aranizda yillar sonra eski sevgilisi dönen var mi ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve elacik tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : elacik
  1. elacik

elacik askim asklarindan bulasin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm kizlar, aranizda yillar sonra eski sevgilisi dönen var mi? Ve ayriligin sebebi nedir ? Beni unut hayatini çiz artik diyen erkeklerden mi?
    Maddi sikintisi için ayrilan erkeklerden mi ? vs vs..
    Hadi kizlar gelin paylasalim..

2. 24 Mayıs 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Aldattığı halde geri dönmeye çalışan yüzsüzler bile var..

4. 24 Mayıs 2009
  5. Vengeance

Vengeance Türkiye :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Eski sevgilinin dönmek istemesi gerçekten seviyorsa gerçekleşebilecek bir ihtimal. Ama dönse bile artık iki kişide birbirinden uzaklaşmış ve farklılaşmış durumda olacağından dönsede dnmesede bir hayır geleceğini sanmıyorum. Türlü türlü erkek var.. Bazısı çok sevdiğinden unutamadığından yeni bir başlangıç arar, bazısı intikam peşine düşer... örnekler hayal gücümüzle kısıtlı :sm_confused:

6. 25 Mayıs 2009
  7. desert06rose

desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim deilde yakın arkadaşımınki döndü sebep çok basit lisedeyken çıkıolarmış biraz geri kafalıdır çocuk neyse benim arkadaş erkeklerle futbol oynumuş bedende o da görmüş o gün bugündür aramamış :1shok: zaten lisede bitmiş tabi bizim kız hep ondan bi haber gelirmi die milletin ağzına bakarmış yollarını gözlermiş acaba karşılaşırmıyız diye 3 sene sonunda oğlan askerin son zmnlarında bizim kızı aradı ve şimdide nişanlılar yaza düğünleri var sırnaşık şey

8. 25 Mayıs 2009
  9. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biz ilk başladıgımızda yaklaşık 1 sene sonra ayrıldık ardından 1 sene gecti..tekrar barıstık.. 2.bir araya gelişimizden itibaren 4 sene gecti ve nişanlıyız......

10. 25 Mayıs 2009
  11. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bizde ilk başladığımızdan 3 sene sonra ayrıldık sadece 6 ay ayrı kalabildik sonra tekrar başladık ve şimdi nişanlıyız
    heee bu arada neden ayrıldığımızı inan hatırlamıyorum unuttum gitti fisfisfis

12. 27 Nisan 2010
  13. bonbo

bonbo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    konu tekrarı olmasın diye burdan devam ediyorum. lütfen yorum yapın kızlar. kendi isteğiyle ayrılmış biri önce ayrıldıktan 4 ay sonra birden bire karşıma çıktı. okuluma geldi. neyse def ettim.

ardından tam 5 yıl sonra aramış anneannemin oturduğu evi. onu bulabilmiş sadece. cep telimi istemiş. annem açmış teli tesadüfen. annemle inanılmaz iyi konuşmuş. annem de beni aradı vereyim mi numaranı diye. hayır dedim kesinlikle verme.

14. 28 Nisan 2010
  15. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Dayimla yengem 3.5-4 senelik iliskilerinden sonra ayrilmislardi. 5 ay sürdü ayriliklari.
    Sebep ise kültür farkliligi diyebiliriz, her ne kadar dayimda yengemde Türk olsada, yetistirilme tarzi, davranis bicimleri felan farkliydi.
    Dayim utangac, adetlere bagli, büyüklerin yaninda cok dikkatli biridir, yengem ise tam tersi cok girisken, rahat ve öyle cok fazla örf ve adetlere önem vermez.
    Dayim yapamam onunla diye ayrildi, 5 ay sonrada tipis tipis yengeme döndü:) Iyikide dönmüs, yengecigimizi cok seviyoruz, ayrildiklari icin cok üzülmüstük. Suan 2.5 senelik evliler ve inanilmaz mutlular Allah'a cok sükür.

16. 28 Nisan 2010
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    beni unut hayatına bak diyen biriydi bende hayatıma baktım evlendim
    sonra cıktı geldi hayatına bak dediysem evlen demedim dedi kaydirigubbakcemile3

18. 28 Nisan 2010
  19. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    çok güzel:) olumunekankayizsmile MaaşAllah :-) kaydirigubbakcemile5