Aramıyor

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve yalnizasli tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : yalnizasli
  1. yalnizasli

yalnizasli Guest

Ya kızlar canım o kadar sıkkın ki anlatamam :kızgın::kızgın: Beyfendiyle 17 gündür ayrıyız ve bu 17 gün içinde bana yapmadığını bırakmadığı halde yinede barışmak için adım attım kendilerine. Çağrı attım bugün aramadı bende msj attım kusura bakma adım atanda suç diye. Hemen aradı. Konuştuk epey. Sonra bana beni akşam aramayı teklif etti. Kendisi benim bildiğim kadarıyla normalde 8 de işten çıkıyor ama bu ayrı olduğumuz süre içerisinde bir kere daha böyle görüştük o zamanda bana 8.5 çıktım işten dedi ve beni 21. 35 de aradı. Bu saat oldu aramadı hala. Dalga mı geçti yani benimle? Çok sinirliyim şuan. Aramazsa ne yapmalıyım. Nasıl davranmalıyım

2. 9 Temmuz 2009
  3. lotus_

lotus_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok ciddi bir konudan dolayı tartışdıyan ve haklı olduğuna da inanıyorsan bırak o adım atsın arasn

4. 9 Temmuz 2009
  5. Vengeance

Vengeance Türkiye :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Buluşun yüz yüze konuşun, bu tip şeyler telefonda konuşulmaz ki.. Umarım internetten tanıştığın biri değildi bu kişi, yazdıklarından sanki öyleymiş gibi birşeyler sezdim..

6. 9 Temmuz 2009
  7. sahra82

sahra82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok ya tek paranoyak ben degilim belkide...canım aramazsa aramasın allah askına..beyefendinin keyfi ne vakit gelirse o zaman arasın..sen yapıcagını yapmıssın artık..top onda bekleeeee..beklerkende kendini harap etmee

8. 9 Temmuz 2009
  9. bebikyUzlU

bebikyUzlU Evli-Mutlu-Çocuklu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kaç yasındasın ? :umursamaz:

10. 10 Temmuz 2009
  11. yalnizasli

yalnizasli Guest

19 yaşındayım ve siteye bu msjı attıktan 5 dk sonra aradı beyfendi. Ve evet ne yazıkki internetten tanıştığım biri ama yüz yüze görüşmüşlüğümüz var. Aradı konuştuk aynı eskisi gibiydik şakalaşmalarımız konuşmalarımız herşey aynıydı sanki arada kötü bişey geçmemiş gibiydi ve arkadaşlar abim bana 2 gündür aşkta gurur olmaz eğer seviyosan sen adım at nolucak bakalım dedi ve bende o adımı attım. Dün 1 saat konuştuktan sonra barışmak isteyip istemediğini sordum kısık ve üzgün bi sesle hyr dedi bende normal bişeyden bahsetmişiz gibi hiç oralı olmadım ama içim gitti. Annesini aradığım için bu ayrı olduğumuz dönemde bana gerçekte sevindiğini belli etmişti ama dünde o soruyu sorduktan sonra annem böle şeylerde çok çekingen dedi bende haliyle alındım ve bir daha aramıcamı söledim. Özür diledi yanlış anladığım için ve tlfnu kapatmadan önce bana şöyle bir teklif yaptı. Sigara bile birden bırakılamıyor arada sırada böyle konuşalım bana çok iyi geldi dedi ve devamında şu örneği verdi. Diyelim çok iyi bir arkadaşın var ama aklın hala bende ve beni seviyosun o zaman dahamı iyi olur gibisinden laflar etti ayrılığa alışamamış ama benimde aklıma başkası var demekki diye geldi ve onada söledim böyle yaparak ona ihanet edersin dedim ve tek seferde unutalım dedim. Önce yok dedi ama sonra sinirden kabul etti. Çok üzgünüm arkadaşlar

12. 10 Temmuz 2009
  13. bebikyUzlU

bebikyUzlU Evli-Mutlu-Çocuklu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    hiç uğraşma yol ver gitsin :kızgın:

14. 10 Temmuz 2009
  15. flamenko

flamenko Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bence canını sıkmana değecek bi insan değil canım
    onun da dediği gibi seven insan gurur yapmaz arar
    ama hani o nerde,niye aramıyo?
    boşver..

16. 10 Temmuz 2009
  17. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ay yok aramadı yok aradı dalgamı geçti
    kızlar bu erkeklerın bu kadar üstüne düşmeyin bence
    ne kadar düşersenız okadar sımarıyorlar
    bırak hiç arama
    o seni arasın
    isteyen arar konusur sevdiğnini peşnden koşar
    icraat yoksa yolla

18. 10 Temmuz 2009
  19. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Adam sizinle sevgili olmak istemiyor.
    Siz onu seviyorsunuz ya,bu durum onun hoşuna gidiyor,arada sırada görüşelim bana iyi geliyor demesi egoları tatmin oluyor da o yüzden.
    Bırakın,muhattap olmayın birdaha.
    Aklında kim varsa ona gitsin.
    Boşuna sizin hayatınızada engel olmasın.