ara vermeye karar verdik,fikirlerinizi bekliyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sofia. tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sofia.
  1. sofia.

sofia. Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    3 yıllık ilişkimize ara vermeye karar verdik,artık sürekli olur olmaz şeyler için kavga etmeye başladık,ne oldu bize bilmiyorum ama bu durum canımı acıtıyor,ilgisizlikler başladı,iş yoğunluğu sınav stresi derken sorunlar yaşamaya başladık ve ben ne kadar alttan almaya çalışsamda biriktirdiklerim artık beni boğuyor hırçınlaşıyorum.
    eski zamanlarımızı özlüyorum
    ara vermek ne kadar doğru bu verilen ara birbiriimizin değerini mi anlatıcak yoksa araya bi soğukluk mu sokacak korkum bu yönde :KK43:

2. 11 Nisan 2010
  3. balea

balea sılada bir ömür geçer.... Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    hm ara verme karari sendenmi geldi yoksa ondanmi? bu da önemli...
    ilk kimden geldiyse o daha cok bunalmis iliskiden bence...
    sana verebilecegim en iyi tavsiye, dikkatini baska seylere yönelt...o seni ararsa da biraz mesafeli ol, daha az ilgilen. yani birazcik kendini cek bence. kim geri adim atiyorsa, hep ona ilgi daha cok olur...yani birazcik mesafeli ol....
    birbirinizin degerini mi anlyicaksiniz veya daha dami soguycaksiniz, bunu zaman ve o zamanki durum gösterir. bence bunun icin birsey demeye cok erken.

4. 11 Nisan 2010
  5. sofia.

sofia. Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ara verme kararı benden çıktı ama söylediğimde o da bir süredir bunu düşündüğünü söyledi.artık kavgalar artıkça kırgınlıklar güzellikleride gölgelemeye başladı,eskisi gibi olamıyoruz,konuşmalar bir ilişkiden çok iki arkadaş sohbeti gibi oldu,bu onun için bir sorun yaratmasada bana sorun olarak gelmeye başladı
    ama korkuyorum elimde değil bu verilen ara beni korkutuyor :KK43:

6. 11 Nisan 2010
  7. chemes

chemes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    188
    iki arkadaş gibi sohbet edebiliyorsanız ne güzel,ama ara vermeniz bence iyi olmamış,neyin arası bu?? ara vermek sorunları çözmez,mevcut sorunlarınızı tartışmadan konuşarak halletmeye çalışsaydınız keşke.böyle araların sonu, moralini bozmak gibi olmasın, iyi olmaz. ara onu,sakin sakin beklentilerini dinle ,sen anlat,orta yolu bulmaya çalışın. seviyorsan azıcık fedakarlık yap,sen bir adım atınca o da bir adım atar çaba gösterirse biraz, bence ilişkiniz kurtulur. ama ara vermek bana ayrılık alıştırması gibi geliyor...

8. 11 Nisan 2010
  9. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    merak etme, veremezsiniz zaten ara falan, Bu fikir bile sizin BirBirinizi deli giBi özlemenize, ilk firsatta sarilip aşkım seni çok özledim sensiz yapamicam demenize yol açar, dün Bizzat kendim yaşadım =)) ara vermeye karar verdik, hatta ara deil, Bitti dedik olmicak çıkamıyoruz işin içinden, BirBirimizi çook yoruyoruz gereksiz yere, dedik ama dün koşa koşa BirBirimize sarıldık, ilk günkü giBiyiz şuan =))

10. 11 Nisan 2010
  11. sofia.

sofia. Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0

konuşarak çözümlemeyi denedik ama onun yaşadığı iş stresi,benim yaşadıığım kaygılar yüzünden ne kadar çözümlüyoruz desekte kısa süreli çözümler oldu yine sinirimizi birbrimizden çıkarmaya başladık ve yorulduk ikimizde

12. 11 Nisan 2010
  13. sofia.

sofia. Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    burcu_01
    teşekkürler yorumun için canım içim rahatladı sanki ama şuan bende aramak istemiyorum,sanırım yorgunum :KK43: özlüyorum evet ama bu ara şarttı,ama umarım sonu kötü olmaz offff

14. 11 Nisan 2010
  15. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    3 yıl az bi zaman değil senın unutamadıgın gibi o da unutamaz emın oll....

ama cok da uzun olmasın bu ara

1 hafta sonra bi msj atardım ben olsam :)

16. 11 Nisan 2010
  17. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz de olur olmaz kavga ediyoduk,ara verelim dedik bir süre görüşmeyelim.... ama 4 gün dayandık. ara vermeyi o istemişti ama dayanamadı 4 gün sonra naber canım görüşelim mi diye msj attı :)))

merak etme,ara vermek bazen iyi bile olabiliyor. birbirinizin değerinini anlıyorsunuz. hem araya giren saçma sapan kırgınlıklar da unutuluyor.

18. 11 Nisan 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    soğukluk olmuş ki bir süre görüşmeme ve kafanızı dinleme kararı almışsınız

bir süre görüşmeme araya daha bir soğukluk sokar eyvahedigeldismile