüm nasıl olduda ölüp buraya geldin.
    - Valla temel hiç sorma donarak öldüm, peki sen nası öldünde buraya geldin.
    - Dün kahvedeydim biri geldi bana senin hanım seni aldatıyo dedi bende hemen eve gittim aradım taradım ama kimseyi bulamayınca orada yığıldım kaldım.
    - Ula buzdolabına baksaydın ikimizde şimdi sağ olacaktık.
    AZRAİL
    Kadının biri çok yaşlıymış çokta çirkinmiş kadın ölecekmiş azrail gelmiş kadın demişki;
    -hadi benim canımı al
    azrail;
    -hayır sen 50 yıl daha yaşayacaksın demiş
    kadın buna çok sevinmiş ve estedik ameleyatı yaptırmış ve 50 yaş gençleşmiş ertesi gün arbada giderken kadın ölmüş kadın azraile demişki;
    -hani ben 50 yıl daha yaşıyacaktım
    azrail;
    - ha sen o kadınmıydın,valla ben seni tanıyamadım.:1rolleyes:

2. 6 Mart 2007
  3. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    çok güzel :):):)

4. 7 Mart 2007
  5. susi

susi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet yaa komikmiş bunlar

6. 11 Mart 2007
  7. 1_sen

1_sen Guest

buzdolabi iyidi :)) tesekkurler

8. 27 Eylül 2007
  9. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Yardımsever

İki adam Akmerkez'de karılarını kaybetmiş hararetle arıyorlarmış. Ortada koşuşturup dururken birbirlerine çarpmışlar. Ne oluyor birader demeye kalmamış birisi; "Kardeş kusura bakma karımı kaybettim de onu arıyorum" demiş. Diğeri; "Sende kusura bakma ama bende karımı arıyorum" demiş. Adamlardan birinin aklına bir fikir gelmiş ve demiş ki; "Arkadaşım, madem ikimizde karılarımızı arıyoruz, karılarımızın tipini birbirimize tarif edelim ve ayrı ayrı yerlerde aramaya başlayalım. Eğer rastlarsak saat 12 'de Mc Donald's 'ın önüne gitmesini söyleriz demiş. Diğeri tamam demiş ve başlamış karısını tarif etmeye; "Benim karım sarışın, mavi gözlü, 21 yaşında, 1.75 boyunda, 60 kg, topuklu beyaz ayakkabı ve kırmızı mini etekli tek parça elbise giyiyor" demiş. Ve diğer adama "Senin karın nasıl biri ?" diye sormuş. Diğer adam; "Boşver benimkini seninkini arayalım..."

akıl hastanesi

Jim ile Mary akıl hastanesinde iki hastadır. Bir gün hastanenin yüzme havuzunun etrafında dolaşırken Jim aniden suya atlayıp en dibe batar. Bunu gören Mary hemen ardından atlar ve dibe kadar yüzüp Jim'i kurtarır. Tabii Mary'nin bu kahramanca davranışı hastanede olay olur. Bunu duyan başhekim de Mary'nin artık iyileştiğini düşünüp, hastaneden derhal taburcu edilmesi emrini verir. İşlemler yapılır, belgeler çıkartılır, Başhekim ayni gün Mary'nin yanına gider:
    -Mary, sana bir iyi bir de kötü haberim var. İyi haberim, yaptığın kahramanca davranıştan ötürü anladık ki akli dengen tamamen yerinde ve böylece hastanemizden taburcu oluyorsun. Kötü habere gelince, kurtardığın hasta, Jim, intihar etmiş. Az önce odasının banyosunda kendisini asmış bulundu.
    - Mary gayet sakin yanıt verir: “O intihar falan etmedi ki. Ben onu astım kurusun diye.