Aranızda benim gibi hasta olan varmı??

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve Swetter tarafından 30 Aralık 2008 başlatılmıştır.

30 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Swetter
  1. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bir kaç gündür hapşırıyordum önemsemedim bu sabah müthiş bir boğaz acısıyla uyandım. şimdi yutkunamıyorum bile :KK43:(( bebişime geçer diye çok korkuyorum. ilaçda kullanamıyoruz süte geçer diye ee nasıl geçicek bu grip??:çok üzgünüm:

2. 30 Aralık 2008
  3. polipe

polipe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    liptonun hazır poşetl çayı var limonlu zencefil o geçirdi benim boğazımı tavsiye ederim

4. 30 Aralık 2008
  5. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    slm .geçmiş olsun...aktarlarda grip için karışım var ben onu kullandım..çok iyi geliyor.birde bebeğinle ilgilenirken mutlaka maske tak...

6. 30 Aralık 2008
  7. EU3

EU3 Guest

geçmiş olsun canım, aman dikkat et bebişe geçmesin

8. 30 Aralık 2008
  9. siarfim

siarfim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Geçmş olsun Swetter..Ben de yeni atlattım gribi, anne sütünden geçmiyomuş, o yüzden korkmana gerek yok. Yalnız maske takmak gerekiyo ve bol sıvı tüketmek önemli çabuk iyileşmek için. Benim doktorum ne vitamin ne de ilaca gerek yok, bol meyva ve sıvı tüket dedi. Bebeğime geçmedi çok şükür ben de 5-6 günde atlattım..

10. 31 Aralık 2008
  11. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    canım çok geçmiş olsun a.s. bende bayram üstü hastalanmıştım çok kötü olmuştum.öksürük ve sağlam bir grip eşliğinde ateş ve tabiki kocaman bir uçuk senağlama dr bana çok ciddi ilaçlar verdi.alfoxil adında 1000mg lık bir antibiyotikten günde 3 tane,preboron(yanlış hatırlamıyorsam yazılışını) öksürük şurubu,minoset ağrı kesici ateş düşürücü,sudafed grip ilacı,b vitamini ve burun spreyi kullandım cnm.hamilelikteki gibi değil artık bazı ilaçları kullanabiliyoruz.ama sen gene pc de yazabilcek kadar iyisin :nazar: ben komada gibiydim berbattı.bebeğimi zor emziriyordum.tekrar geçmiş olsun cnm tavsiyem bebeğine geçmeden bir an önce iyileşmeye bak ilaç alarak kaydirigubbakcemile5

12. 31 Aralık 2008
  13. h.mine

h.mine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım geçmiş olsun bende yeni atlattım ben mamada verdigim için 1 gün ara verdim emzirmeye 2 tane antibiyotik içtim 3 günde filan atlattım ama bana çocuk doktorumuzun dedigi sık sık ellerini güzelce yıka ve maske takmadan çocugu alma ben öle yaptım çok şükür kızıma geçmeden kurtardık sanırım

14. 2 Ocak 2009
  15. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Benimde yeniden burnum akmaya başladı fış fış yaaaa daha yeni iyileşiyor kızım.İnşallah bu sefer geçmez ona.

16. 2 Ocak 2009
  17. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    yapma cnm yaa..hay allah..çok geçmiş olsun.fazla ilerlemeden önlemini al bence:1ninca:

18. 2 Ocak 2009
  19. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Teşekkürler canım...Bugün bitki çayları yaptım kendime.Yatmadan tekrar içeyim,inşallah hemen geçer.