Aralık hamişleri buraya

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mersinli tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mersinli
  1. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar naber?bize yeni bir topik lazımdı.birbrimizden haberdar olmamız için.test sonrası herkes dağıldı.şimdide bebişlerimizi,hamileliğimizi paylaşmalıyız.ebi,hilalila tarte ve diğerleri..hamiş olmasada hamiş adayı gel hepinizi merak ediyorum ne alemdesiniz.hangi aşamadasınız günleriniz nasıl geçiyor.artık doğuma kadar bu topikten birbirimizden haberdar olalım.

2. 8 Şubat 2010
  3. gel

gel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    senin adınla topik açıldığını görünce hemen baktım bende de bahsetmişsin ben şimdilik biliyorsun dinlenme dönemindeyim doktorum 2 ay ara verdi kendi doktorumu hastanemi çok seviyorum ve çok memnun kaldım tamam sonuç negatif ama onlar ellerinden geleni yaptı o yüzden tekrar aynı doktorla devam edicem ve 2. adetimle tekrar denemeyi düşünüyorum çokmu erken sence salında kararsızımda ama bir yandanda sabırsızlanıyorum yani aynen senin bana ilk gün söylediğini yaşıyorum gün sayıyorum burada benim adet günüm 5 ocaktı biliyorsun o kabus günü bugün 8 ocak ama halen adet olmadım keşke kendiliğinden olsa gerçi hayal ama çok sevinirim benim durumıum bu sen neler yaptın peki nasıl gidiyor

4. 9 Şubat 2010
  5. ebi26

ebi26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ıyı yapmıssın mersınlı elıne saglık böylece haberdar olabılırız bırbırımızden :CüvCüv:

6. 9 Şubat 2010
  7. nevin_

nevin_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bende varım aralıkta başlamıştım tedaviye
    ee nasıl gidiyor gebelik tek çift

8. 9 Şubat 2010
  9. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende beni yalnız bırakmayacağınızı bildiğim için açtım topiği.topik açıpta senden bahsetmezmiyim kader arkadaşım.bence sen eğer hazırsan hemen başla.hem maddi hem manavi açıdan uygun olmak gerekir.merkezindende memnunsan süper.inş.kendiliğinden olur.olan çok..dua et hayırlısını iste RABBİMDEN.

10. 9 Şubat 2010
  11. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    napıyosunuz canım?nasıl gidiyor hamileliğin.bulantı,çıkarma varmı?bu arada kabızlık problemin varmı?varsa napıosun?ben perişan oldum ya..kilo aldınmı?ben almaya başladım.eşim çok güzelleştin diyo ama kıyafetlerime pek yakında girmemeye başlıcam galiba.ama kabızlıktan ve progestanın yaptığı şişkinlikte var tabi.

12. 9 Şubat 2010
  13. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    pardon canım senide biliyorum ismini yazmadım ama kusuruma bakma.güzel gidiyor.bulantı dışında.bide evde yemek pişiremiyorum.ne zaman geçecek bu durum bilmiyorum.ebiyede dediğim gibi kabızlık problemim var.tekmiş canım.kese tekti.kalp atışıda tekti.RABBİM kalbime göre verdi.senin ne alemde hamileliğin?tekmi seninde?

14. 9 Şubat 2010
  15. sahra01

sahra01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benide alın

16. 9 Şubat 2010
  17. sahra01

sahra01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadşlar benimde aralık ama hamilelik zor geciyor yatmak zorundayım iyikide var bu site....

18. 9 Şubat 2010
  19. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    burda almak diye bir şey yok kapılar herkese açık.bu site gerçekten zor günlerin kurtarıcısı.inş.sorunsuz devam eder hamişliğin canım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.