Arabada eimin yanna ben mi oturmalym, annesi mi?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve aysıla tarafından 22 Ekim 2007 başlatılmıştır.

22 Ekim 2007
    Konu Sahibi : aysıla
  1. aysıla

aysıla Guest

arabada eşimin yanına benmi oturmalıyım annesimi.annesi oturuyo ve ben kuduruyorum.kocamın yanına oturmak istiyorum benim hakkım.ama annesi öne kuruluyo sinir olyom haksızmıyım ya.

2. 22 Ekim 2007
  3. tamar

tamar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yerden göğe kadar haklısın canım. ön koltuk senin.sen onun eşisin ve yanında olması gereken de sensin.eşinin yanında oturmak kayınvalidene karşı yapmış olduğun bir terbiyesizlik olmayacaktır asla.

4. 22 Ekim 2007
  5. SENACE

SENACE Guest

BU NE BiR TERBİYESİZLİK DEĞİL, NEDE SAYGISIZLIK.
    HEP BİRLİKTE Mi GEZİYORSUNUZ...

ARADA BAZENSE EĞER ÇOK FAZLA TAKILMA...
    BENİM KAYINVALİDEMDE BEN OĞLUMU ÖZLÜYORUM DİYOR,
    ÖNE KURULUYORDU.
    BEN HİÇ SESiMİ ÇIKARMADIM.
    KENDİLİĞİMDEN ARKA KOLTUĞA OTURMAYA BAŞLADIM.
    SÜRTÜŞMEDİĞİMİ ANLASIN DİYE...
    ŞİMDİ ZORLA BENİ ÖNE OTURTUYOR. :)

6. 22 Ekim 2007
  7. bezgincik

bezgincik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Elbette öne senin oturman gerekir...ama bunu sen söyleyemezsin ki eşinin annesine uygun bir dille bunu söylemesi gerekir diye düşünüyorum....

8. 22 Ekim 2007
  9. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Acikcasi ben yurtdisinda oldugum icin yanimda degiller ama bir defa kayinvalidem gorumceme one sen gec otur deyince sinir tepeme bindi,benim esimin yanina beni layik gormuyor kadin,bende hic aldiris etmeden gecip esimin yanina oturdum,bir dahada asla firsat vermedim kimseye,problem one veya arkaya oturmak degil aslinda ama bunu problem yaptiklari ve ozellikle fesatligina yaptiklari icin tavir koydum,yoksa ha one oturmusum ha arkaya farkeden birsey yok,ama benim yerimde esimin yanidir hani bunuda soylemeden gecemeyecegim,accik cadimiyim ne?

10. 22 Ekim 2007
  11. PembeDantel

PembeDantel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bencede sen oturmalısın normalde..eğer bu durum sık olmuyorsa bırak otursun yaaa.. oğlunu özlüyordur belki canını sıkmaya değmezyerimseniben

12. 22 Ekim 2007
  13. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    958
    Ödül Puanları:
    188
    nişanlımın annesi hep arkaya geçer direkt siz oturun dedim bikaç kez yok siz oturun dedi.kendi annemde arkaya geçer.ben önde onun yanında olmalıyım sonuçta.bir gün nişanlım geldi bir baktım önde en yakın arkı(biraz iri arkaya sıgmıomuşmuş)arkada da nişanlımın kardeşile kız arkı.ben ztn şehir dışında okuorum nişanlımı az görüorum. arkada kaldım die çok sinirlendim.işin komik kısmı sen istersen öne geç dien de olmadı.neyse gidecemiz yere gittik gezdik.dönüşte arabaya bindik kardeşile kız arkını yoldan alıcaktık.ben direkt ön kapıya geldim.nişanlm da ya ahmet öne geçsin o sıgmıyor dedi.ben de bakıp bn de hafta bir geliorum dedim ve oturdum.isteyen arkada oturup sıkışsın banane kimsenin şöförlünü de yapmak zorunda deiliz,kimse için arkaya da binemem hani dese sen geç diye yine tamam.gerçi düşünceliçocuktur niye öle yaptı bilmiorum dalgındı heralde

14. 22 Ekim 2007
  15. gxuxlgxuxzeli80

gxuxlgxuxzeli80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede sen oturmalısın canım sonuçta eşisin.allahtan bizim arabamız yok.gerçi kayınvalidem vefat etti ama bazen hayal ederim öyle bişey olsa görümcem öne geçmeye kalksa kıyameti koparırım diee:KK70: ama kayınpederime yer veririm saygı gereği.kayınvalidemde yaşasaydı rahmetli çok iyi biriydi zaten beni oturturdu.öne oturanlar genelde fesatlıklarından yapıyolar

16. 22 Ekim 2007
  17. sirin melek

sirin melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim annemde..kayınvalidemde arkaya oturmak isterler ben nezaket açısından ikisinine öne oturun buyrun derim...böyle bişeyi sorun etmem önüde arkasıda aynı yere gidiyo nasıl olsa :)ama oturmak istemesemde ..buyur kızım kocanın yanına sen otur demeleri hoşuma gidiyo tabiki...

ukalady bunu beğendi.
  18. 22 Ekim 2007
  19. EU1

EU1 Guest

Canım benim kayınvalidem hep öne oturur.Ama her zaman bana sen geç der bende anne sen geç derim.Benim kocamsa onun da oğlu sonuçta.Benim düşmanım değil ki.Ayrıca kalça çıkığı var onda ve baya kilolu arkada hem kendi rahat edemiyor hem de yanındakiler sıkışıyor. Bunu dert etmeye ne gerek var. Kadın zaten ayda yılda bir biniyor arabaya. Varsın öne geçsin hiç problem değil. Araba koltuğu yüzünden annemle aramı bozamam.

amayaa ve ukalady bunu beğendi.