aran home tek kişilik nevresim takımı

Konusu 'Ev Tekstili ve Mefruşat' forumundadır ve cottonheart tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : cottonheart
  1. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar 2 yaşındaki kızıma oda yapıyoruz nevresim takımı ve uyku seti bakıyorum ama nasıl alıcağıma karar veremedim sizce markalımı almalıyım ilk başta yorganı falan olmadığı için sanırım uyku seti almalıyım birkaç tane resim eklicem sizce hangisi daha güzel birde aran marka kullanan varmı alttaki peri kızlı nevresim takımı 35 tl civarı ama kumaşı nasıl acaba sırayla ARAN(35),LİNENS,DAYS İN COLOURS(65 uyku seti 129) VE YATAŞ(67)

Ekli Dosyalar:

2. 23 Eylül 2010
  3. angeloflove

angeloflove --Sevdiğiyle beraber-- Üye

Beğenildi:
    492
    Ödül Puanları:
    188
    kalıtesını bılemıcem cnm ama ben 2 yı beendım

4. 23 Eylül 2010
  5. cottonheart

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    aldım kızlar bugün merter reale gittim orada english home var tek tek aldım 1 çarşaf,1 yorgan kılıfı,1 baza fırfırı,ve 4 tanede yastık kılıfı aldım hepsi 60 tl tuttu yani uyku seti gibi tamamladım birtek yorgan eksikti evde vardı onuda içine geçiricem 60 tlye kaliteli bir uyku seti elde etmi,ş oldum hemde tam istediğim gibi renkleri ve seçenekleri çok güzel ve sade bayıldım resim ekliyorum

6. 23 Eylül 2010
  7. cottonheart

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar yükleyemiyorum hata veriyor kaç kere denedim daha sonra tekrar denerim