aptamil junıour kızıma versem mi?

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve naz_o tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : naz_o
  1. naz_o

naz_o Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızım 1 yaşında ve sütüm olmadığı için doğduğundan beri aptamil kullanıyorum hiç bir şikayetim yok şimdi 9 aydan itibaren olnaı kullanıyorum fakat bunun bide juniouru var kullanan var mı şişede oluyo galiba marketlerde görüyorum ama hi,ç almadım hazır mama falan mı? kullansamm mı acaba?

2. 8 Mart 2010
  3. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben oğluma kullanıyorum
    artık daha fazla sosyal ortamlarda bulunduklarından daha çok koruma sağladığını iddia ediyorlar
    immunofortis olayı daha etkili imiş juniorda

4. 8 Mart 2010
  5. naz_o

naz_o Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen o olaya inanıyor musun canım ya benim inanasım gelmiyo zaten arkadaşlarda avrupa yalanlandığını söylüyorlar bilmiyorum ama bize hiç zararı olmadı ama yararıda olmadı kızım neredeyse herşeyden mikrop kapıyo yani çok çabuk hasta olabiliyo dr bunun mama ile alakasının olmadığını kızımın başıklığığının zayıf olduğunu söyledi ve bugün immuzinc diye bi kapsül verdi tamamen doğal mış kullanan var mı? yarın vermeye başlıcam

6. 8 Mart 2010
  7. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım junioru doktorumuza sormuştum,bende reklamdan dolayı kullanmayı düşünüyordum ama dr gerek olmadığını reklamlarda abartıldığı gibi bir koruyucu etkisi olmadığını bağışıklığı öyle tek bir ürünle arttırmanın mümkün olmadığını söyledi.

ne kadar çok "olmadığını" yazdım :))

8. 8 Mart 2010
  9. naz_o

naz_o Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    banada aynısını söyldi ve immuzinc diye bi kapsül verdi yarın başlıyacam tamamen doğal mış