aralık 2010 da aşılama yaptıracaklar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve ceymi tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : ceymi
  1. ceymi

ceymi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aralık ayında dördüncü aşılamamı yaptırcağım kendimi hazırlıyorum şimdiden aramızda başka benim durumumda olan arkadaşları buraya bekliyorum

listemiz
    1)angelic aşılama tarihi 01 aralık test tarihi 14 aralık -bir dahaki sefere inşalah
    2 )begümmm aşılama tarihi 06 aralık test tarihi 20 aralık veeee ikinci Hamileimizzzz:KK49:
    3 )carmennn aşılama tarihi 8 aralık -bir dahaki sefere inşallah
    4 )suuperisi aşılama tarihi 26 aralık
    5 )ceymi aşılama tarihi 20 aralık bir dahaki sefere inşallah
    6 )seldayavuzguray aşılama tarihi 15 aralık-bir dahaki sefere inşallah
    7 )bitki aşılama tarihi 6 aralık- bir dahaki sefere inşallah
    8 )saniye1983 aşılama tarihi 9aralık o artık hamiş:KK49:
    9 )selen_k aşılama tarihi 10 aralık oda artık hamişşş:KK49:
    10 )nurmelek aşılama tarihi 10 aralık
    11 )miray15 9-10 aralık aşılama tarihi
    12 )aleyna82 aşılama tarihi 13 aralık
    13 )alll topiğimizin ilk Hamilesiiii :KK49:
    14 )gulg aşılama tarihi 16 aralık
    15 )zorxx aşılama tarihi 22 aralık
    16 )ayy aşılama tarihi 20 aralık bir dahaki sefere inşallah
    17 )ezgim112 aşılama tarihi 18 aralık test tarihi 31 aralık
    18 )sevdalinka06 aşılama tarihi 24 aralık bir dahaki sefere inşallah
    19 )deste 8 asilama tarihi 18 aralik-bir dahaki sefere inşallah
    20 )aylin25 aşılama tarihi 6 ocak test tarihi 20 ocak

Son düzenleme: 6 Ocak 2011
  2. 4 Kasım 2010
  3. fatos56

fatos56 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    slm ben daha once hıc asılama yaptırmadım ama aralık ayında bende yaptıracagım ılk defa nasıl bır ıslem cok merak edıyorum

4. 4 Kasım 2010
  5. ceymi

ceymi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok basit bir işlem aslında iğne yada hapla yumurtalar belli bir boyuta getirilip uygun zamanda çatlatma iğnesi vuruluyorsun sonrada spermler rahim içine pipet gibi br kataterle gönderliyor acısız bir işlem

6. 4 Kasım 2010
  7. gyilmaz1982

gyilmaz1982 30.07.2015 Üye

Beğenildi:
    1.173
    Ödül Puanları:
    238
    Benimde eşimde varikosel vardı.Temmuz ayında ameliyat oldu.6.ayı aralık sonunda bitiyo ozamana kadar bende hamile kalmazsam aralık sonu ocak başı gibi bende yaptıracağım...

8. 4 Kasım 2010
  9. fatos56

fatos56 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar sıze hıkayemı anlatayım ben 2007 de evlendım zaten bekarken bılıyordum polıkıstık oversın dedıler hemen evlen cocugun olmaz dedıler neyse evlendık tabı ılk basta vajınısmus oldum sekız ay esımle beraber olamadım sonra kendılıgımden yendım bu hastalıgı bu seferde cocuk ıcın doktora gıtmeye basladım yasadıgım sehır cok kucuktu hemen hemen hepsıne gıttım doktorların hap ıgne derken hıc bır sonuc alamadım sonra laproskopı yaptılar bana yumurtalarımı deldı doktor ama tuplerın tıkalı dedı cok uzuldum uzun sure bıraktım tedavıyı ve sehır degıstırmeye karar verdım anladım kı orda olmayacaktı bu ıs kurulu duzenımı bıraktım tayın ıstedım buyuk sehıre geldım burda da yabancıyım doktorları bılmıyorum her onume gelene sordum sonunda bır doktor tavsıye ettıler gıttım ve ılk defa yumurtamın bu kadar buyudugunu gordum doktor rahım fılmı ıstedı cektırdım ama omrumun yarısı gıttı oldum oldum dırıldım yıryedı yasındayım bu yasıma kadar hıc boyle bır acı gormedım neyse kı cektırdıgıme degdı tuplerım temız cıktı kıstlerım de yok gıbı doktorum hersey normal dedı normal yollada hamıle kalabılırsın dedı ama ıslemı hızlandırmak ıstersen asılama yapalım dedı bızde tamam dedık nasılsa devlet karsılıyormus hepsını sımdı heyecanla adet olmayı beklıyorum ve sunu merak edıyorum rahım fılmı gıbı acı hıssedıyor mu asılamada ınsan

10. 5 Kasım 2010
  11. yavuzguray0757

yavuzguray0757 aşk herşeye değer Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

uzun bir hikaye ama güzel anlatmışsın cesaretinden dolayı seni kutluyorum bende ekim 19 da rahim filmi çektirdim çok zor oldu ama aşılama hiç böyle değilmiş sadece vajinal muayene gibi birşey bir tanıdığım yaptırdı bende yanındaydım cesaret oldu benim için

benim hikayeme gelince 30 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim hiç hayatımda adetim şaşmadı yani düzenli artık olmayınca başarısız sonuçlanan 3 yumurta takibinden sonra rahim filmi sol tüp tıkalı çıktı ama doktorum çok umutlu konuştu bunu engel olmadığını söyledi ve aşılama için yarın start veriyorum adetmin ikinci günü yarın hakkımızda hayırlısı olur hepimizin inşallah eylül ekim kasım derken ettik aralık hadi bakalım ilk kim hamile kalacak yeni bir sayfa yeni bir başlangıç hepimiz için

12. 5 Kasım 2010
  13. tugbaaa41

tugbaaa41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    özel hastanedemi aşılama yaptırıcaksın yoksa devlettemi.biz emekli sandığına bağlıyız özel hastaneye gidiyorum devlet karşılarmı nasıl oluyor bu işlemler pek bilmiyorum yardımcı olabilirmisin?

Son düzenleme: 5 Kasım 2010
  14. 5 Kasım 2010
  15. ceymi

ceymi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah mutlu haberi bize buradan verirsin

16. 5 Kasım 2010
  17. ceymi

ceymi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle aramıza hoşgeldin hepimizin değişik hiayeleri var gerçekten öncelikle şunu söylemek isterim aşılama hiç acıtmayan bir işlem emin olabilirsin rahim filmine gelirse bende çektirdim o ilacı verdikleri an hiç bitmeyecek gibi geliyor ama sonrasında hiç bir şikayetim olmadı ve rahim filminin aynı zamanda tıkalı kanalları açma özelliğide var sana moral olacaksa 2007 de ilk aşılamamı yaptırdım ve 3 yaşında bir kızım var morallari yüksek tutmak lazım şimdi aralık ayını bekliyorum

18. 5 Kasım 2010
  19. ceymi

ceymi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah emekleriniz boşa çıkmaz peki aşılaman iğne mi hapla mı olacak?