Aptamıl Mama Kullananlar ?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve aysem_ayse tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : aysem_ayse
  1. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızLar sizLerevbi Sorum oLucak .Kızımı Dr qoturdum Sutum qeceLeri yetmıyor mama takvıyesıne basLadık .Bu aksam yıne baqırarak uyandı .Emzirdim baqırmaya devam etti.BiberonLa mama verdim bı kapısı vardı sonra ıyıce baqırdı denedım aLmadı.mamanın tadına bakmak qeLdı ıcımden ıqrenc bı tadı vardı cok acıydı .Esimde baktı bunda sorun var dedı gece eczaneden mama aLmaya gıttı.sımdı sorum su benım verdıqım aptamıl sarı kutuda aptamıl conformıldı.esımın aldıqı mavı kutuda .onun tadına baktım acı deqıldı doqalolarakta kızım yedi.merak ettıqım su o mamanın tadımı oyle yoksa bozukmuydu mama.Ona qore eger oyLeyse bırdaha o kutudan aLmıycaqım.:bbo:

2. 18 Kasım 2008
  3. free_love

free_love çikolatalı sos Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebeğin kaç aylık canım..
    bende aptamil 1 numara ( mavi kutu )kullanıyorum
    böyle bir sorun yaşamadım beğenerek içiyor...ayrıca mamanın arkasındaki üretim ve son kullanma tarihlerine mutlaka dikkat et...

4. 18 Kasım 2008
  5. ÇİLEK-79

ÇİLEK-79 Guest

mama bozuk olabilir. ikisinin arasında tad olarak fark yok. ben mavi kutulu aptamili kullanıyoum. o lifli mama kakasını kolay yapmasını sağlıyor. diğer sarı kutu da daha fazla demir var sanırım. eşim geçen gün ikiside aynı diye sarı kutu almış kızımın kaka düzeni bozuldu. mavi kutulusunu kullan derim. ama tad olarak aynılar. sanırım sizinki bozuk olabilir. milupa nın sayfasından özelliklerine bakabilirsin.

6. 18 Kasım 2008
  7. sherry456

sherry456 Guest

her ikisinide kullandım bi sorun olmadı kızım severk içti ikisinide.şimdi mavi kutulu aptamil 1 kullanıyoruz.

8. 18 Kasım 2008
  9. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederım kızlar son kullanmatarıhıne baktım daha cok var bebegım 3.5 aylık sanırım mama gercekten bozuktu

10. 18 Kasım 2008
  11. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Üstünde danışma hattı gibi bir telefon yokmu canım? Eğer varsa ve mamayı atmadıysan mutlaska ara ve söyle. Firma gerçekten iyi bir firmaysa gerekeni yapar. Benim bir ayran markasında başıma geldi, ayran çok acıydı ve son kullanma tarihine çok vardı, danışma hattını aradım gelip ayranı aldılar ve bana bir koli ürün verdiler :)))

12. 31 Aralık 2008
  13. 7beyaz

7beyaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bir yakınımın bebeği var, aptamil mama yiyor. ama mama da çok ekşimsi bir koku varmış. sizce bu normal mi benden araştırmamı rica etti. cevap verirseniz çok sevinirim malum bebiş acıkabilir :ecrin_bebek:

Son düzenleme: 31 Aralık 2008
  14. 31 Aralık 2008
  15. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.491
    Ödül Puanları:
    238
    biz de sarı kutu aldık... milupa aptamil conformil 1...tadı ekşi değil... tatsız tuzsuz kötü bişey.. yani yavan bi tadı var bizimkinin...

16. 31 Aralık 2008
  17. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    conformil iştahsız ve sindirim sorunu olan bebeklere veriliyor. mavi kutudan farklı bir içeriği var. bence dr.nuz conformil verdiyse onu kullanın.

18. 1 Ocak 2009
  19. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben de kızıma comformil 1 veriyorum.dru verdi.kolik vardı kızımda ondan.tadı kötü dediğin gibi,endişelenme,ben de her verdiğim şeyi tadıyorum ama bebeklerin yiyecekleri tadsız cnm :)