aranızda bebeğinde 'tip 2 kistik adenomatoid malformasyon' olan varmı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 19 Nisan 2008 başlatılmıştır.

19 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhaba kızlar 3 gündür çok kötüyüm çektirdiğim doplerde bebeğimde 'tip 2 kistik adenomatoid malformasyon' oldugu ortaya çıktı anlamı: sol akciğerinde birkaçtane kist var bu kistler kalbine baskı yapıyo dün amiyosentez yapıldı bebeğimin kromozonlarına bakılacak şayet genetik bi hastalık deilse müdahele edilme şansı var sürekli kontrol altında olacağız eger kistlerde büyüme olursa erken doğum olacak ve bebeğim ameliyat olacak artık hastalıgı kabul ettik şuan tek istegimiz genetik bi hastalık olmasın amiyosentezin sonucu 25 gün sonra çıkacak nasıl bekleyeceğim bilmiyorum ayrıca bu hastalık 8000 de 1 görülen bi hastalıkmış. bende bu konuyu o yüzden açtım eger aranızda benimle aynı sorunu yaşayan varsa paylaşalım istedim .

2. 19 Nisan 2008
  3. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Inşallah Genetik Değildir çaresi Olan Bişeydir.çok Geçmiş Olsun Canim.rabbim Gönlüne Göre Versin Bebişini Sağlicakla Kucağina Almayi Nasip Etsin

4. 19 Nisan 2008
  5. elizab@

elizab@ pımpığın annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk kez duydum bu hastaligi canim,insallah iyilesir bebegin de saglikla kucagina alirsin.

6. 20 Nisan 2008
  7. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm allahım sifa versinnnnn

8. 5 Ağustos 2012
  9. kenazber

kenazber Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benim bebeğimde de kistik adenoid malformasyon vardı. 2011 mart ta dogdu ve ameliyat ettirdik. yazınızı yeni gördüm de acaba siz ne yaptınız dogumdan sonra ve şimdi cocuk nasıl.