Aranızda mthfr c677t homozigot gen taşıyan varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve selcen tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : selcen
  1. selcen

selcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim Genetiğimde MTHFR C677T HOMOZİGOT çıktı. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı

2. 9 Ocak 2009
  3. merhaba umarım bu msj görürsünüz aynından bendede var bende araştırıyorum ama bişey bulamadım banada yardımcı olursanız sevinirim

4. 9 Ocak 2009
  5. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende de var ve doktor kanda pıhtılaşma bulguları dedi gebelikt sağlanırsa iğne ile kanı sulandıracaklarını söyledi..ayrıca başka doktorlarada soruyorum internet ortamı ile bilgilerinize...

6. 9 Ocak 2009
  7. selcen

selcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende şu anda 6.denemedeyim. lucrin'de 5.günüm. PGT ile tüp bebek yapılacak. gebelik sağlanırsa ilaç vurulacağız. sevgiler

8. 9 Ocak 2009
  9. esencim

esencim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar aynı sorun bende de var.5 tane erken düşüğüm var.iğne kullandıklarımda da oldu.hepsi kimyasal gebelikle sonçlandı.4 tanesinde kendim hamile kaldım.artık kendimde hamile kalamaz oldum.ama şu an 2.miro denememde 5+2 hamileyim.Allah inşallah tamamına erdirir.sabah akşam kan sulandırıcı(innohep 0.45lik),aspirin 100mg ve folbiol kullanıyorum.bakalım çarşamba günü ultrasona girecem.inşallah keseyi görürüz.lütfen dua edin.herşey yolunda gider bende size umut olurum.sizlerin yaşadığı şeyler varmı?

10. 12 Ocak 2009
  11. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    dularımız seninle esen Allahın izni ile görürsün miniğini...ben şubat başı falan gidicem dondurulmuş embryom var adeti bekliyorum hamilelik sağlanırsa iğne olacakmışım..bu iğneler ne kadar biliyormusun ?

benim hikayem hüzünlü 27 haftalık dpoğum yaptım 4,5 ay yaşadı yoğun bakımda bu temmuzda da kaybettik..sebebi erken doğumun ağır gelişme geriliği kan gitmemiş bebeğime vs...çok zor dönemdi Alllah bi daha kimseye yaşatmasın sevgiler..

12. 12 Ocak 2009
  13. selcen

selcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım geçmiş olsun. İnşallah bebişini kucağına alırsın. Aynı hastalıktan bendede var. şuanda tüp bebek tedavisindeyim. Ama bana PGT uygulanacak

14. 12 Ocak 2009
  15. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tşk ederim selcen tedavin hayırlı uğurlu olsun canım Pgt nedir bilmiyorum valla :KK43:

16. 12 Ocak 2009
  17. gamze-su

gamze-su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bizde aynı dertten muzdaribiz hemde bizim hem eşim hem ben dr ikimizdede olduğu için bebek düşüyor diyor günlük rşim ve ben bebek aspirini kullanıyoruz gebelik oluncada kan sulandırıcı iğne hayırlısı

18. 12 Ocak 2009
  19. selcen

selcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cANIM SİZ TEDAVİYİ NERDEN OLUYORSUNUZ.bENİM EŞİMDE HETEREZİGOT VAR