aöf bankacılık okuyanlar........

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar ben tercih yaptım 2 yıllık bankacılık ve sigortacıkıl geldi aöf..ama nasıl kolaymı buarada kayıtlar nezman başlıo hiç bi bilgim yok

2. 17 Ağustos 2008
  3. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    canım bilmiyorum ama ben lisans okuduğum için şimdi istedğim lisans ya da önlisans programına kayıt olabiliyorum ben de dış ticaret dşünüyorum ama kayıt tarihleri hakkında hiçbir fikrim yoksositososito
    bi fikri olan varsa yardımcı olabilir mi acaba...a.s.

4. 17 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ya arkdaşlar hiç mi fikriniz yok nezma kayıtlar

6. 18 Ağustos 2008
  7. pufidik_doku

pufidik_doku sadık üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar.ben bankacılık sigortacılık bölümünden bu yıl eylül ayında mezun oluyorum inşallah.tek dersim kaldı bütünlemeye.o da bankacılık uygulamaları.onu da verirsem mezunum :) bölümümüz oldukça zor aslında.bir de evli iseniz ve de bebeğiniz varsa benimki gibi yaramaz işiniz daha da zor.ama bekarsanız çalışarak geçilecek dersler.ayrıca dersanelerde bölüm derslerinin hiç birisi verilmiyor.bunu belirteyim.bu da dezavantaj.inkilap tarihi ve istatistik veriliyor 2 sınıf derslerinden.1.sınıf dersleri zaten ortak diğer bölümlerle.ben 1.sınıfta 3 dersten dersneye gitmiştim.çok iyi notlarla geçmiştim.ama dersane olmadan oldukça zor geçmek.
    sizlere de kolay gelsin. bankacılık kesinlikle çok doğru bir tercih....ayrıca sormak istediğiniz şeyler olursa mesaj yollayabilirsiniz arkadaşlar.yardımcı olurum elimden geldiği kadar...

8. 18 Ağustos 2008
  9. pufidik_doku

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada mezun olduktan sonra bir dilekçeyle 3.sınıftan devam hakkımız var.işletme ya da iktisat bölümlerinin 4 yıllığına.ayrıca 2 üniversite mezunu olrak gözüküyosunuz bence çok güzelll :)ben devam etmeyi düşünüyorum umarım edebilirim yaramaz oğlumla :)

10. 18 Ağustos 2008
  11. EU1

EU1 Guest

kız pufuduk özle mesajını açarmısın bu konuda konuşmam gerekiyo senle burdad konuşuruz da özelde daha hızlı görürsün sorularımnı diye aç diyorum..dersaneye gittinmi sen zor diyolar bu bölüme biraz bilgi verirmisin hiç kaldınmı??

12. 18 Ağustos 2008
  13. pufidik_doku

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    açmaya çalıştım ama açıldı mı bilemiyorum..

14. 16 Temmuz 2009
  15. ..ELCHIN..

..ELCHIN.. bal oğlum****bal kızım Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    bende bankacılık 2. sınıftayım ve inşallah bitirmek istiyorum aslında derslerin sadece ikisini geçebildim şimdi çalışıyorum bütte vermek istiyorum çok kolay bi bölüm değil aslında inşallah çalışır ve rahatlıkla geçersiniz

16. 13 Ağustos 2009
  17. bekirege

bekirege Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.079
    Ödül Puanları:
    238
    Yerleştirm sonucu bu bölümde okumaya hak kazandım..

Diğer kazanan arkadaşlarıda bekliyorum:teytey:

18. 13 Ağustos 2009
  19. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    hemen cevab veriyorum kayıtlar sizin elinize forum filan gelicek bilgi amaçlı oradan bakabilirsiniz yada sonuçlara baktığınızda tarih yazar sanırım 23 eylül 20 ekim arasıydı ..
    bankacılık bölümü zormu 1. sınıf kolay ama ikinci sınıf zor diyebilirim..ben okumuyorum yakın arkadaşım okudu murat ilkumut karacan test kitaplarını su gibi ezberledi ama nafile zaten 4 ders filan dershanelerde verilmiyor kendiniz konu olarak çalışmalısınız..arkadaşım kaldı bu sene yine tek dersten kaldı umarım siz başarırsınız:kahve: