Aramzda Doktor varsa yardma ihtiyacm var.. Ltfen....

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ppapatya tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ppapatya
  1. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok zor durumdayım sorunum sinir hastası olan sevgilimi anlayamamam. aslında çok hasta değil ama ara ara sorun yaşıyoruz. birikip patlıyo büyük patlamalar canımı acıtıyo. normale herşey güzel. ama bi dönem oluyo herşeye kızıyo kavga çıkarmaya bahane arıyo sadece bana karşı değil ailesiylede kavga ediyo. iyi değilim bi süre konuşmayalım kafamı toplamam gerek ilaç kullanıyorum falan dedi. iyi olmamı istiyorsan konuşmayalım yalnız kalmaya ihtiyacım var dedi. ama ayrılık anlamında değil ayrıldık mı diyorum hayır diyo anlayamıyorum bu normal bi durum mu yani böyle durumlarda yalnız kalmalarımı gerekir kendimi tutamıyorum özlüyorum dayanamıyorum sen hiç özlemiomusun diyorum özlemekle ne ilgisi var iyi değilim diyo :KK43:( lütfen bişeyler yazın kafam karışık anlayamıyorum bu durumda olan var mı ???*

2. 17 Ağustos 2009
  3. sule3852

sule3852 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkdaşım sen belanı mı arıyosun.bırak gitsin.ne işin var sinir hastası olduğunu bildiğin biriyle.

4. 18 Ağustos 2009
  5. nurnberg

nurnberg Kızım yaşama sevincim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bırak o adamı. o sen yer bitirir... kafanı taşlara vurursun sonra...

6. 18 Ağustos 2009
  7. fenomen

fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım sewiyosa nasıl bıraksın kolay mı tatlım sorunu bitene kadar rahat bırak bence zaten seni sewiyorsa sorununu halledip en kısa zamanda sana dönmeye çalışacaktır birde kullandığı ilaçlar antidepresan mı tatlım mesela cipitalex yada insomun gibi eğer öleyse depresyondadır ve zamanla geçecektir inşalllah :KK66:
    moralini bozma bol bol dua et inş opuyorumnanaktan

8. 18 Ağustos 2009
  9. emelyucel

emelyucel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    vbu adamdan sana hayır gelmez canım bu bı yolunu bulacak senı bırakacak yada suan hayatında bırı var senın veya onun arasında ıkılemde kaldı bu bunu gosterır

10. 18 Ağustos 2009
  11. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    duymaya en çok ihityacım olan şey bu çok teşekkür ederim. bırak demek kolay inanın ayrılmayı onu unutmayı o kadar çok istiyorum ki yapamıyorum 4 yılı silip atmak kolay mı herşeyi onunla yaşadım paylaştım. diğer yorumları okurken ağlamaya başladım. çok çaresizim sadece onu anlamak istiyorum yapamıyorum. hayatında başka birinin olmasına ihtimal vermiyorum belkide vermek istemiyorum bilmiyorum ooff yalnızım çaresizim inanın bu durumu yaşamadan beni anlayamazsınız ben olsam bende ayrıl kurtul derdim ama yok olmuyo

12. 18 Ağustos 2009
  13. emelyucel

emelyucel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım yanlıs anlama bu durum bı arkadasın basına geldı esıme anlattım dedıgı su ya aklında bırı var dedı yada bırıyle ılıskısı var ıkısı arasında kaldı dedı kendını yıpratma 4 sene zor bı durum ama omur boyu mutsuz olursan ne yapacaksın

14. 18 Ağustos 2009
  15. sebsin

sebsin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    arkdşlr herşey sevmekle olmuyor sevgi şimdi var ama sonrası yok bence bırak
    benim başımdada var bitane ben 11 yıllık evliyim ama çektiklerimi ben bilirim sana yazık olur cnm bırak gitsin sonra kafanı vurma

16. 18 Ağustos 2009
  17. fenomen

fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bi anda olmaz yani hemen unut tamam bitti gitti bu ne yani ben şuan bi senedir beraberim sewgilimle ve ayrılamam yani çok zorrr herşeyim ona endeksli bütün hayatını ona göre ayrlıyosun ona çok emek veriyosun onla neler paylaşıyosun ve 4 sene sonunda ayrılıcaksın hemde bianda bu ne demektir yaaa kolaymı 4 senenin emeğini çöpe atme ya bukara KOLAY MI UNUTMAK? arkadaşlar arkadaşımızı anlamaya çalışalım lütfen bi hayır gelmişki 4 senedir çıkıo yani kimkime 4 sene tahammül ederki sewmese hayırı olmasa şimdi mi anladı hayrı olmadığını ben kesinlikle eleştirilere katılmıyorum canım bence zamana bırak ve çok dua et rabbim inş çözüm yolu verip aydınlığa çıkarır seni opuyorumnanaktannn

18. 18 Ağustos 2009
  19. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    psikolojik biriyle birlikte olma yoksa senninde bozulur psikolojin kendini haline bırak bence sende kendini dinlendir. acaba sende gerçekten seviyor musun