arakadaşlar bi bakın

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve umutlu_umutlu tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : umutlu_umutlu
  1. umutlu_umutlu

umutlu_umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar bugün benim aranızda ilk günüm gördüm kadarıyla aramızda hamiş kalanlar tecrübesi olanlar çok ben 15şubat aşılama oldum allah izin verirse pazar yada pazartesi test yaptırcam aşılamadan sonra düne kadar pek agrım sızım olmadı ama 2gündür belim agrıyo ve acaba hangisinin habercisi diyorum ümitsizlik giriyo içime lütfen bu durumda olupta hmile kalan varmı acaba sizden gelicek yanıtlar benim için önemli..:teselli: ALLAH anne baba hasretiyle yanıp tutusan herkeze hepimize nasip etsin kimseye aratmasın inş.:Saruboceq:

2. 26 Şubat 2009
  3. figenk24

figenk24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim bu benim ikinci aşılamam ve tuutu şimdi hamileyim belirtiler aynı adet ağrıları gibi benim öyle ldu ha geldi ha gelecek diyordum hatta ümidimi kesmiştim ama ne gelen oldu vede giden test yaptım hamile olduğumu öğrendim bel ağrın çoksa buda belirti çünkü belim başta oak üzere kasıklarım göğüslerim acıdı aprıdı arkadaşım sevgiyle kal başka sorun olursa cevaplarım

4. 26 Şubat 2009
  5. umutlu_umutlu

umutlu_umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    agzından bal damlıyo bal yüzümü güldürdün çuk saol heyecanlandırdın beni allah kucana almayı nasip eder inş.