Ar El ve Ayak terlemesi

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve esoux tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : esoux
  1. esoux

esoux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar bnde yıllardır bu sorun var.napmalıyım?geçen yıl tahlil fln yaptrdım bir hastalığın belirtisi falan değilmiş.ama ellerim ve ayaklarım herzaman terli oluyor yaz ,kış,gece ,gündüz..sürekli!! buda bende sosyal bir güven eksikliği yaratıyor açıkçası.biri tokalşmak için elini uzatıyor ben vıcık vıcık..:1no2: yazı yazarken r,esim yaparken falan kağıtlar su gbi.. ayaklarımda aynı şekilde açık ayakkabı giyemiyorum ayaklarım kayıyor yürüyemiyorum:a015: İÇİNİZDE BÖYLE BİR DERDİ OLUPTA BİŞEY KULLANAN VARMI ? KREM FALAN YADA BİTKİSEL BİRŞEYLER ??? LÜTFEN YARDIME DİN ÇOK TAKIYORUM BEN :1no2::sm_confused::a015:

:1hug:

2. 9 Ağustos 2009
  3. esoux

esoux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir bilgisi olan yokmu kızlarrr ??:gitme:

4. 9 Ağustos 2009
  5. ayseavea

ayseavea Guest

benim karseşimdede aynı sorun var oda gitti doktora ama hiçbişey çıkmadı sinirli birisimisin.kardeşim çok sinirli ben ona bağlıyorum ama.bulursak çözüm sana haber veririm

6. 9 Ağustos 2009
  7. esoux

esoux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım hiç sinirli değilimdir..küçüklüğümden beri var bu durum:bbo:senağlama

8. 9 Ağustos 2009
  9. bbanuu

bbanuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    marmariste bir doktor varmış el ve ayak terlemesine ufak bi müdahalede bulunup kesin çözüyormuş
    ayrıntılı bilgiyi ;arkadaşım ekim ayında gelecek ondan öğrenip size iletirim
    en azından bir bilginiz olur

10. 9 Ağustos 2009
  11. cat

cat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tereson diye bir krem varmış seçkin eczanelerde satılıyormuş aynı sorun bende de var ellerim ve ayaklarım çok terliyor ben de alıp kullanmayı düşünüyorum.

12. 10 Ağustos 2009
  13. esoux

esoux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    http://www.kadinlarkulubu.com/terle...6-ter-icin-tereson-solusyon-kullanan-var.html işe yaramadığını söylemiş arkadaşların birçoğu :çok üzgünüm: off offf!! çok kötü bri durum bu yaa!!sositososito

14. 15 Ağustos 2009
  15. HNDN77

HNDN77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba cnm... aynı şikayetlerin bendede var malesef. çocukluğumdan beri aynen devam ediyor. duyduğuma göre bazı hastanelerde ışın tedavisi uygulanıyormuş ama ne kadar sağlıklı bilinmez tabi... eğer bir çare bulduysan banada bildirirmisin ne olur. sevgilerimle görüşmek dileğiyle hoşçakal..

16. 18 Eylül 2009
  17. esoux

esoux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pers-mat diye bir jel verdi doktora gittim.. sabah akşam sürüyorum..işe yarıyor !! tamamen yok etmiyor arada yine terli oluyor ama kaydirigubbakcemile2azalttığına eminim

18. 23 Eylül 2009
  19. denyo

denyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende de aynı sorun var. ben terkur adında bir krem aldım eczaneden. fiyatı 4,63 TL. ilk 4gün her gece yatarken elime ayağıma koltuk altıma sürdüm. daha sonraları gün aşırı kullandım. 2 hafta kullandım daha bitmemişti etkisini çok muhteşem şekilde gördüm şuanda hiçbir sorun yaşamıyorum. şiddetle tavsiye ederim canım