aralık anneleri doğum yapanların paylaşım alanı...

Konusu 'Aralık Anneleri' forumundadır ve SevimliSevim tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : SevimliSevim
  1. SevimliSevim

SevimliSevim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bhk ye sevgilerle...:ecrin_bebek:

2. 13 Ocak 2009
  3. ZeaMays

ZeaMays ♥♥♥canlarımsınız♥♥&# Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yaaa çok üzgünüm,
    kızımın biri emmiyor, resmen savaş yapıyoruz emzirmek için ama olmuyor malesef ben inat o benden inat ama kazanan hep o oluyor sonunda biberonu vermek zorunda kalıyorum. Kaşık biberonda aldım emmekten soğumasın diye ama onuda sevmedi :KK43:((
    çok üzüyor beni :çok üzgünüm:

ne yapacağım tekrar emzirmeye başlamanın bir yolu var mıdır acaba?

4. 13 Ocak 2009
  5. LiLiPuT

LiLiPuT İşTe "HAyAT" bu!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    zeacım üzülme olur böyle sorunlar bebekler böyle büyüyecekler..ayrıca çok küçük olmasa biraz aç bırak diycem ama onu uygulamakta zor olsa gerek..umarım tez vakit sorununuz çözümlenir..
    zeacım resim oldukça hoş görünüyor hem meleklerin hem de fon çok hoş olmuş nasıl yaptın merak ettim?

6. 13 Ocak 2009
  7. watergirl

watergirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zeacım uzulme lutfen annem onlar kucuk ama senden benden zekiler diyor kolaya alısmıs senin kız bence bizleri boyle oynatıyolar iste keske biberon hiç denemeseydin en bastan ama sana tavsiyem once gogsundeki sutu biraz bosalt kendi kendine akacak sekilde olsun içimi en rahat oldugu an tekrar dene benimkide ilk gunler içmiyodu kasıkla verdik sutu sagıp sagıp sonra bole denedim cok işe yaradı simdi sut yetiştiremiyorum kucuk beye

bide sey diyolar cok kucuk olduklarından en basta gucleri yetmezmiş cok zorlanırlarmıs emmek için belkide o yuzdenmiş sen sabret ve vazgecme emzirmekten sen vaz gecersen o dunden razı olur zaten :)

8. 13 Ocak 2009
  9. ZeaMays

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım nasıl aç bırakayım, kıyamamki. hem cemrenin öyle bir huyu varki bir dakika aç kalamaz, acıktığında öyle bir ağlıyorki bazen nefesi kesiliyor, uyanır uyanmaz ağzına biberonu vermem gerek:sm_confused:

fotoğraf için linki özelden attım canım a.s.

10. 13 Ocak 2009
  11. ZeaMays

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla sorma o kadar zekilerki beni sulu dereye götürüp susuz getirir bunlar -tatlicadiarzu- bazen onlarmı bebek benmi düşünmüyor değilim biberon denemek zorundaydım biliyorsun benimkiler ikiz, sütüm yetmiyor mama takviyesi yapıyorum.
    çoğu zamanda aynı anda acıkıyorlar sütümü sağıp biberonla veriyoruz. diğer kızım memeyi daha çok seviyor biberona alışamadı ama cemre biberonu tercih ediyor hazırcı kızım biraz kafamçokkarıştı

12. 13 Ocak 2009
  13. ZeaMays

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu teşekkür butonlarıda nereye gitmiş kaydirigubbakcemile

14. 13 Ocak 2009
  15. LiLiPuT

LiLiPuT İşTe "HAyAT" bu!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kıyamazsın haklısın ama bazen kararlı tavranmak gerçekten olumlu sonuçlar verebiliyo..bi dene istersen
    oğlum için katı yiyeceklere geç başladığım için çiğnemeyle alakalı 6 yaşına kadar sorunlar yaşadım ..aç bıraktım ama çok zor günlerdi neyseki alıştı...

Son düzenleme: 13 Ocak 2009
  16. 13 Ocak 2009
  17. watergirl

watergirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya aslına bakarsan birazda nazlamak gerek daha cok kucukler insan kıyamıyor doktor filan bişey dedimi normaldir olur dediyse bosver endişelenme sen stres olursan oda olur bence sen nekadar rahat olursan okadar rahat olur

zea nasıl bi duygu ya insanın ikizinin olması cok sanslısın bende cok isterdim valla mutlaka cok zordur zorluguda iki kattır ama mutluluguda ikikattır heralde

18. 13 Ocak 2009
  19. ZeaMays

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    açken imkanı yok deneyemem bile çünkü dediğim gibi ağlamaktan nefesi kesiliyor bazen,

tam acıkmadan vermeyi deniyorum savaşıyoruz resmen almıyor :çok üzgünüm: sağıp veriyorum şimdilik ama daha çok erken memeyi bırakması için :çok üzgünüm:

katı yiyeceklere ne zaman başlamak gerek:uhm: bizde geç başlamayalım cokacimcoook

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.