Aöf Sağlık Kurumları İşletmeciliği Tercih Eden Yada Bu Bölümde Okuyan?

Konusu 'Açıköğretim Fakültesi (AÖF)' forumundadır ve ASLIHASAN tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ASLIHASAN
  1. ASLIHASAN

ASLIHASAN ELA NUR UM CANIM KIZIM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba ben bu yıl öss'de bu bölümü kazandım.Benim gibi bu yıl bu bölüme yerleşen yada bu bölümde okumakta olan arkadaşlarım varsa tanışmak isterim..Bölüm hakkındaki fikirleriniz,açıköğretim kursu önerileriniz,ders çalışma,iş bulma v.s her türlü bölümle ilgili konularımızı paylaşalım lütfen...

2. 14 Ağustos 2009
  3. RedRose

RedRose Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba öncelikle hayırlısı olsun ..bende bu bölümü çok istiyordum hatta yerleştirildimde çünkü iş bulma imkanım vardı takii haberlerde 2 yıllık okuyanlara artık hastanede göev alınmıcak yazısını okuyana kadar..sonra ek yerleştirmede mecburen kamu bölümü seçtim ama iyikide seçmişim çünkü 1, sınıf dersleri herkesin aynı oluyor ama 2, sınıfta ayrılıyoruz dershaneye gittiğim için bu bölümü okuyan arkadaşım var 4 dersi hiçbir dershanede verilmiyordu kendi imkanlarıyla çalışıyordu..size tavsiyem ek yerleştirmeye kadar 2, sınıf bölüm derslerinizin neler olduğunu gözden geçirin yapabilirim diyorsanız devam edin yok yapamam derseniz size önerim başka bölüm seçin derimm:kahve:

4. 15 Ağustos 2009
  5. ASLIHASAN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba teşekkürler öncelikle.sağlığa çok ilgili olduğum için , meslek lisesi çıkışlı olduğum ve başka bölüm tercih etsem bile puanım çok düşeceği için açık öğretimden sağlık işletmeciliği seçtim.söylediklerin beni çok karamsarlaştı.nasıl yani.bu bölümden mezun olacağım ve hastanede çalışamayacağım öylemi? bu söylediğin sadece devlet hastanelerinde mi geçerli yoksa özel hastanelerde dahil mi bu söylediğine? 2. sınıftaki dersleri araştırdım sağlık üzerine dersler var 2.senede..bunları alamayacakmıyım yani dersaneden ben? arkadaşınız bu bölümümü okudu..napıyor şuan? ek yerleştirmede başka bir bölüm yazmak istemiyorum.. :bbo: of kafam çok karıştı :sinifsinif:

6. 15 Ağustos 2009
  7. RedRose

RedRose Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programına (önlisans) ilişkin yeni bir karar verdi.

Kara göre, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı (önlisans) yalnızca Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri sınıfı için bir üst öğrenim sayılacak, teknik hizmetler için bir üst öğrenim sayılmayacaktır
    Memurlar.Net (YÖK'ten Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programına ilişkin yeni karar)
    cnm dershanede 4 ders sanırım verilmiyor arkadaşım 3 dersten kaldı kendi imkanlarıyla çalıştı...senin için araştırdım buyur oku ona göre karar ver yada 2 yıllık okursun sonra geçiş yapabilirsin:kahve:

8. 15 Ağustos 2009
  9. ASLIHASAN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler canım çok sağol araştırdığın ilgilendiğin için..umutsuzluğa kapıldım ya ben şimdi napıcam :KK43:

10. 15 Ağustos 2009
  11. RedRose

RedRose Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim cnm buldum araştırdım çünkü sene kaybı yaşamanı istemem ama ileride alıncak diyede kanun çıkarsada pişman olma sen en iyisi bu bölümü bitir baktın çıkmadı geçiş yaparsın birşey kaybetmezsin en azından nasıl:uhm:

12. 18 Ağustos 2009
  13. xoxzlem8181

xoxzlem8181 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu bölüme yerleştirirldim şuan pişman oldum sanki

14. 18 Ağustos 2009
  15. ASLIHASAN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    uuf aynen cnm yaa napcaz bızz..

16. 25 Nisan 2010
  17. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben biyolog olucam (suan biyoloji2.sınıf ogrencisiym). aöf ten okumayı düşünüyorum 2. diploma için sizce bu bölümümü okumalıyım yoksa direk işletmemi okusam faydalı olur?

bu konuda yardıma ihtiyacım var lütfen bana bilgisi olan yardım etsn:KK43:

18. 26 Nisan 2010
  19. didi_

didi_ İki deli kedim... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Seçimlerim arasında bu bölümde olacak bu sene. Ben yazıdan anlamadım ne demek istendiğini yardımcı olabilir misiniz? :utangac: