aöf lisesinde alan olarak genel kültürü bitiren öss de hangi bölüme ağırlık vermeli

Konusu 'Lise' forumundadır ve nesrin111 tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : nesrin111
  1. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bir arkadaşımın eşi aöl den liseyi bitirdi ve öss ye girecek.ancak alanda söz say ea ve genel kültür varmış.onlarda genel kültürü seçmişler.şimdi öss de hangi bölüne ağırlık verip tercihlerini hangi bölümden yapmalı

Son düzenleme: 5 Mayıs 2009
  2. 11 Haziran 2008
  3. ruya35

ruya35 ...I wİsH I kNeW... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aof ten lise bitmezki orası açıköğretim lisesi aol.meb.gov.tr den öğrenebilir

4. 27 Aralık 2008
  5. xoxzlem8181

xoxzlem8181 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende genel kültür mezunuyum çevremde açıköğretimden mezun olup öss de kamu yönetimini kazanıp okuyanlar var bende kamu düşünüyorum okuyan arkadaşlarımız varsa yardımcı olmalarını isteriz

6. 19 Ocak 2009
  7. ayca_newmoon

ayca_newmoon Guest

Bende açık lise genel kültür bitirdim
    şuan ünide halkla ilişkiler okuyotum
    çünku matematiğim çoook zayıf
    3 sınıftan işletmeye geçicem

8. 21 Ocak 2009
  9. elifarin

elifarin Guest

merhaba sevgili ayça hanım benimde erkek arkadaşım aynı bölüm mezunu yazdıklarınızı görünce çok sevindim çünkü bana bunu gerçekleştiren somut bir örnek lazımdı ve bu siz oldunuz.size merak ettiğim bi kaç soru sormak istiyorum burdan görüp cevaplayabilir misiniz bilmiyorum ama umarım görürsünüz.sorularım şunlar:
    öss yi kazanmak için nasıl bir çalışma hazırladınız hangi bölümlerden cevaplama yapılması gerekiyo kaç puanla yerleştiniz halkla ilişkiler bölümüne ve bu bölüm 2 yıllıkmıydı?ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.başarılar diliyorum...

10. 13 Şubat 2009
  11. pelinmina

pelinmina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende açık liseden genel kultur bölumundenım su an 3 dönemım bitti bu genelkultur bölumu haakkında hiç bi bilgim yok bilen varsa yardımcı olabilirmi açıklise sitesındede hıç bı bilgi yok kaç gundur morelım bozuk yanlışmı sectım diye genel kulturun öss ye hiç bir yardımı yokmuş diye duydum sadece lıse bitirmek içinmiş ve hangı mesleklerı tercıh ederler diyede bi bilgim yok bilen varsa söylesın neyse teşekkurler:eek:

12. 14 Şubat 2009
  13. nunus

nunus Guest

bu konu hakkında ben de bilgi almak istiyorum ilgilenirseniz çok sevinirim.

14. 21 Şubat 2009
  15. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar benimde genel kültür ve 3yıllık sıstemle okuyourem hala ama kafamı karıştıran bışey var 3yıll 4 yıl olacakmıl tama 4 yıl oldugunu bılıyoruzda moralım çok bozuldu nolur cvp yazın yaaaaaa öle bişey varmııı

16. 1 Mart 2009
  17. xoxzlem8181

xoxzlem8181 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu yıl sonu 3 yıllıklar son kaç kredin var mezun olmak için

18. 28 Nisan 2009
  19. nlnnln

nlnnln Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende aöl genel kültür alanında okuyorum ve bi internet sitesinde genel kültür alanında okuyanların üniversite sınavında sadece spor müzik resim gibi genel yetenek sınavlarına girebildiğini duydum acaba doğrumudur bütün hayallerim suya düştü bunu duyunca yardımcı olursanız çokk sevinirim