Aralık ayında aşılama yaptıracak olanlar mutlaka katılın..

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve 3MELEKANNESI tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

5 Aralık 2009
    Konu Sahibi : 3MELEKANNESI
  1. 3MELEKANNESI

3MELEKANNESI CANIM KIZM SENİ SEVİYORUM Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    mrb arkadaşlar....hepinize öncelikle bu zorlu yolda sabır ve şans diliyorum allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.....bu başlığı açtım çünkü bu heyecanlaı süreci gelişmeleri birlikte yaşayalım istedim...hayırlı olur inşallah....

ben hikayemi anlatayım....ben pco hastasıyım ve 14 aya kadar kendi denemelrime rağmen hamile kalamadım ancak 14. ayda ilk aşılamamla üçüzlerime hamile kaldım....ancak maaalesef sonu çooooook kötü bitti....
    10.haftamda çok fazla kanamam oldu 10 gün sürdü ama bebişlerimin hepsi iyiydi daha sonra doktor çok riskli olduğunu ve azaltma yaptırmamız gerektiğini söledi 11 haftalıkken azaltma yapıldı ve ikizlrimle kaldım herşey yolundaydı ki....13. haftamda ikizlerimden birisini düşük yaptım ve doktorum büyük ihtimalle sonuncu da düşer dedi....1 hafta hastanede yattım ve düşük olmasın diye dikiş atıldı 1 hafta sonra taburcu oldum son meleğim mucizevi bi şekilde 25. haftaya kadar dayandı kilosu gelişimi herşeyi süperdi.....ama 25. haftamda aniden suyum geldi ve doğum yaptım bebeğim 3 gün küvezde kaldı 1 kere görebildim 900 gram doğmuştu...maalesef 3. gün sabah 5 te doktor o kulaklarımdan hiç silinmeyen sesiyle bebeğinizi kaybettik dedi...çok zor tutmuştum onu nelere katlanmıştım aylarca sadece yatmıştım...ama olmadı....

neyse bir süre dünyam kapkaraydı herşey boştu dünyam yıklımıştı psikolojim bozuktu herşeyden nefret ediyodum üstelik sezeryan olmuştum ve o ağrıyla her an o anı yaşıyodum...

ama şimdiiiiiiiii yepyeni umutlarla doluyum üzerinden henüz 3 ay geçti ama ben bütün riskleri göze aldım ve tekrar aşılama yoluna koyuldum....dün adet söktürücüye başladım haftaya iğnelerime başlıcam puregonla yola başlıyoz....bakalım sonuç ne olacak çok heyecanlıyım.....inşallah tekrar o güzel günleri yaşarım....ama inşallah sonu mutlu biter....sizlere de allah yardım etsin kızlar hadi bana katılın sonuçları birlikte bekleyelim...heyecanı birlikte yaşayalım...sevgiler...:nazar::nazar::nazar:a.s.

Son düzenleme: 5 Aralık 2009
  2. 5 Aralık 2009
  3. 3MELEKANNESI

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ben burada başarı hikayemizi okuyup duygulanmak istiyorum..eminim siz de ölesiniz öyleyse hadi siz de yazın...

4. 5 Aralık 2009
  5. mltmlkr

mltmlkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kıyamam :KK43:(( ne zor zamanlar atlatmışsın :KK43:( inşallah hayırlısıyla Allah gönlüne göre versin canım.. ben 21 kasımda ilk aşılamamı oldum eşimdede bendede sorunyok tüpler kanallar açık vsvsvs hersey iyi ama 1,5 senedir over kist çıkıp duruyodu olmadı. neyse bugün bhcg yaptırmaya gitcem iş çıkışı .. hayıırlısı dualarınızı bekliyorum :KK43:

6. 5 Aralık 2009
  7. mltmlkr

mltmlkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allahım inşallah :KK43: pazartesi günü inşallah hamileyimmmmmmmmmmmmm diye bağırırım burdan hepinize :KK43: ama hiç umudum yok :KK43::KK43::KK43:

8. 5 Aralık 2009
  9. 3MELEKANNESI

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    mltmlkr......desene bu topikte heycan başladı.......hadi inşallaaaaahhhhh canııııııımmmm.........bekliyorum heyecanla inan benim heyecanım gibi.......ilk bağıran sen ol inşallah....sonuç bugün çıkamyacak mı?:nazar:

10. 5 Aralık 2009
  11. 3MELEKANNESI

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    belirtilerin var mı ben deneyimliyim biliyosun:KK43:(

12. 5 Aralık 2009
  13. 3MELEKANNESI

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    biliyo musun aslında senin idrarda çıkar ama sakın yapma ben inatla kanı beklemiştim aynı gün pozitif sonucu alınca idrar yapmıştım ikinci çizgi çıkmıştı.kan sonucunu beklemek daha heycanlı oluyo bi de geç döllenme olayı var tabi idrarda çıkmayabilir de...offff ben de bir kan sonucunu bakleme anın agelseydim günler nasıl geçecek bilmiyorum...

14. 5 Aralık 2009
  15. mltmlkr

mltmlkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım gönlüm bugün çıksın istiyo ama sanırım sonuç ptesi çıkar. çünkü devlet hast kapalı ctesi olduğu için. özel hastanede yaptırcaz ordada her tahlili izmire gönderiyolar orda tahlil yapılyo yanisonuç ptesi çıkar sanırsam :KK43: yine sıfırlı o rakamı görcem ve bunalıma gircem biliyorum :KK43:

16. 5 Aralık 2009
  17. 3MELEKANNESI

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    öle düşünme ben de yok ya ilk aşılamada hele de bende tutmaz diyodum hem de 3 tane tuttu..belirtilerin neler canım...

18. 5 Aralık 2009
  19. mltmlkr

mltmlkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaşa sen belirtilerimi hemen yazıyorum umarım ışık olursun :)