Araba kullanmak bu kadar mı zordur?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve benimminikelam tarafından 8 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2011
    Konu Sahibi : benimminikelam
  1. benimminikelam

benimminikelam Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kızlar bu konuda çok konu açıldı bunu bilerek kusura bakmazsanız dertleşmek istiyorum:KK43:
    5 yıl önce ehliyetimi aldım..ama hiç kullanma hevesinde olmadım mecbur bir işmiş gibi aldım o zamanlar..
    bu sıralarda içimde çok heves var illa öğrenmek istiyorum işime arabayla gidebilmek istiyorum..adana da oturuyorum ve buranın trafiği çok fena..öncelikle çok korkuyorum..
    eşim iki haftadır akşamları sakin sokaklarda çalıştırıyor beni..ama halen hatalarım var hızımı kontrol edemiyorum seri değilim vs:KK14::KK14:
    sürücü kurslarından 10 saatlik ders alıyım diyorum sen bu halde sürücü kursuna başlarsan ondan da fayda alamazsın diyor..durumumu çok vahim görüyor..,
    ne yapmalıyım nasıl öğrendiniz siz bayanlar ne yaptınız?En Büyük KKEn Büyük KK

2. 8 Mayıs 2011
  3. EreninAnnesi

EreninAnnesi Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    valla bnde yeni ehliyet aldım ..ama gel görki bnde beceremiyom panik yapıyom hele eşimin yanında daha çok karıştırıyom..bnde hızımı kontrol edemiyom vites değiştirirken oraya bakıyomuşum..benim eşimde umutsuz..ama kullandıkça alışacaksın eminim ..benim hiç koltuğa dahi oturmuşluğum yoktu ..bir hafta kursa gittim 88 puan aldım kullandıkça pıratik yaptıkça alışıyon..bnde onutmuşum kullanmayı..sık sık kullanmaya çalış..kolay gelsin..

4. 8 Mayıs 2011
  5. anxsxaaa

anxsxaaa seyirlik değil ömürlük ol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım kesinlikle ders all ben eşimle öğrenemedim öğrenmeninihtimali yoktu zatenn:KK57:deli ediyodu beni yok baskı balata yok araba devirden düştü.....sen kapat kulaklarını 10 ders te kesin çözersinn inan pratikk başka bişey diill...süre süre alışacaksınn kendini rahat bırak kadınların yapamayacağı şey yok ben bunu bilir bunu söylerimmEn Büyük KK

6. 8 Mayıs 2011
  7. benimminikelam

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    teşekkür ederim canım..evet dediğin gibi kullandıkça alışmakla alakalı bir durum..ama zaman lazım biraz bunda bizim durum sıkıntılı..:KK43:

8. 8 Mayıs 2011
  9. benimminikelam

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    aynen araba devirden düştü arabanın canını çıkarıyorsun ay benimde canım çıkıyor artık soldan soldan sonra..
    ne biliyim ya 10 saat yeterli geldi mi eşime sorarsak ben 40 saatte zor yaparmışım bu işi:KK43::KK37:

10. 8 Mayıs 2011
  11. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    63
    Aileden biriyle çalışmayın,en büyük hata bu bence.Kesinlikle özel ders alın,bakın nasıl da başaracaksınız kısa sürede araba kullanmayı.:KK42:

12. 8 Mayıs 2011
  13. erce41

erce41 LA İLAHE İLLALLAH Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    araba kullanmak o kadar da zor değil canım üzülme alışırsın pratik yaparsan sık sık kullanırsan ve özel ders alırsan daha da iyi olur
    ben de araba kullanıyorum senin gibi çok uğraştım çok zorlandım ama başardım şimdi tek başıma şehirler arası bile gidip geliyorum
    eşinin sölediklerine hiç kulak verme çünki araba kullanmak eşler le çok zor oluyo biz kavga kıyamet pratik yapardık eve küs dönerdik
    bana senden şöför olmaz derdi ama oldu sende başarabilirsin
    arabaya oturunca rahat ol stres yapma kendine güven geriside gelir zaten
    kullandıkça daha da çok seveceksin ama pratik ve devamlı kullanmam lazım

14. 8 Mayıs 2011
  15. anxsxaaa

anxsxaaa seyirlik değil ömürlük ol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok bilir onlar ben eşim askere giderken kurslara başladım 9 saatte bitirdim son 2 derse kendi arabamızla çıktık...şimdi çok şükür çok rahat kullanıyorumm.. kulaklarını kapat ve onu sakın duyma 1 numaralı düşman araba konusunda ne yazıkki eşlerimizz:KK14:

16. 8 Mayıs 2011
  17. benimminikelam

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım evet bende bunu iyice yaparak yaşayarak öğrendim aileyle olmuyormuş..ama işte gel gör ki eşim bu halde kurs fayda vermez biraz elin ayağın alışsın felan diyor..alışmıyor işte stres yaptırıyor bana daha çokn endişeli endişeli davranıveriyor korkuyorum.

18. 8 Mayıs 2011
  19. benimminikelam

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36

keşke bende yapabilsem siz gibi...korka korka kullanmaya gidiyorum hevesim kaçıcak nerdeyse:KK43:eşim hiç olumlamıyor beni bir kere bile.

evet çok çok haklısın..