Ara kanama

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve Buika tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Buika
  1. Buika

Buika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Acaba aranızda adet dışı ara kanaması olan ve nedenini bilen var mı?

Son düzenleme: 18 Haziran 2010
  2. 18 Haziran 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam herşey mümkün, yumurtlama kanaması olabilir. öncelikle bu akla gelir sık tekrarlıyor ise hormon durumunuzun ultrason bulgularınızın değerlendirilmesi gerekir. hormonlardaki dengesizlik, polip miyom gibi durumların var ise tespit edilmesi gerekir.

4. 18 Haziran 2010
  5. eylem_55

eylem_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    banada yardımcı olursanız sevinirim şuan bile çok agrım var çok ihmalkarım migdem bulanıyor bekarım kasıklarımda felaketbir agrı var daha önceden pco teşhisi konulmuştu 3 yıl önce adet düzensizligim çok sık hangi haplarıda kullandıysam olmuyor 2 ay düzgünse üç ay kötü sıkıldın doktor muyayenesinden kahve tonu lekeler geliyor :KK43: ve dün bikinimi giyerken bikini bölgemde el dokundurdugumda şişler hissettim :KK43: sırtımada agrı vuruyor acile gitsem dogru teşhis koyarlarmı:KK43:

6. 18 Haziran 2010
  7. Buika

Buika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

Merhaba. Öncelikle cevabınız için tşk ederim. Bekarım 3 - 4 ay öncesine kadar düzenli idi adet olmam. Fakat 3-4 aydır ara kanamalarım oluyor ve başladığı zaman adet olana kadar devam ediyor. Dr. gittim ultrasonda baktıklarında temiz çıktı. Kist,miyom vs. hiçbir şey yok tertemiz dedi . Doktor adet olma ve ara kanama zamanını hesaplamıştı ve yumurtlama dönemimde başladığını söylemişti. progestan (adını yazdım ama) hapını kullanmamı söyledi. günde 3 defa. fakat kullanmama rağmen bi düzelme olmadı. Bıraktım hapı tekrar başka bi dr. gitmeyi düşünüyorum. Çünkü bu durumdan çok sıkıldım :KK43::eek:
    Acaba bir süre sonra eskisi gibi olur mu? Beklemeli miyim? :KK43:

Son düzenleme: 18 Haziran 2010
  8. 21 Haziran 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun. ağrılarınızın ne kaynaklı olduğunun anlaşılması için elbette muayene şart. çünkü normal olmayan bir ağrıdan bahsediyorsunuz. acilde en azından branş doktoru olmasa bile doktor muayenesinden geçer bazı testleriniz istenir. durum aydınlatılmaya çalışır mutlaka başvurun.

10. 21 Haziran 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam tekrar doğum kontrol hapları belki daha iyi gelebilir size. doktorunuza bu konuda danışın isterseniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.