Aralık balayı abant??

Konusu 'Balayı' forumundadır ve yvaine tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

14 Ekim 2009
    Konu Sahibi : yvaine
  1. yvaine

yvaine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu üç kelime ne kadar kulağa hoş geliyor? Aralık sonunda evleniyoruz ve 3-4 günlüğüne balayı için Abant'ı düşünüyoruz. Bazıları da Şile Doğa Club önerdi ama hangisi daha iyi olur ulaşımı nasıl sağlarız bilemiyorum. Sizin fikirleriniz neler?

2. 14 Ekim 2009
  3. nilsena

nilsena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    455
    Ödül Puanları:
    123
    merhaba bende aralık ayında balayı için abantı düşünüyorum.araştırma yaptıysanız benimlede paylaşırsanız sevinirim..kalmayı düşündüğünüz yeri filan..

4. 14 Ekim 2009
  5. yvaine

yvaine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Abantta bulduğum iki otel var biri Büyük Abant ( Ets 105 tl) , diğeri Abant Palace( ETS balayı odası 100 tl).Yalnız bu yazdığım fiyatlar kasım sonuna kadar geçerliymiş. Aralıkta ne olacağı internet sitelerinde belirtilmemiş. Sizin aklınızda başka bölgeler var mI? Ben uçaktan korkmaya başladığım için ıstanbul yakını istiyorum. Aklıma gelen en iyi yer Abant oldu. Geçen Ocak'ta bir arkadaşım Büyük Abant'a gitti sanıyorum balayına. Çok memnundu.

6. 14 Ekim 2009
  7. nilsena

nilsena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    455
    Ödül Puanları:
    123
    abant places in fiyatı aralıkta 117 tl ama büyük abant otelin daha belli değilmiş.ben amasrayıda düşündüm ama yolları pek iyi değilmiş vazgeçtim. iki gün için gidicem o yüzden sakin çok gezmeyeceğim bi yer olsun istiyorum.bir kaç gün için ise sapanca veya gölcük tarzı bir yeride tercih edebilirsin..tabi buralar bana uzak.

8. 14 Ekim 2009
  9. hard_disc

hard_disc Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

"Ets" ne anlama geliyor? Bu fiyatlar kişi başı mı? Bahsettiğiniz otellerin internet sitelerinde farklı fiyatlar var ama...

10. 14 Ekim 2009
  11. nescum

nescum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım ben Abant'a günübirlik bir gezi için gitmiştim pek de beğenmedim açıkçası. Gerçi bu balayı otelden çıkmazsınız kaydirigubbakcemile3
    Ama yine de bir daha düşün derim ben. Tabi kışın abant'ın çok güzel olduğunu söylüyorlar ama ne bileyim ben olsam tercih etmezdim. Sapanca falan düşün, Balıkesir düşün oralarda ıStanbul'a yakın

12. 14 Ekim 2009
  13. yvaine

yvaine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ets bir turizm şirketi. Biz yıllardır ailemle bu tur aracılığıyla tatile gideriz. Sektör liderlerinden biri. Otel sitelerine hiç bakmadım. Oralarda fiyat daha mı ucuz daha mı pahalı?

14. 14 Ekim 2009
  15. yvaine

yvaine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sapanca aslında aklıma geldi. Onu da araştıracağım. Ama Balıkesir'i hiç düşünmemiştim. Orada önerebileceğiniz bir yer var mı?

16. 15 Ekim 2009
  17. nescum

nescum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Önerebileceğim bir yer yok valla.
    Ben Sakaryalıyım o yüzden Sapanca dedim, ya da Karasu olan. Oralarda spa turizmi falan ağırlıklı oteller var.
    Balıkesir de bu aralar çok merak ettiğim bir yer olduğu için eklendi listeye. Her ilçesinde ayrı bir güzellik var.
    Ama tabi Aralık ayında olunca neresi daha iyi olur bilemiyorum.

Dilediğiniz gibi bir yer bulursunuz inşallah
    Şimdiden mutluluklar

18. 4 Kasım 2009
  19. MerveKondu

MerveKondu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar abant palace,yi tavsiye ederim göl manzaralı harika bir otel pencereden nilüferleri görebilirsiniz,camekanlarla cevrili manzaralı havuzuda harika,yemekleri ve kahvaltısıda,,evlenecek arkadaşlara mutlu evlilikler dilerim........