Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve cnvr tarafından 7 Ekim 2007 başlatılmıştır.

7 Ekim 2007
    Konu Sahibi : cnvr
  1. cnvr

cnvr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Apsür_Türk, Erkek , 25 , Ankara Tatil dönüşü yoldayım. İlk mola yerinde koşarak tuvalete girdim. Boş bulduğum bir kabinde oturuyorum. Yan kabinden bir ses: "Meraba canım, nasılsın?" diye sordu. İlk anın şaşkınlığını üzerimden atınca ayıp olmasın diye cevap verdim. "İyi be, nasıl olayım bildiğin gibi." Ama anlaşılan yan taraftaki tek başına uzun süre oturmaktan sıkılmış olmalı ki hemen ardından ikinci soru geldi: "Nasıl geçti günün?" Bir iç çekip bu sorusuna da cevap verdim. Kibar adamım ya, sorulan soruyu cevapsız bırakmak olmaz şimdi. "Yorucuydu valla. Malum, yol yorgunluğu filan." Bir yandan konuşup bir yandan da bu b.ktan muhabbetin nereye gittiğini merak eden, durumun gittikçe içinden çıkılmaz bir hale dönüştüğünü düşünen bendenizi kendine getiren cümleyi de paylaşayım sizlerle: "Aşkım ben seni sonra ararım, yanda bir salak var, sana ne sorsam cevap veriyor." Allah Allah, hadi ben salağım, bir yandan s.çıp bir yandan aşkım cicim diye sevgilisiyle konuşan sana ne demeli?!

2. 7 Ekim 2007
  3. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    :Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:
    gece gece benı guldurdunya allahta senı guldursun emiiiiiiiii :)))))))))

4. 8 Ekim 2007
  5. Azerin

Azerin Dost istersen, Allah yeter... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ya cok komık

6. 15 Ekim 2007
  7. cnvr