Aralık 2008- kaynanalarınız

Konusu 'Aralık Anneleri' forumundadır ve XSXEKERXIXM tarafından 29 Ekim 2008 başlatılmıştır.

29 Ekim 2008
    Konu Sahibi : XSXEKERXIXM
  1. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaynanalarınız bebeginizin eşyalarını begendimi benm kaynanam az önce burdaydı eşyalara baktı çok güzel demeyi kendine yediremedi galiba hiç bişey demedi bi hata aradı bulamadı fiatları sordu baktı oda uygun bişey demeden gitti ya sizin kaynanalarınız

2. 29 Ekim 2008
  3. serpilla

serpilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kaynanam yok canım ama görümcelerim var hem de 5 adet:) amaaan insanın gıcık oldugu şeyler fazlasıyla oluyor merak etme..kıskançlıklardan bıktım artık hayır anneannesi varken halaya mı düşermiş çocukla ilgilenmek..eli boş gönlü hoş bizimkilerin oyalanacak yer arıyorlar..

4. 29 Ekim 2008
  5. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar allah size sabır versin ozman.
    benim kayınvalidem kendi annem gibi arkadaşım,ablam gibi.
    herkonuda yardımcı olur kusurum varsa güzelce söyler
    yardımına ihtiyacım varsa koşarak gelir.
    bebeğin giysilerine değil evime bile karışmaz ben sorarım fikrini hep anne nasıl olmuşş?şöylemi yapsam?nasıl yapsam die?
    tabi bu karşılıklı saygı ve sevgiyede dayanıyor.a.s.

6. 29 Ekim 2008
  7. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıymetini bil ozaman valla kaynanama yüz versem tepeme çıkar oyuzden fazla samimi olmuyorum allahtan eşim süper benden yana annesini tanıyo aslında kötü biri degil yanlış anlamayın ama benle kaynanam tam ayrı dünyaların insanlarıyız anlaşma ihtimalimiz yok oyuzden ne ben yanaşıyorum ne o

8. 29 Ekim 2008
  9. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende çok samimi değilim ama yinede annemin aldıklarına güzel dedi ve fazkla masraf yapmıs kadın yazık dedi sanırım altında kalmamak için bana çok şık hemde oldukça pahalı gecelik pijama vs ler aldı gerçende saolsun yüinede

10. 29 Ekim 2008
  11. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tahtaya vurayım ben de:nazar:.. Allah razı olsun çok iyidir kayınvalidem.. aslında kayınvalidem bile demem ben normalde hep annem derim.. insanların yanında kendi annem mi eşimin annesi mi karışmasın diye kayınvalidem derim genelde..
    Zaman zaman kafaların uyuşmadığı oluyor ama sağolsun gençsiniz siz daha iyisini bilirsiniz deyip kendi fikrini söyler ve konuyu kapatır..
    Bence insanlara taşıyabileceklerinden fazla yük yüklememek gerekli.. kendi annelerimizin yaptığı ufacık şeyler bile nedense hep daha fazla görünür gözümüze.. bu da insanın fıtratından kaynaklanıyor..
    Ailesiyle problemi olan arkadaşlara Allah yardımcı olsun..

12. 29 Ekim 2008
  13. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Benim kaynanam yok çünkü çok kötü bir sözcük bana göre benim annem var eşimin annesi benim ikinci annem belki de benim iyiliğimden belki de onun iyiliğinden bilemiyorum ama iyi ki böyle 2.annem var benim canım çok şanslıyım:nazar: ALLAH herkese sizin tabirinizle böyle KAYNANA versin inşallah!a.s.

14. 30 Ekim 2008
  15. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    walla benim için bebeğimin eşyalarını hiç kimsenin ne beğendiği ne de beğenmediği önemli..
    eşimle benim içime sinsin,bebeğim rahat etsin öenmli olan o.
    çirkin olmuş bile deseler,umrumda bile olmaz.
    ben kimse için bir şeyler almıyorum sonuçta...

16. 30 Ekim 2008
  17. ilkim_1983

ilkim_1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben kayınvalidemle görüşmediğim için ne bebeğimin eşyalarını gördü nede odasını felan.eğer görseydi yorum yapardı eminim buna.torununu nasıl görcek bakalım

18. 30 Ekim 2008
  19. elifcino

elifcino Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.489
    Ödül Puanları:
    188
    ben de kayınvalidemin ve eltimin görüşlerini önemserim. zaten bende görümce falan da yok.. kayınvalidem de sağolsun daha bu zamana kadar hiç canımı sıkmadı, annemden farklı davranmadı.. doğumdan sonra gelecekler, ama şimdi ihtiyaç duyup çağırsam koşa koşa gelir.. seviyorum onları.