Apple 30 --60 kapsül bel basen yağ yakıcısı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  7 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]  GÖBEK, BEL VE BASEN BÖLGESİ YAĞ YAKICISI APPLE30 60 Tablet
  Avrupa ve Amerika'daki zayıflama diyetlerinde yıllardır en üst sıralarda yer alan diyet lifleri (fiber) artık Türkiye'de de gündem konusu oldu. Türk tıp dünyasında 'lif mucizesi' olarak değerlendirilen, sağlıklı zayıflama ve beslenme tavsiyelerinde kullanılan önemli bir gıda desteği haline gelen diyet lifleri (fiber), göbek, bel ve basen bölgesinde güçlü bir yağ yakıcı olarak anılmaya başlandı. Uzmanlar sağlıklı kilo vermek ve incelmek isteyenlere Apple30 öneriyor.

  Apple Cider Vinegar 30, 800 mg'lık bileşimindeki elma sirkesinin güçlü bir toksin arındırıcı, temizleyici ve yağ yakıcı özelliğinin yanı sıra, içeriğindeki diyet lifleri (fiber) ile kilo kontrolünde vazgeçilmez bir öneme sahip. Elma sirkesi özündeki pektin ve suda çözülebilir diyet lifleri (fiber) su çekici özelliğinden dolayı, midedeki su ile birleşerek, mide boşalmasının geciktirilmesine ve bu sayede tokluk hissi oluşturarak, bireyin yeme isteğinin azalmasına yardımcı olur.

  Diyet liflerinin (fiber), bağırsak faaliyetlerine de olumlu etkileri vardır. Bağırsaklarda dışkılama sıklığı, dışkı ağırlığı ve yumuşaklığını arttırarak, vücutta oluşan artıkların, toksinlerin ve yağların hızla dışarı atılmasını sağlar. Karbonhidratların daha uzun sürede emilmelerini sağlayarak kan şekeri düzeylerimizinde kontrol altında tutulmasına yardımcı olur. Bu sayede iştahımızın kontrol altında tutulmasına imkân tanır. Diyet lifleri, enerji yoğunluğunun düşük olması ile de zayıflamak isteyenler için tercih nedenidir. Kilo kaybında istenilen tokluk hissinin oluşturulması ve bağırsak faaliyetlerinin hızlandırılması ile elma sirkesi özünün yağ yakımını hızlandırması etkisi bir araya geldiğinde Apple Cider Vinegar 30, diyetlerimizde kullanabileceğimiz doğal destek bir üründür.
  APPLE30'UN İÇERİĞİ

  Elma sirkesi ekstresi 200 mg, water soluble dietary fiber (suda çözülebilen diyet lifi), dextrose anhydrous, magnezyum stearat, silikon dioksit, maltodextrın, sodıum carboxy methlstarch, magnesıum stearate, mıcrocrystallıne cellulose.

  Elma sirkesi bileşimi:

  Pektin
  Potasyum
  Kalsiyum
  Magnezyum
  Fosfor
  Sodyum
  Sülfür
  Bakır
  Demir
  Silisyum
  Klor
  Flor
  Sirke asitleri
  Meyve asitleri
  Doğal aroma maddeleri ve c, e, a, b1, b2, b6, p ve beta karoten vitaminleri.

  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız.
   
  Son düzenleme: 13 Ağustos 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.