Ara kanamam oldu

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve huysuzvetatlikiz tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : huysuzvetatlikiz
  1. huysuzvetatlikiz

huysuzvetatlikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar .benim adetlerim çok düzenlidir. en son ayın 22sinde adet olmuştum taki bu sabah karın agrısıyla tuvalete gidene kadar. adet kanamamdaki gibi sancı çekiyordum megerse kanama olmuş tekrar.ilk defa böyle birşey başıma geliyor. neden olabilir çok merak ediyorum..

2. 6 Eylül 2009
  3. ezel78

ezel78 Guest

bizler ne gibi bir problemin olduğu hususunda seni bilgilendiremeyiz canım şöyleki
    bişiy yok normal bende de oldu desek belki senin mühim bişiy varda seni engellemiş olucaz daha rahat davranmana neden olabiliriz dr gitmen gecikir bu durumda

oo hemen dr git çok sakıncalı desek örnekler versek belki durumun normal ama seni korkutmuş olacağız bu kezde

demek istediğim canım sen en kısa zamanda jinekoloğuna git bu soruyu telefon açıp sorman gereken ilk kişi bilir kişi yani doktorun

geçmiş olsun.

4. 3 Ekim 2009
  5. meçka

meçka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun! merak ettim doktora gittin mi? bilgilendirirsen sevinirim

6. 7 Ekim 2009
  7. huysuzvetatlikiz

huysuzvetatlikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ultrason yapalım dediler. küçük bir myom çıktı.ama bu kanama ondan olabilir mi dedim.muhtemelen son zamanlarda yaşadığın bir stresten dolayı olabilir dedi.

8. 8 Ekim 2009
  9. blackheart

blackheart Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu gün o sorundan dolayı doktora gidicem üç aydır adetim sapıttı bir ayda 10 gün arayla adet oldum ve iki gün öncede nanılmaz sancıyla kanamam oldu patlıcak gibiyim haber veriririm size doktordan gelince bugün

10. 8 Ekim 2009
  11. poyyeb

poyyeb 2. dereceden bilinmeyenim :) Üye

Beğenildi:
    500
    Ödül Puanları:
    93
    ben de geçen aya kadar normal zamanlarda adet oluyordum. bittikten 11 gün sonra tekrar adet oldum doktora gittim yumurta çatlaması dedi. derken o bitti şimdide 18 gün geçti yine adet oldum biraz önce ama çamur gibi ve göğüslerimde inanılmaz agrı var midem de bulanıp duruyordu 1 haftadır. doktora göre hep normal ama benim vücuduma göre hiçte normal değil.

12. 11 Ekim 2009
  13. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    bende 1 hfta içinde 2.kanamam oldu...
    nedeni ne olabilir ki...

14. 12 Ekim 2009
  15. fatobrs

fatobrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de reglime 2 gün kala kahverengi renkli yoğun sayılabilecek bir akıntı yaşadım. Şimdi reglim 2 gün geçti ama olmadım. Neden diye paralanıyorum ama açıkçası doktora gitmeye de korkuyorum...

16. 13 Ekim 2009
  17. loneliness

loneliness Rabbime şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    adetin 12. 13.gün civarıysa yumurtlama kanaması olabilir. benim 3-4 aydır bu şekilde oluyor. doktora gittim, normal dedi. hiç birşey bulamadı. ama ben endişeleniyorum. 3-4 gün hafif kanama oluyor bu günlerde.

18. 14 Ekim 2009
  19. mine40

mine40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşım bende de 3-4 aydır adetimin 12. ve 13. günü hafif kanama oluyor acaba yumurtlama kanaması mı?Doktora gitmeyede korkuyorum.Ayrıca bazen kasıklarımda hafif sancı oluyor.