aranıza katılıyorummmmmmmmmmm

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve su.ay tarafından 7 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Nisan 2010
    Konu Sahibi : su.ay
  1. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çok mutluyummmmmmmmm. bugün saffet örsle görüştüm. ameliyat için gün aldım. 13.04günüm belli oldu.salı günü ameliyat olacağım.çok mutluyum yaaaaaa.birada korkuyorum.doktor daha önce işlem yapıldığı için bana zor bir amelyiat olack dedi. 1 1.5 saat sürer dedi
    6 yıl önce kbb doktoruna deviasyon vardı o yüzden ameliyat olmuştum aynıı zamanda estetik te yapıyordu doktor .benimde burnumun üstü kemikliydi ve önü uzundu onu düzeltirdim . ama ne düzeltme. üstü çökük.ezik kaldı. uzunluk aynı duruyordu. böyle idare ettim ama artık dayanamadım her ayna bakışımda bu burnu görmekten bıktım . deliriyorum . aileme söyledim . destek oldular.
    şimdi heyecan ve korku var.
    ne olur dua edin . ooooooof salıya da çok var. nasıl geçireceğim günleri.

aaaa birde ben doktoruma sormayı unuttum. tahlili ameliyattan önce yapacak. aynı günün sabahı. bende astım var. bugünlerde arttı biraz nefes problemi yaşıyorum. korkum bu yüzden. ciğer filmi çekilecek yaa. bişey çıkarda ameliyat ertelnirse diye korkuyorum. böyle problem yaşayan oldu mu ? astımı olan varmı *

bana bilgi veririmisiniz ne oluurrrr?

Son düzenleme: 7 Nisan 2010
  2. 7 Nisan 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm korkmaaaaa astımın olsa bileeee estetik olabilirsinnnn:)için rahat olsun kesinlikle amlyt olcaksın bi aksilik çıkmas emin ol..sadece sen amelyt olmaktan kaçarsan ozman ertelenir yoksa imkansız:)
    hadi bakalım hayırlıı olsunn ayın 13 ünede bşy kalmamış kıssssssssssssss fındıkgilllere katılcan sende yuppiii:)

4. 7 Nisan 2010
  5. su.ay

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ooo nemcim sağol. inşallah bu topiğe gire gire bir hal olmuştum. sonunda bende olacağım inşaallah. çok sabiırsızlanıyorummmmmm.

6. 7 Nisan 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    valla cnmmmmmm ol kurtulll pişman olmuycaksın :):)2 hafta sonra resimlerine bakarıs inş:)

8. 7 Nisan 2010
  9. eylul_pinar

eylul_pinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım kayseride olacaksın sanırım ameliyatı ama fiyatlar nasıl acaba merak ediyorum..ayıp olmazsa yani.

10. 7 Nisan 2010
  11. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy çok sevindim adına hayırlı uğurlu olur inşallahh
    bende o gün tam 1 ayımı dolduruyorum :KK70:

12. 7 Nisan 2010
  13. su.ay

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    eylül pınar ben Kayseri de yaşıyorum. burada fiyatlar acıbadem hastanesinde 2.100 tl,,güneş hastanesinde 1.700 tl yapıyor ameliyatları.bu fiyatlarda aslında çok uygun gerçekten .inşallah sonuçta iyi olur. ben güneşte yaptıracğım.

14. 7 Nisan 2010
  15. su.ay

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler. valla şimdi duygularım karmakarışık. sende kurtulmuşsun ne güzel inşallah bende 1 .ayımı görürüm ahhhh .

16. 8 Nisan 2010
  17. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Simdiden cooooook gecmis olsunnnnn sağlıklı gonlundeki burun olur insallahhhhh

18. 8 Nisan 2010
  19. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Zaman su gibi akıp gidiyor hele bandajlar cıktıktan sonra günler nasıl geçiyor bilemiyorsun ama inan korkulacak hiiç birşey yok mutlaka heyecanlısındır oda okadar normalki :) kolaymı yıllardır tasıdığın ve memnun olmadığın seyden kurtulacaksın sositososito

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.