Ar terleme

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve MargaRin tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

11 Ekim 2009
    Konu Sahibi : MargaRin
  1. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba,
    sorun benim değil eşimin.
    eşim gece uyurken çok terliyor.özellikle 1 senedir bu şekilde daha önce böyle olmuyordu üstelik daha kiloluydu eskiden şimdi o kadar kilolu değill normal kiloda ama gece yatak ve yastık sanki hortumla ıslatılmış gibi ıslak oluyor.kalın yorganda yok yani yaz kış böyle oluyor.sizce sebebi nedir böyle şeyer yaşayanlarınız var mı?

2. 4 Kasım 2009
  3. tc1203

tc1203 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bi haftadır bende böyleyim neden anlamadım 43 kiloym öyle kiloyla alakalı olmadıgıda belli. kas tüyü yorgan kullanmaya başladm bende ona baglıyorum...

4. 27 Kasım 2009
  5. merguana

merguana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bendede vardı terleme sorunu ama deodorant sürüyorum hep hiç terlemiyor tabi kişiye göre değişir mesela benim arkadaşlarımda hiç etkili olmuyor.siz birde rexona deneyin inşallah iyi sonuç alırsınız tatlım.

6. 11 Ağustos 2010
  7. magenta

magenta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım merak ettim benim eşimde çok terliyor
    bir şey öğrenebildin mi

8. 11 Ağustos 2010
  9. zeynep_kurubas

zeynep_kurubas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    şekerine baktırıyormusunuz canım şekeri olabilir

10. 12 Ağustos 2010
  11. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    endokrine başvurun gereken hormon tetkikleri tahlilleri sonucu hiçbirşey çıkmazsa k.altı botoxu tavsiyeederimbu yazı bebekler gibi misler gibi geçiriyorum o kadar rahatım ki sıcak bunaltmıyor bile ben de çok terlerim mayıs ayında botox yaptırdım druma çok ısrar etmeme ragmen enseme yapmadı ince deri hiç denemedim vs ;ama seneye o bölge içinde ikna edecem yazılı kagıt imzalayayım yeter ki oraya da uygula diye sadece 500tlye tüm sezon rahatlıgın tadını çıkartıyorum şiddetle de tavsiye ediyorum hani o kıyafetlere çıkan igrenç leke gibi ter görüntüsünden de geçtim yaşayan bilir hafakanlar basıyordu terlemekten ohh dünya varmış diyorum

12. 25 Ağustos 2010
  13. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    şekerine baktırdık yani düzenli olarak kolestrol şeker testi yaptırıyoruz ama onlarda bir sorun yok..bi ara geçti sonra yine başladı normalde terleyen biri değil yani durduğu yerde terlemez ama gece uyuduğuda ben bile sırılsıklam oluyorum onun yüünden:KK43: