Arada kalmaktan nefret ediyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve coolfire tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : coolfire
  1. coolfire

coolfire Rabbim Hamdolsun..!! Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    113

Slm bacılar..

Belki birçoğumuzun başına gelen şeyler artık benim de başımda..ve bu beni artık fazlasıyla yoruyor ,üzüyor..Annem ve sevgilimin arasında kalmaktan bıktım..Annem aşırı koruyucu biri,bu zamanda evet hak veriyorum amaa yok artık ya da diyorum bazen.. bana olan güveni sonsuz bundan çok çok eminim..çocukluğumdan berii kısıtlanmalar yaşıyorum.arkadaşlarımın doğum günlerine gidemezdim,okul gezintileri,piknikler vs vs.. 2 senedir sevgilim var bu arada 22 yaşındaym..sevgilimle görüşme zamanlarıma bile kısıtlama koydu sağolsun düşünebiliyor musunuz aynı şehirdeyiz ayda bir görüşme müsadesi var oda geç kalıncaa surat asma ve iğneleyici laflarda cabasıı..sevgilim de bunu hiç sorun etmiyordu hep yanımdaydı..bazen hadi coolfire bu hafta buluşalım diyor çok özledim amaa bennn :nazar: nası da isterim buluşmayı annemi biliyosun diyorm..hayda izin alalım bari diyorum ooo 2 saat vesvese dinliyorum..buluşma günlerinin hesabını tutuyorum ya maaş günü bekler gibi mafoldumben babamı sorun ediyormuş onun bilmemesi rahatsız ediyormuş annemi.yaa annenin görevi idare etmek değilmidir birazcık benm tarafımdanda düşün diyorum..ztn herşeye kısıtlama getiriyosun..ben buna karşı gelmiyorum inan artık yoruldum aranızda kalmaktan sıkıldım dedim söyle babama nolcaksa olsun dedim..babama sölemeye hazırlanıyoruzz...öyle bi hal aldı kii aramızda söz nişan olmasa biz görüşemicez..annem de böle düşünüyodaa ben tepki veriyorum.. off allh yardımcım olsun kızlar..umarım herşey güzel sonuçlanır okuduğunuz için teşekkürler İYİ Kİ VARSINIZ.. ÖPÜYORUM HEPİCİNİZİ

2. 23 Şubat 2010
  3. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Evlenmeyi düşünüyorsanız belki aile arasında bir söz kesebilirsiniz, 2 yıl az bir süre değil buna karar vermek için. Okulunuz falan varsa da bitene kadar sözlü, nişanlı kalırsınız, en azından daha rahat görüşürsünüz. Annenizin değişeceğini pek sanmıyorum çünkü.

4. 23 Şubat 2010
  5. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öğrenci olduğunuzu belirtmişsiniz, okula gidip gelirken,okul çıkışı yada başka arkadaşlarınızla beraberkende sevgilinizle görüşebilirsiniz. her attığınız adımdan annenizin haberi yoktur herhalde.Sırf aile baskısı sebebiyle erken yaşta evlilik kararı almayın bence. yarın öbürgün pişman olabilirsiniz.

6. 24 Şubat 2010
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ahhh anneler... benimki de evlenmeden önce yüzyüze görüşmemi yasaklamış durumda. Nikahta mı görücem ben bu adamı mafoldumben
    işte böyle olunca yalana itiyolar insanı.......

8. 24 Şubat 2010
  9. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.407
    Ödül Puanları:
    238
    ZATEN NE ÇEKİYORSAK erkek evladını doğru düzgün yetiştiremeyen babalar veya anneler yüzünden çekiyoruz ya çok bencil egoist kadını ezen zihniyetçi oluyor veya çok namus olayı baş rolde oynuyor ama annenide anlıyorum sen babanında kızısın onunda bilmeye hakkı var nereye kadar bu saklambaç :kahve:

10. 24 Şubat 2010
  11. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Söyle babana cesurca olsun bitsin. Sen sevgilinle annen arasında kalırken annen de baban ve sen arasında kalıyor. Yani hissettiklerinin aynılarını annen de hissediyor.
    Onun endişelerini şu an anlayabilmen zor. Ama ben anlıyorum ve sana tepki verme fazla empatiyle yaklaş diyorum.
    Annelik paranoyak olmak demektir. Bu cümle yeterince açık olarak anlatmıştır ne demek istediğimi sanırım.

12. 24 Şubat 2010
  13. coolfire

coolfire Rabbim Hamdolsun..!! Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    113
    yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum kızlar..Anneme asla öle büyük tepkiler vermedim ama tabi zaman zaman tartışmalarımız oldu onu anlamaya çalışıyorum ve sabrediyorum..ema 1inde dediği gibi nereye kadar bu saklambaç babamında bilmeye tabiki de hakkı var ve söylemek istiyorum..Hayırlısı ne ise o olsun diyorum bacılar çünkü böyleesi beni fazlasıyla yoruyor ve üzüyor umarım herşey yolunda gider ıYı Kıı VARSINIZZ. :enbuyukkk:

14. 18 Ekim 2010
  15. MadamChocolate

MadamChocolate Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    zorla yalan söylettirryorlar...