Aranızda Marmaris Devlet Hastanesinde Doğum yapan varmı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve burcuuu tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : burcuuu
  1. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    Kızlar doğum yapacağım hastane konusunda çok kararsızım,acaba aranızda marmaris devlet hastanesinde doğum yapan varmı?Memnun kaldınızmı?artıları eksileri nedir?
    Teşekürler

:nazar:

2. 29 Aralık 2010
  3. sevkandemirtas

sevkandemirtas Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Neden ımse bu konuya bırsey yazmamıs yaa. Bende bu konuyu arastırıyorum. Eskı tarıhte acılmıs bır konu ama bırılerı gırıp bıseyler yazar dıye umutla bekleyecegım

4. 2 Ocak 2011
  5. burcuuu

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    Ben doğumumu orda yapmadım fakat o dönem orada çalışan bir dr un özel muayenehanesine gittim, hiç memnun kalmadım, verdiğmiz paralar ziyan oldu desem yeri çok geç farkettik ona gitmemizin yanlış olduğunu,sonradan benim gittiğim dr ankaraya gitmiş, kalanları hakkındada olumsuz bir sürü yorum aldım, hatta mekonyumlu bir bebeği 12saat bekletmişler, annede bebekte ölebilir bu durumda, kısaca tavsiye etmiyorum arkadaşım, tabiki sorunsuz doğum yapanda vardır illaki, ama ordan duyduğum 4 doğum hikayesinin 3ü olumsuz 1 i olumlu olunca insan başka yerde doğur demekten kendini alamıyor
    Hayırlısı ile kavuş bebişine inş.

6. 3 Ocak 2011
  7. sevkandemirtas

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pekı marmarıslıler nerede dogum yapıyor muglayamı gıdıyorlar

8. 3 Ocak 2011
  9. burcuuu

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    Herkes bir kolayını buluyor demekki, tercih meselesi gözünü karatıp birine gidiyosun, ben askeri hastanede doğurdum ,doktorumun sezaryen esnasında komplikasyonlar geliştiği halde ameliyattaki başarısından çok memnun kaldım, ama oradaki dr larda sürekli değişiyor yani uzun süre kalmıyorlar benim doğumumdan şimdiye dek bir çok dr değişmiştir o dr umun üstüne

10. 6 Ocak 2011
  11. sevkandemirtas

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende askerı hastanede dogum yapabılırım ama baska bır sorunum ıcın gıtmıstım oraya muayenehanede ultrason cıhazı bıle goremedım o yuzden bıraz tedırgınım sankı tam donanımlı degıl gıbı geldı yanılıyormuyum acaba.

12. 8 Ocak 2011
  13. zullall

zullall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    457
    Ödül Puanları:
    93
    Sanırım Marmaris Devlet Hatanesinde doktor Haker Çoker olmalı.

Aynı zamanda doğal doğum uzmanı. Ben hamile değilim ama sırf bu doktor için Marmaris'e gelmeyi düşünebilirm.

14. 10 Ocak 2011
  15. sevkandemirtas

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hakan bey devlet hastanesınde yok. Orada sadece akın bey ve servet hanım var.

16. 10 Ocak 2011
  17. burcuuu

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    ultrason alt katta cnm, röntgenin karşısı, ultrason uzmanı olan bir dr bakıyor tüm ultrasonlara,tabi o doktorda benim dönemimden bu yana değişmiştir yani kesin, benim riskli gebeliğin başlangıcında ve son ultrasonuma kadın doğumcu özel olarak aşağıya inerek bakmıştı bunun haricinde hep ultrasoncu bakıp rapor yazıyor, ultrason makinası biraz eskiydi benim zamanımda onu söyliyim 3 boyutlu fln yok siyah beyaz,modeli düşük olduğu için birazda belirsiz, ama bende herhangi bir problem çıkmadı, bir anomali görürse zaten kadın doğumcu kendi inip bakar ultrasonla, küvez yok , doğumdan sonra aldıkları odaları 5 kişilik, ama bende 2 kişi gözükürken ikinci bayan erken doğum yaptığı için tektim odada, bebeği doğumdan sonra yanına veriyorlar bahsettiğim kalınan oda üst katta nst çekilen yer, sormak istediğin başka bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım

Son düzenleme: 10 Ocak 2011
  18. 10 Ocak 2011
  19. sevkandemirtas

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok tesekkur ederım benı cok ıyı aydınlattınız. Carsamba gıdıcem aksaza yıne aklıma bısey takılırsa mutlaka yazıcam. Cok tesekkur ederım.