Aranızda dogumda rahımı yırtılan varmı???

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve seymacim tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : seymacim
  1. seymacim

seymacim Seymanin ve 3 Melegin Annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    MERHABA ARKADASLAR. BEN GECEN SENE OCAK AYINDA 38 HAFTALIK OGLUMU KAYBETTIM.DOGACAGI GÜNE KADAR HIC BIR SORUN YOKTU AMA AKSAM ÜZERI SANCILANDIM HASTANEYE GITTIM . BEBEGINIZIN KALBI ATMIYOR ARTIK DEDILERsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama BEN HEMEN AMELIYATLA ALIN DEDIM CÜNKÜ ILK DOGUMUMDA SEZERYANLIYDI. DENE DEDILER SAATLERCE SANCI CEKTIM AMA MAALESEF EN SONUNDA YINE SEZERYAN OLDUM NARKOZDAN UYANDIGIMDA BANA RAHIMIMIN BASTAN SONA KADAR YIRTILMIS OLDUGUNU VE 2 LITRE KAN VERDIKLERINI SÖYLEDILER. BIR GÜN YOGUN BAKIMDA KALDIM SONRASIDA ZATEN HAYATIMIN EN ZOR GÜNLERIYDI.senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamaOGLUMU HALA COK ÖZLÜYORUM VE UNUTAMIYORUM AMA YAPACAK BIRSEY YOK. ONU ÖZLEMEKTE GÜZEL.......:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: SIMDI SIZLERE SORUYORUM ARANIZDA RAHIMI YIRTILIP BIRDAHA BEBEK DOGURAN VARMI??? BEN COK KORKUYORUM BIRDAHA AYNI SEY OLUR DIYE . ARANIZDA BÖYLE BIRSEY YASAYAN VARSA BANA YAZSIN LÜTFEN..... ALLAHIM KIMSEYE EVLAT ACISI YASATMASIN :a015::a015:

2. 4 Mayıs 2009
  3. ozge_844

ozge_844 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kelimeler yetersiz yaşadığına acıya...
    Rabbim bir daha yaşatmasın sana ve eşine sabırlar versin inşallah...
    bende 6 haftalık hamile iken düşük yapmıştım..
    senin acın daha büyük ama unutma Rabbim de büyük Allah sabırlar versin çok geömiş olsun tekrar..

4. 4 Mayıs 2009
  5. seymacim

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    CANIM ALLAHIM SANADA SABIRLAR VERSIN.TESELLIN ICIN COK TESEKKÜR EDERIM.BEN ZATEN ILK BEBEGIMI 8 HAFTALIKKEN KAYBETTIM. SONRA IKI SENE BEBEGIM OLMADI. 2004 ÜN SONLARINA DOGRU KIZIM DOGDU. O IKI YASINA GIRINCE BIR KARDESI OLSUN ISTEDIK OLDUDA AMA DOGDUGU GÜN MAALESEF ÖLDÜGÜ GÜN OLDU YAVRUMUN. INAN BANA BU DAHA ZORDU INSAN DÜSEN BEBEGINEDE COK ÜZÜLÜYOR AMA DOKUZ AY KARNINDA GEZDIRIP KAYBETMESI DAHADA ZOR[

Son düzenleme: 8 Mayıs 2009
  6. 8 Mayıs 2009
  7. seymacim

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bana yanit yazan yokmu ??

8. 8 Mayıs 2009
  9. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    ay canim cok duygulandim cok kötü oldum inanki okurken rabbim birdaha yasatmasin sana böyle bi aciyi insallah
    ben 3bucuk yil önce kizimi dünyaya getirdigimde hemde normal yolla ölümden döndüm onun icin seni cok iyi anlayabiliyorum emin ol korkunu endisenide tabii bide sen büyük bi kayip vermissin benim hikayem uzun oldugu icin linki veriyorum sana egerki istersen ilgini cekerse oku diye dogum öykümü yazmisdim cünkü

http://www.kadinlarkulubu.com/dogum...rce-sukrediyorum-kizima-bagisladigi-icin.html

10. 9 Mayıs 2009
  11. seymacim

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canim verdigin teselliler icin cok sagol.Valla sende az sey yasamamissin.Allah bir daha böyle birsey yasatmasin. Benimde ölüm tehlikem varmis doktorlar ameliyattan sonra söylediler cok kan kaybettigimi ve rahimimin bastan sona kadar yirtildigini. Benim kayinvalidem emekli ebe o inanamiyor nasil rahimim yirtilip benim yasadigima. Ama rabbim beni esime ve kizim seymaya bagisladi cok sükür......

12. 9 Mayıs 2009
  13. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim cok ama cok uzuldum inan ne desem seni teselli etmez biliyorum :KK43:( Rabbim birdahakini kucagina almayi nasip etsin...

14. 10 Mayıs 2009
  15. seymacim

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cok sagol canim. allahim hic kimseye böyle bir aci yasatmasin insaalah
    :Saruboceq:

16. 10 Mayıs 2009
  17. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    :Saruboceq:amin canim cümlemize yasatmasin insallah:Saruboceq:
    kayinvalidene birde benim hikayemi anlat ebe de olsa sonucda olabilcek seyler bunlar ki rabbim kimseye yasatmasin
    sükürki allahim seni esine kizina ve sevdiklerine bagislamis canim benim:teselli:a.s.:nazar:

18. 10 Mayıs 2009
  19. seymacim

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Haklisin canim kimin ne yasanacagi bilinmez. Allahim beni sevdiklerime bagisladi cok sükür. Rabbim hic bir cocugu annesiz birakmasin. Zaten ameliyata girerken cok korktum, ben ölürsem kizima ne olur diye düsündüm. Ama kocama söylemedim zaten cok üzgündü birde benim icin endiselensin istemedim