aralıkta tüp bebeğe başlayanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve _yalnızlık78_ tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1 Aralık 2007
    Konu Sahibi : _yalnızlık78_
  1. slm arkadaşlar.nihayet bende bugün tedavime başladım.puregonla başlattılar250IU.merak ediyorum bynlar sizde böle yüsek dozlamı başladınız.daha önce deneme de bulunan arkadaşlar tecrübenize ihtiyacım:uhm:mesajlarınızı beklüyorum arkadaşlr:enbuyukkk:

2. 2 Aralık 2007
  3. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben kasımda başladım ama daha geçemedik puregona.Bugün adet olacaktım pazartesi puregona geçecektik güya ama olamadım hala .(Ben lucrinle başladım önce adetin 21. günü.)
    Dr una güven canım ilk denemense eğer tabi yumurtalıklarının ilk muayenesine göre bir dozaj belirleniyor.Gün aşırı kontrollere gideceksin ya bi problem varsa zaten dozajı düşürürler.İlerleyen günlerde biraz biraz azalacak zaten no panic! yasakkelime
    Ben ilk tedavimde 300 'le başlamıştım 50 'ye kadar inmişti a.s

4. 2 Aralık 2007
  5. selvihan

selvihan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim merak etme bende iki defa mikro yaptim tutmadi.bazen 150 bazen 175 durumuna gore degisiyor.zorlu bir surece basladin hayirlisi insallah.sormak istedigin biseyler olursa cevap veririm canim

6. 2 Aralık 2007
  7. 3simay

3simay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımsın izmirde hangi klinikte tedavini başlattın?
    endişelenme, bende 200 ü puregonla başlamıştım 34 tane yumurta oldu ama gebeliğin devamı gelmedi

8. 2 Aralık 2007
  9. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    hadi hayırlısı bakalım. İnşallah fazla uğraştırmadan tutar Allah yardımcın olsun

10. 2 Aralık 2007
  11. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Yalnızlık 78 inşallah tutar canım sen rahat ol

yani bu aşamada iyi bir şey yapmak istiyorsan tek yapman gereken rahat olamaya çalışmak kendine dikkat etmek

herşey güzelde senin bu resimdeki kız çok fena ağlıyor ben dayanamıyorum valla içim cızlıyo, gül artık ümidimiz var
    muck

12. 2 Aralık 2007
  13. cnm butterfly s.sanırım bana kısa protokol dediklerini uyguluyolar yani direk puregon a başlattılar.dr larla konuşabilsek güvenicez ama olmadı bi türlü.nasip kısmet işi ama bu kez daha rahat gibiyim.inşllh bi sorun çıkmaz .hayırlısı bklm.inşllh sende bir an önce başlarsın da deneyimleri paylaşırız seninle.bakarsın sırayla müjdelerimizi veririz:KK46::KK46::KK46:belli mi olur.sevgiler cnm:enbuyukkk:

14. 2 Aralık 2007
  15. cnm meralun temennin için teşk ederm.aslında tedaviden önce daha gergindim ama 2 gündür rahat hissediyorum kendimi.tabii eşimin ve sizlerin destegi buna etkili oldu.hepinize teşklr.resme gelince belki içimdeki kızı anlatıyor oldugundan bu resmi koydum:KK43:(İNŞLLH BUNDAN SONRA HEPİMİZİN YÜZÜ GÜLECEK.BUNA İNANIYORUM.RABBİM VERMEK İSTEMESYDİ İSTEMEYİ VERMEZDİ.di mi ama.K İ B sevgiler:enbuyukkk:

16. 2 Aralık 2007
  17. teşklr kuzi cim.bu arada senin denemen oldumu merak ettimsevgilera.s.

18. 2 Aralık 2007
  19. cnm ege üni. de başladım.salı kontole gidicem kan ve ulrason için.bklm neler diyecekler.bu arada senin gebelik oluşmuş muydu yoksa hcg negatif mi çıktı.ve merak ettigim yan etkilerine maruz kalanlarınız var mı.sevgiler 3simay cım:enbuyukkk: