Arabada ağlayan bebek

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve avukat tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : avukat
  1. avukat

avukat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızım 4 ayını bitirmek üzere ve 1 aydır sürekli olarak arabaya binince ağlıyr ve susturmak mümkün olmuyor. Sizlerde bu sorunla karşılaştınızmı?senağlama

2. 8 Eylül 2009
  3. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    al ben den de o kadar oğlum sekız aylık bır yere gıttığımız de çok azcık oturuyor ondan sonra ben hem onu taşımak hem de bır elımle arabayı ıdare etmek zorunda kalıyorum

4. 8 Eylül 2009
  5. gamze-20

gamze-20 2012 yeni bir ben Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ya benim bebeğimdede aynı sorun var bir bebeğim 5 aylıkken araba aldık ilk 2 ay hiçsorun olmadı ama şimdi nereye gitmeye kalksam arabada 5 dk oturuyor sonra kucak istiyor bu sefer hem onu kucagımda hemde arabayı idame ettirmek cok zor oluyor

6. 8 Eylül 2009
  7. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayynen bnmkide ööle yaa sinir oluyorum o ağlıyor ben arabayı sürmeye çalışıyorum tam bir kaos yanii acaba midesimi bulanıyor ne biliim yaa normal arabaya binincede oto koltuğunuda istemiyor bende kucağıma almak istemiyorum güvenlik açısından ağlaya zırlaya gidiyorus bi yere giderken hele uzun yol felaket yanii beni küçükken araba tutardı halada bişiyle ilgilenince tutuyor dışarı bakmam gerek mutlaka düşünün halimi sapsarı oluyorum midem altüst oluyor yaa belki diyorum onunda ööle oluyor tutuyor araba midesi bulanıyor heralde her çocuk sever arabaya binsin bizimki yok gıcık oluyo ama kucağa gelsin problem bitiyo hele omuzuma yatırayım uyuyo zaten ohh gayet iyi off varmı çaresiki yaa nasıl alışcak.....

8. 9 Eylül 2009
  9. S.HAYAL

S.HAYAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben suanda araba kullanmiyorum bir yere giderken esim goturuyor. kizimi kendi koltuguna koyup onune oyuncaklarini birakiyorum ve onunla oynuyorum.oda etrafa bakiyor hic sesi cikmiyor o zaman.
    ama ilk zamanlar oda kar etmiyordu cok agliyordu. birde karninin tok oldugundan emin olun benim kizim acliktan agliyordu. ilk defa dun kullandim kizimin karnini doyurdum oyuncaklarini koydum eve geldigimde kizim uyumustu.birde arabinin sicakligi cok onemli. cok sicak yada soguksa huzursuz ediyor. artik alisti sanirim

Son düzenleme: 9 Eylül 2009
  10. 9 Eylül 2009
  11. S.HAYAL

S.HAYAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya birde bazi arkadaslar bebeklerle ilgilenmekten tek elle araba kullandiklarini yada bebegi kucagina aldigini yazmislar. bence cok tehlikeli. oyle bir durum varsa otobus minubus veya taksi kullanmlarini oneririm kendi adima.
    ALLAH korusun hersey olabilir

12. 23 Eylül 2009
  13. hammer

hammer papatya Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    onlar sanırım bebek arabasından bahsediyorlar:1rolleyes:Normal arabada ağlamaysa biz de aylarca sürdü,hem de katılırcasına ağlıyordu.Zaten koliği de vardı.Zamanla düzeldi,şimdi anne kız uzun yola bile çıkıyoruz,şarkılar,türkülerle gidiyoruz.

14. 24 Eylül 2009
  15. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Aman arkadaşlar sakın kucağınızda çocukla araba falan kullanmayın. Gerekirse bi yerde bırakın arabanızı binin taksiye. Bu büyük bi sorumsuzluk kusura bkamayın.
    Ufacık bi darbede onlar bizden fazla zarar görmeye müsait. Ayrıca kaza anında açılan hava yastıkları Allah korusun kötü sonuçlara sebep olur.

16. 25 Eylül 2009
  17. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evt cnm ben bebek arabasından bahsediyorum normal arabadada eşim kullanıyor biz arkada kaos yaşıyorus yanii yok ben onunla kullanamam zaten araba fln ya dediğim gibi ya biri tutacak arkada ben kullanacağım yada ben tutacağım biri arabayı sürecek ikimiz yalnız olmass durmuoo ya biner binmez arabaya kusuyor zaten ağlıyor oto koltuğunu istemiyor ama bu aralar bebek arabasında uyumaya başladı eskisi gibi çok seviniyorum o yüsden yine gezmelere başladım ohh heralde normal arabayada alışır zamanla zemuszemus

mrvb bunu beğendi.
  18. 9 Haziran 2016
  19. mrvb

mrvb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    410
    Ödül Puanları:
    188
    Nasıl alistirdiniz acaba