araba koltugu kullanan varmı

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve keri34 tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : keri34
  1. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar aranızda araba koltugu kullanan vardır mutlaka hangı markadan memnun kaldınız bende almayı dusunuyorum ama koltukta tek basına otururmu ondan da suphelıyım

2. 12 Ocak 2009
  3. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Valla canım bizde var ama arabada durmuyor salonun bir tarafında duruyor öyle Chicco marka ama önemle belirtmek isterimki ben 360.00 TL ye almıştım Chicco nu deposu kuruluyor orada 160.00 TL satılıyor.Benim bebeğim şimdilik kullanmıyor belki bir kaç ay sonra aslında çokta önemli ama öyle ağlıyorki kanter içinde kalıyorum.

4. 12 Ocak 2009
  5. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    biz doğduğundan beri uzun yola çıkarken bağlıyoruz, alıştığı için duruyor
    kraft ama ana kucağı tarzında, ufak biraz
    1,5 yaşından sonra sığmaz heralde, büyütmemiz lazım

6. 13 Ocak 2009
  7. nergiz tunalxix

nergiz tunalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben geçen aya kadar araba ile takım aldığımız ana kucağında ters olarak kullanıyorduk (chicco ct 02)
    arabası tam bir fiyaskoydu ama koltuğu çok güzeldi

1 aydır chicco key1 ısofix kullanıyor çok rahat ve güvenli. çoçuk normal pozisyona dönünce çok mutlu oldu bize bakıp bakıp gülüyor:)

40 çıktıktan sonra ben hep oğlumu alıp alışveriş merkezlerinde gezdim yanımda kimse olmadığı için ya çıkmayacaktım yada arkaya onu bağlayacaktım. cesur davrandım koydum çıktım. aynasıda vardı zaten yolda bakıyordum devamlı.babasıyla birlikteyken de hiç arkada yanında oturmadım. bodruma bile gittik o şekilde 4 aylıkken. o yüzden yanlız yolculuğa alışkın. iyiki alıştırmışım diyorum şimdi.

8. 13 Ocak 2009
  9. crescentmoon

crescentmoon ¢яєѕ¢єηт Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben koyuyorum araba koltuğuna, kemerinide bağlıyorum arkada tek başınada duruyor. uzun yolculukta yaptık. uyuyor koltuğunda. bence çok rahat oluyor. hemde emniyetli.

10. 13 Ocak 2009
  11. nature

nature Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    araba bebek koltukları çok güvenli kızımda çok rahat kullandım markası chiccoydu bende arabasından memnun değildim ama koltuk çok rahhattı.buseferde quınny nin takımını alıcam .bebeği en baştan alıştırmak lazım.kısa yolda bile ona oturtuyordum zaten içinde uyuyorlar.Allah korusun bir kaza anında kucakta tutabilmenin imkanı yokmuş insanın elinden fırlıyormuş bazı avrupa ülkelerinde arabada koltuk yoksa hastane çıkışına izin verilmiyormuş.zaten nasıl alışırsa öyle gidiyor.birde arabada bebek koltuğunu söküp bebeği hiç rahatsız etmeden koltuğa uyumlu bebek arabasına montajlıyorsun .izofix arbanızda varsa kullanımı daha kolay.

12. 14 Ocak 2009
  13. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bahsettiğiniz chıcconun arabasından bende almak istiyodum neden arabasını beğenmediniz

14. 14 Ocak 2009
  15. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Comfy Rider Seyahat Sistemi adı altında bir set var..
    İnternetteki en meşhur alışveriş sitesinde de mevcut..
    Bebek arabası + Oto Koltuğu (Ana Kucağı) şeklinde..
    Fiyatı da komple 240-YTL...
    Aranızda bu seti veya setin herhangi bir ürününü kullanan, fikir sahibi olan varsa paylaşabilir mi lütfen...

16. 16 Ocak 2009
  17. nature

nature Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim chicco 5 yıl önceydi 3 tekerlekli idi çok ağırdı o yüzden. bu seneki modelleri sanki daha pratik.:tomato:

18. 16 Ocak 2009
  19. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Bende kısmetse Mayıs annesi olacağım. Geçen gün bebek arabası ve araba koltuklarına baktık. Mothercare'de Trenton Deluxe diye bi model vardı. Hem bebek arabası, hem ana kucağı (otomobile bağlanıyor, 13 kg'a kadar araba koltuğu olarak kullanılıyor) , hemde bebeği taşımak için bebe port var. Ayrıca rüzgarlık aparatları falan var. Çok da sağlam bi model. 870.-TL idi. Bilginiz olsun...