Aranızda hazır yoğurt kulanan varmı danone mesela

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve cananmfb tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

17 Ocak 2009
    Konu Sahibi : cananmfb
  1. cananmfb

cananmfb canan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar oğluma birtürlü yoğurt yediriemiyorum kendim yaptım meyveli yaptım ama mümkün değil yemiyor üstelik kusuyor her verdiğimde gecenlerde dedesi danone almış önce vermek istemedim sonrada tepkisine bakmak istedim şapur şupur yedi ya kararsız kaldım daha çok erkenmi aranızda yedirenler varmı merak ediyorum oğlum 5 ay 1 haftalık şuan öpüyorum hepinizi

2. 17 Ocak 2009
  3. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    CANIM BENİMKİDE ZOR YİYO ben de içine cici bebe ufalıyorum hazır hiç denemedim kullanmadım da

4. 17 Ocak 2009
  5. cananmfb

cananmfb canan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    içine neler koymadım ki pekmez koydum mamaya karıştırdım mümkün değil yemedi ya çok istiyorum yemesini de hiç yememesinden daha iyi değilmi hazır yemesi

6. 17 Ocak 2009
  7. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canancım ertuğda evde yapılan hiçbirşeyi yemiyo canım benim yaptığım yoğrtda dahil bazen içine bebebisküvisi pekmez ama pek sevmiyo ama babymix var canım ben ondan alıyorum sadesinide seviyo elmalısını daha çok seviyo tavsiyeederim 4 aylıkken başladım dr umuzda başladığın iyi olmuş dedi çünkü bianda sütüm bitti sabah 100ml ıktı ertesi gün 20 ve bitti bence sütün azsa başla yoksa daha çok zorlaırsın

8. 17 Ocak 2009
  9. ZeynOzlem

ZeynOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım danoneyi satıcıları bile önermiyor 1 yşına kadar ..babymix öle değil ama sanırım ..naniknanik

10. 17 Ocak 2009
  11. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Ben kızıma 5. aydan beri veriyorum Danone'yi....

Dişleri, kemik yapısı her şeyi normal seyrinde....

Eğer sevdiyse günde 1 defa yedir canım....

12. 18 Ocak 2009
  13. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bend e büyümix veriorum danone de kullandım bundan öncesinde maşallah kuzularıma yiiyolar :)

14. 18 Ocak 2009
  15. helinasli

helinasli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de babymix veriyorum sutasın..cok da severek yiyor..bebek icin olan yogurtlardan verebilirsin demişti dr..

16. 18 Ocak 2009
  17. ad1

ad1 birtek canım var.''oğlum' Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canımcım bende evde pastörize sütten yoğurt yapmaya denedim ama olmuyor.açık sütten asla yapıp çocuğuma yedirmem çünkü süt ve süt ürünleri satan bir firmada 7 sene çalıştım.bu yüzden açık sütün içinde neler olduğunu gayet iyi biliyorum.benim çocuğum şuan 11 aylık ve normal pastörize yoğurt yediriyorum.içine meyve katıyorum biraz yüzünü ekşitsede yiyebiliyor.sütaşın babymixde yedirebilirsin onun tadıda çok güzel.

18. 18 Ocak 2009
  19. EU3

EU3 Guest

biz daha bybmix i denemedik evde yapılmış yoğurtlara bazen ev yapımı reçellerin sularından karıştırıp veriyorum benimki çok seviyo
    eşim heveslenmiş büyümix almış bi kaç kaşık vermiştim onuda sevdi ama zararlı olabiliceği için devamını getirmedim