aramassa

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU2 tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

19 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

sevgiliniz yada nişanlınız 3 gündür aramıyorsaaa.3 gündür aramıyor bende knt olmadıgını bılıyor neden aramıyor bılmıyorm sımdı arasan azıcık ters konussam işim var dı diyecek beni anla bıraz sabret dıyecek kesın böle nişanlılık olurmuu :KK43:((((((( o hayatımda ha var ha yok öle dıyım sıze .. sizin de olurmuböle:çok üzgünüm:

2. 19 Nisan 2009
  3. cceylin

cceylin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    valla benim çok sık oluyor malesef sevgilimin mesleginden dolayı:KK43:(( subay oldugu için bazen günlerce konuşamıyoruz,4 kusur yıllık ilişkimiz var.ama siz nişanlıymışsınz durum biraz farklı.... şunu da söylemeden geçemiycem erkekler bizim gibi değilller biz onlar bizi aramadıgında sanki bizi sevmiyorlarmış umursamıyorlarmış gibi düşünüyoruz ama durum böyle degil onlar biraz daha umursamaz biraz daha rahatlar. her erkek de aynı degil kimi daha baglı oluyor sevgilisine. önemli olan sevip sevmedigine aranızda ilişkinin gücüne karar verebilmek.

4. 19 Nisan 2009
  5. EU3

EU3 Guest

Hayatim az once bendede kntr yoktu sevgilim tam 4 saat aramadi diye ben acmadim baya bi sonra arayinca sonra tavir yaptim. 3 gun aramasa arkama bile bakmazdim heralde

6. 19 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

eger bır sogukluk sezıyorsan bıtmıstır,
    sezmıyorsa n normalde hep boyleyse sızın ılıskınız osekıldedır.
    cünkü bana göre normal sartlarda 4 gun aramazsa ılıskı bıtmıs sayılır

8. 19 Nisan 2009
  9. Cok ilginç bir ilişki tabi kişiye göre değişir bazı insanlar telefonda konuşmayı sevmezler canım ama sesini duymak istemesi lazım...
    ben sözlüm günde 5kez arıyor yine de az buluyorum ...
    3gün bana göre korkunç düşünemiyorum bile..bunun bahanesi yoktur...sorun mu var peki yani ilk mi oldu bu yoksa nişanlın hep mi böyle 3günde bir arar?
    işi gücü kontör parası var mı?bunlar da önemli....
    yenide olsam yüz yüze konuşur olmaz derdim istemiyorsa bitir gitsin...
    tamam erkekler bizim kadar ince düşünmez biliyoruz ama 3gün de yuh artık yani...

10. 19 Nisan 2009
  11. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence aşıksan seviyosan sen aramalısın konturun yoksa evden ara biryerden ulaş..ve sen nişanlısın bence bunu acık acık konusmalısın.bir ömür paylasıcaksın onunla..olmadı ailesine git ziyarete.artık nişanlısınız nasıl olsa..sende de biraz şuc buluyorum o aramadı da sen neden aramadın aramalıydın..sakın yanlıs anlama..benımde zor bir ilişkim var..ama şunun bilincindeyim emek istiyo sevgi hemde bayanlara düşen cok daha fazla..sen aramalısın ondan bekleme oyun da yapma ben aramıyım bakalım o ne zaman arıyacak diyeee..ilişkiyi yıpratma sakınn..inşallah herkez mutlu olurr..sevdigine kavusur aminn..

12. 19 Nisan 2009
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yahu neden sen aramıyosun? ılle cep telefonundan mı araman lazım evinden bi çağrı bıraksaydın?

bi de bu meselenle ilgili her sferinde başka bir konu mu aççaksın? keşke bir konundan devam etseydin bütünlük olurdu hiç olmazsa insanlar daha net değerlendirebilirdi.

14. 19 Nisan 2009
  15. sherin

sherin olur olur bal gibi olur Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah anormal bir şey yoktur ve sadece işlerinden dolayı seni aramıyordur ama pekde normal değil canım hep böyle devam ederse ciddi bir şekilde konuşmak gerekir nişanlıyken ara bu kadar soğutulmamalı diye düşünüyorum

16. 19 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

daha ılk dfa bu kadar sure aramadı.dayanadım ben aradım aksam uzerı knt yokmus da arayamamıs da falan fılan işlerı cok yognmusda gece gec gelıyormus bunun gıbı seyler.aradıma ama dükkanını aradım parasal durumu ıı ama alamamıs dukkandan da mı arayamadın dedım gene ıslerını bahane edıyr ıste sankı hıc mı wc yw cıkmıyor sıgara molası vermıyr bahane bunlar da bunu soyleyınce ıste ben anlayıssız oluyrm:KK43:

18. 19 Nisan 2009
  19. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dogru diyosun bunlar bahane olamaz ama bunlar kucuk ayrıntıda olsa migde bulandırıyoo..için içini yiyicegine sen ara veya cik karsınaaa konus..üzüldügünü incildigini syle..anlayıncaya kadar anlat