Aranızda yüksekten düşüp, kafatası kırılıp sonra iyileşen var mı?

Konusu 'Nöroşirürji' forumundadır ve Lolo tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Lolo
  1. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yüksekten düşüp kafatası kırığı olan varsa ilerde bi sorun yaşadımı başka sağlık sorunları ortaya çıktımı paylaşırsanız çok sevinirim

2. 3 Ocak 2009
  3. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben hatırlamıyorum üç veya dört yaşlarındayken tek katlı bir evin çatısından düşmüşüm dudağım korkunç bir halde yarılmış şimdi dışardan belli değil bu sadece bi tanesi saysam yirmiden fazla olayım vardır yaramaz değildim ama sürekli başıma bişeyler gelirdi

4. 3 Ocak 2009
  5. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende evimizin terasından düşmüştüm 5 yaşındaydım benimde kafatasımda kırık oldu ölümlerden dönmüşüm ama rabbime şükürler olsunki şimdi çok sağlıklıyım...

6. 3 Ocak 2009
  7. AYXSXEGXUXL41

AYXSXEGXUXL41 me and my pleasure.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm bende 5 yaşındayken binanın 1.katından düşüp 2 gün komada kalmışım.yalnız kırık değilde yanlış hatırlamıyorsam kafatasım çatlamış..ama allaha şükür 22 senedir onla ilgili bi sorun yaşamadım...

8. 4 Ocak 2009
  9. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benim oğlum 2 buçuk yaşında 3. kattan düşmüş kafatası kırılmıştı acaba ilerde bi sorunla karşılaşırmıyım diye çok endişeleniyorum oğlum şu an 9 yaşında gözlerinde sorun var astigmat ve hipermetrop acaba düşmedenmi oldu bilemiyorum aslında beyin cerrahı olsa buna açıklık getirse ne kadar iyi olur

10. 17 Ocak 2009
  11. doratty

doratty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    astigmat ve hipermetrop un fiziksel darbeden kaynaklandıgını sanmıyorum.. darbeden dolayı olabilcek göz rahatsızlığı bildiğim kadarıyla göz kaymasıdır, göz kasları lifleri koparsa olur o da..

bence bu yasa dek bi sorun cıkmadıysa ilerisi için endişe etmeyin ama tabi ki içinizin rahat etmesi için yılda bir kere tomogrofi fln eşliğinde tam tetkikli muayene ettirin..

geçmiş olsun

12. 21 Ocak 2009
  13. angel_

angel_ ♥ Herşey güzel olucak ♥ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    benim bir arkadaşımın babası motor kazası gecırmişti ve kafatası kırılmıştı. ameliyat oldu ve su anda gayet sağlıklı.

14. 27 Ocak 2009
  15. livaza

livaza rabbim sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim ablamda 12 gün önce geçirdi bi kaza şuan hastanede beyin kemigi kırılmış yani kafa tassı deil ama beyne zarar vermiş diyo dr.u 4 gün yogun bakımda yattı 8 gündürde nrş. bölümünde yatıyo kendi başına ayaga kalkamıyo altından alıyo annem yazık gittikçe bizde yardım ediyoz ama yük annemde o kalıyor yanında gözünde kayma puslanma çift görme var devamlı mide bulantısı var cok şükür aklında bişi yok ama psikolojisi cok bozuk mamayla besleniyo yanında ek gıdalarda veriliyo düzelicek diyo dr.lar inşallah iyi olur 6 yaşında oglu var allahım ona bagışlasın bi yakınımızda olmuştu 15 yıl sonra sıkıntıyla tekrarlamıştı inşallah şizinkide iyi olur rabbim dert verip derman aratmasın geçmiş olsun

16. 27 Ocak 2009
  17. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    yeni yürümeye başladığımda ikinci kattan düşmüşüm dr a bile götürme gereği duymamışlar
    taş gibiyim bişeyim yok

18. 7 Şubat 2009
  19. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.180
    Ödül Puanları:
    438
    Bir komşumuz vardı ilkokul çağında çocuğu araba çarpmış kemiği kırıldığı gibi birkaç santim çapındada bir delik vardı başında orda kemik yokdu deri ile kaplıydı.Ameliyatla orayı düzelttiler.şimdi askerde:)