Apartmanda yaşadığınız hukuksal sorunlarınızı burada paylaşınnn

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve bılbıldırcın tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : bılbıldırcın
  1. apartmanınızda yaşadığınız hukuksal sorunlarınız,sahip olduğunuz haklarınız,yanlış bilinenler...bu konular hakkında tüm sorunlarınız profsyonel ekibimizle cevaplanacaktır!

2. 19 Ocak 2010
  3. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    ne iyi bir topik olmuş buradan çok şey öğreneceğime inanıyorum

4. 19 Ocak 2010
  5. rica ederim...bu işi profesyonel olarakta yaptığım için aklınıza takılan tüm sorularınız için buradayım.dilerseniz websitemide ziyaret edebilirsiniz.sevgiler...

6. 19 Ocak 2010
  7. zehracaa

zehracaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    binamızda asansörümüz 4 yıldır bozuk durumda insanları toplantıda bile zor topluyorum.herkes ayrı telden konuşuyor. bina temizlik parasını bile zor topluyorum sürekli kapı vurmak zorunda kalıyorum.binamızın dış cephesininde tadilata ihtiyacı var sırf bu nedenden evimden soğudum.severek beğenerek aldık çok geniş ve ferah bir ev.fakat bu sorunlarla ne yapmalıyım.insanlarla uğraşmak çok zor!

8. 19 Ocak 2010
  9. sevgili zehracaa öncelikle merhabalar...bu anlattıklarınız gerçekten komşuluk ilişkilerini son derece zedeleyen konular .Bu yüzden size yardımcı olabilmek adına bir kaç soru sormam gerekiyor...apartmanınızda sürekli bir yöneticiniz varmı?eğer yoksa ayda daire başı belli bir ücretle apartmandaki tüm sorumluluklardan kurtularak huzurlu bir hayata kavuşmanızı vadedebilirim size...örneğin siz aidat yada temizlik parasını vermeyenlerle yüz yüze savaşmak zorundasınız,buda ilişkilerinizi fazlasıyla yıpratır.Biz bu görevi üstlendiğimiz andan itibaren herkes gerekli parayı gününde vermek zorunda kalır.Zira ödemeyen olursa hukuki yaptırımla karşılaşır.Bundan korkan apartman sakinleride zamanında ödemelerini yapar ,yapılan ödemeler,bakım ücretleri vs. şeffaf birşekilde sizlere her ay düzenli olarak sunulur ve hepinize güzel bir apartmanın keyfini çıkarmak kalır.Size yardım için buradayım.Sevgiler

10. 20 Ocak 2010
  11. zehracaa

zehracaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    belirli bir yöneticimiz yok,gönüllü olarak bunu ben yapıyorum karşı komşumla beraber.söyledikleriniz kulağa çok hoş geliyor peki bunun karşılığında bina olarak bizim yapmamız gerekenler ne olacak?

12. 20 Ocak 2010
  13. sevgili zehraca özelde ayrıntılardan bahsettim.genel sorularınız olursa buradan cevaplayabiliriz.sevgiler

14. 21 Ocak 2010
  15. zormu

zormu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bizimde üst kattaki komşumuzla sorunlarımız var evi aldığımızdan beri gürültü yapmalarından şikayetçiyiz çok defa uyarmamıza ramen kasıta döndü artık saat 22den sonra gürültü yapmay başlıyor oda yetmezmiş gibi banyosundan sürekli su akıtması en son olarakta camımıza yumurta atması oldu kanunen ne yapabiliriz .birde asla kabullenmiyor yaptığını şimdiden teşekkürler

16. 1 Şubat 2010
  17. Öncelikle Merhabalar.Komşunuzdan bu tür şikayetleriniz varsa bunları bilirkişi ile ispatlayabilirsiniz...ki ispatladığınız takdirde hukuksal olarak hakkınızı arayabilirsiniz.Bunun dışında ispat etmeden bir sonuca ulaşmanız mümkün değildir.Sevgiler

18. 1 Şubat 2010
  19. zormu

zormu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler yardımcı olduğunuz için bunu ispatlamak zor olucak çünkü gecenin geç saatinde oluyor ve uyandırınca kesiyor sesi o yüzden allaha hesap versin yapıcak bişey kalmadı