Aralık 2008 anneleri moralim çok bozuk

Konusu 'Aralık Anneleri' forumundadır ve çelik198408 tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : çelik198408
  1. çelik198408

çelik198408 iki erkekim iki aşkım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :a015:günaydın kızlar bu sabah eşim çatlaklarımı farketti sengözlerimebaksanabçok fena olmuş bi çaresi yok mu dedi Çok üzgünüm çoookcnm çok sıkıldı her zorluğu biz çekelim sefasını onlar sürsün bide laf senağlama

akşam çok fena oldum midem bulandı gözüm şişti alerji oldum kafamçokkarıştıama sabaha bi şeyim kalmadı psikolojikti sanırım doğum sonrası ilişki korkusundan:eek:

çatlak meselesinden sonra daha çok bekler sanırımkötükedihüso

çatlak ve korku konusunda yorumlarınızı bekliyorum sizde durumlar nsl:uhm:

çatlak kremi kullanan varmı ne yapabilirim bide benimkiler kırmızı kırmızı 8*10 tane çizgi var sizinkiler nsl bunların renkleri değişecek m-tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

2. 27 Ocak 2009
  3. bozyurt

bozyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    celık benım karnımda catlak olusmadı sadece yanlarda var cok az o yuzden bısey dıyemıcem
    ama korku konusuna gelınce bende korkuyorum valla :eek:

4. 27 Ocak 2009
  5. edolina

edolina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Benim göbeğim de kırmızı çizgilerle dolu.Ben saymadım senin gibi ama 10 taneden fazla olduğu kesin.Altında da ameliyat izi var.Çatlakları gördükçe ben bile ürküyorum.Eşim senin eşin gibi konuşmadı hiç ama ben kendim rahatsız olduğum için ilişki kısmının gece loş ışıkta gerçekleşmesine özen gösteriyorum:))Sonradan renkleri beyaza dönüşecek sanırım.Annemdekiler beyaz çünkü:))Ne kadar zamanda rengi değişir bilmiyorum tabii.
    Doğum sonrası çatlakları geçirdiği iddaa edilen bir krem var.İnternette reklamları çıkıyor hep.Benim ona verecek param yok açıkçası ama eşin çok istiyorsa alsın sana.Denemekten zarar gelmez sonuçta.

İlişkiden korkman çok normal bence.Yani o kadar acı çektikten sonra insan korkuyor doğal olarak.Eşin anlayışlı ve nazik olmak zorunda ilk zamanlar.Bunu ilişki öncesi onunla konuşmalısın bence.Benim doktorum ilişki esnasında acımasıyla ilgili bepanten sürebileceğimi söyledi.Faydasını göremesen de psikolojik olarak rahatlatır belki seni.

Ne diyeyim Çelik'cim.Bu günleri de atlatacağız.Zaman herşeye çare.
    Sütünle kal canım.

6. 27 Ocak 2009
  7. ilkim_1983

ilkim_1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende çatlak yok ama,bebe yağını banyodan sonra sür derim.hem kafaya da takma.sen kendinle mutlu olmaya bak canım,geçecek bu fiziksel görünüm tabi.zamana ihtiyaç var.benimde hamilelikte göbeğimde çok kıllanma olmuştu,halen geçmedi.biz kendimizle barışık olalım önemli değil.

8. 27 Ocak 2009
  9. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    benim de cok çatladı karnım..
    hem de birden bire oldu 9.ayda:bbo:

bende sitede baya bir okudum bu konuyla ilgili.
    rejene denen kremden baya fayda görenler olmuş..
    eşin böyle dile getirecek kadar rahatsız olduysa bu kremi alsın sana bence de..
    tamamen geçirmese bile büyük oranda geçirdiğini söylemiş herkes.
    çatlağın büyüklüğüne göre heralde..

bir de ne zaman beyaza dönücek rengi,ben de cok merak ediyorum doğrusu....:nazar:

10. 27 Ocak 2009
  11. doru

doru Bayboram minik meleğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde son ayda çatlaklarım oldu, ameliyat çizgimin hemen üstündeler, kırmızı kırmızı ama ben kafayı takmıyorum hiç, ergenlik çağımdanda kalçalarımda vardı ama onlar beyazlar belli bile olmuyorlar dikkatli bakınca ancak, eşim çatlaklarımı görünce , oğlumun çatlakları bunlar annesi ne yapsın demişti, hem ben senin fiziğine değil sana aşık oldum, ne olursa olsun hiç önemli değil benim için dedi. Tabi bu bana moral vermek için söylenmişte olabilir
    Kızlar ilişkiden korkmayın ya , ben birkaç yerde daha yazdım, eskisinden daha güzel oldu diye

12. 27 Ocak 2009
  13. naz&pxixtxixrcxixk

naz&pxixtxixrcxixk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    konu ile alakası yok ama maşallah çok tatlı oğluşun annesi:nazar::nazar:
    benim de oğlum olacak inşallah, muhtemelen bu kadar sarışın olmaz ama inşallah bu kadar tatlı olurrŞeniz

14. 27 Ocak 2009
  15. goldgelb

goldgelb madre di mare Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Şekerim, gecmez diyenlere inanma bence geçiyor catlak! Sahillerde birr sürü doğum yapmış bikinili hatun görüyorum, tabii çok çok dikkatli bakmadıkça hiçbirinde göremiyorum çatlak matlak... Düşünsene doğum yapanların %90'ında oluşan birşey bu ama yazın kaç kadında görüyorsun? Hiç bozma moralini en fazla bir sene sonra eskisinden daha fistik olursun :)))

16. 27 Ocak 2009
  17. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    wallahi şanslıyım galiba
    hamileliğimde hiç çatlağım olmadı
    bebeyağı kullanmıştım tavsiye ederim
    aman kızlar boşverin takmayın kafayı bu tür şeylere
    sonuçta herkeste olan şeylerkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

18. 27 Ocak 2009
  19. çelik198408

çelik198408 iki erkekim iki aşkım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok sağolun arkadaşlar eşim gerçekten krem almamı istiyo fiyatıda önsemez ama ben doru nun eşi gibi söylemesini beklerdimsonuçta o çatlaklar çok sevdiğimiz oğlumuz içindi
    bu arada doru maşallah oğlun çok tatlı
    loş ışık iyi fikir edoş ama gelecek haftayı bekliycek çünkü beni gerçekten çok şaşırttı onda öyle bi durum olsa ben üzülür diye söylemezdim ve önemsemezdim
    inş en kısa zamanda düzelir goldcum moral verdin gerçekten o hatunlar nasıl eski haline döndüyse bizde döneriz inş

eşim ilk gece çok anlayışlıydı inş aynı anlayışı gösterir