aptamil AR

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve deniz. tarafından 31 Ekim 2009 başlatılmıştır.

31 Ekim 2009
    Konu Sahibi : deniz.
  1. deniz.

deniz. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar kusan bebekler için aptamil ar kullanıp memenun olan varmı..besleyicimi kilo aldırıyormu....ben yeni aldım bugün iyi gibi kusmadı bebeğim..her beslenmede kusuyordu...

2. 1 Kasım 2009
  3. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    bende kullandım canım ama sadece bir kere çok yoğun bir mama kusmayı kesiyor
    kilo aldırma konusuna bişey diyemem sadce bir kutu kullandık çünki ben fazla veriyormuşum mamayı
    ondan kusuyormuş miktarını azaltınca normal mamayıda kusmadı bende bidaha alamdım aptamil ar

4. 2 Kasım 2009
  5. gxoxkyxuxzxuxm16

gxoxkyxuxzxuxm16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bebeğimde de kusma problemi vardı,ben memnun kaldım,besin değerleri de aynı diğerleriyle.

6. 3 Kasım 2009
  7. cicek11

cicek11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de bugün aldım ve bir kez verdim daha.benim bebeğim kusmuyor ama mamadan 1 saat sonra ağzına acı bişey geliyor ve yüzünü ekşitiyor.(4,5 aylık)doktorumuz reflünün yoğoun olduğu aylarda olduğumuzu ve normal olduğunu söyleyerek bu mamayaı önerdi.kıvamı daha yoğun bir mama.inşalla ağzına gelen acı tatla uyanmaz bir daha oğluşum...

8. 1 Kasım 2010
  9. ozi82

ozi82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 2 gündür kullanıyorum 4 aylık kızıma reflü teşhisi koydular biraz daha kullandıktan sonra kilo alışı hakkında bilgi yazarım

10. 30 Aralık 2010
  11. EBRUAKDOGAN

EBRUAKDOGAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benim kızım 3 aylık,2.aydan beri kullanıyoruz bu mamayı... Kızım diğer amamalara göre daha çok sevdi bu mamayı, kilo da aldırıyor, kusmayı da önlüyor... 2 ay boyunca kızım sınırda kilo aldığı için doktor tarafından verildi bu mama... Şu an ne kadar klo aldı henüz bilmiyorum ama gözle görülür bir değişim var. Hepinize geçmiş olsun umarım herşey yolunda gider, s,z,n bebeklerinize de yarar bu mama...:79:

12. 26 Nisan 2012
  13. Elmasari

Elmasari Çoklu üyelik ve reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Aptamil ar yi önline olarak alabileceğim bir site önerebilir misiniz?

14. 28 Nisan 2012
  15. Ecenurs

Ecenurs Çoklu üyelik ve reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Google ye aptamil ar yazdığınızda online satış siteleri çıkıyor. Ben 1 tane paylaşayım Aptamil AR

Son düzenleme: 28 Nisan 2012
  16. 8 Mayıs 2012
  17. uhde

uhde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    376
    Ödül Puanları:
    188
    bizim APTAMİL AR'de bugün geldi bakalım eve gidince deneyecegim ne tepki verecekler bilmiyorum, kızım baya kusuyor oğlumda fazla kusma problemi yok dr. kullanmamızı istedi inş. iyi olur

18. 18 Ekim 2015
  19. kbra89

kbra89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    231
    Ödül Puanları:
    63
    Olcegini nasil ayarliyorsunz icinde bende aldm oglum 3 aylkk ve reflusu var aptamil ar mama aldim ama sekeri tam erimiyo ve olcegini tam ayarlayamiyorum sanirim bilgi verir misinz acaba